تحلیل قیمت گوریل (GORILLA) خرداد ۱۴۰۳

تحلیل قیمت گوریل (GORILLA) خرداد ۱۴۰۳

زمان مطالعه 2 دقیقه

گوریل (GORILLA)، میم کوینی که برای متحول کردن چشم‌انداز ارزهای دیجیتال معرفی شده، در روزهای اخیر رشد قیمتی قابل‌توجهی را تجربه کرده است. قیمت گوریل در حال حاضر ۰٫۰۰۵۲ دلار است که نسبت به روز گذشته ۱۹٫۴۶ درصد رشد دارد. این رشد قیمتی چشمگیر در ارزش بازار گوریل هم منعکس شده که اکنون به ۴٫۴ میلیون دلار می‌رسد. حجم معاملات گوریل هم روز گذشته با افزایش خیره‌کننده ۴۹۴ درصدی به حدود ۴ میلیون دلار رسید. در این پست به تحلیل قیمت گوریل (GORILLA) خرداد ۱۴۰۳ می پردازیم.

تحلیل قیمت گوریل (GORILLA) خرداد ۱۴۰۳

در هفته گذشته، قیمت گوریل روندی صعودی داشت و از ۰٫۰۰۳۶ دلار به بیش از ۰٫۰۰۵۰ دلار رسیده که ناشی از افزایش اعتماد سرمایه‌گذاران و تحولات مثبت پروژه است.

تحلیل قیمت گوریل (GORILLA) خرداد ۱۴۰۳

تحلیل قیمت گوریل (GORILLA) خرداد ۱۴۰۳

به گفته تحلیلگران، اگر این روند ادامه یابد، شکستن سطح مقاومتی ۰٫۰۰۵۲ دلار محتمل به نظر می‌رسد. در این صورت، احتمال رشد مداوم قیمت تا سطح ۰٫۰۰۶ دلار یا حتی فراتر از آن، به ۰٫۰۱ دلار در آینده نزدیک وجود دارد.
در مقابل، تغییر در احساسات بازار می‌تواند منجر به تثبیت قیمت گوریل در محدوده حمایتی ۰٫۰۰۵۱ دلار شود. در صورت نزولی شدن روند نیز، قیمت ممکن است تا مرز ۰٫۰۰۵ دلار کاهش یابد.

در این میان، شاخص‌های تکنیکال در نمودار روزانه، چشم‌انداز متفاوتی را برای گوریل نشان می‌دهند. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حوالی ۶۶ قرار دارد که نشان‌دهنده موقعیت خنثی است. با این حال، شاخص میانگین جهت‌دار (ADX) نسبتا پایین و در ۱۶٫۴۷ باقی مانده که نشان می‌دهد قدرت روند همچنان ضعیف است. در مقابل، اندیکاتور نوسانگر مهیب (AO) حرکت مثبتی نشان داده و مقدار آن ۰٫۰۰۰۰۸۴ است که منعکس‌کننده چشم‌انداز صعودی است.

تحلیل قیمت گوریل (GORILLA) خرداد ۱۴۰۳

تحلیل گوریل (GORILLA) خرداد ۱۴۰۳

از طرفی، شاخص مکدی (MACD) یک تقاطع صعودی تشکیل داده که حاکی از حرکت مثبت در کوتاه‌مدت است.

امتیاز 5/5 - از 1 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی