تفاوت حساب پی پال بیزینس با حساب شخصی

تفاوت حساب پی پال بیزینس با حساب شخصی در چیست؟

زمان مطالعه 3 دقیقه

دوستان همراه، احتمالا می‌دانید زمان ایجاد حساب، شرکت PayPal دو نوع حساب پرسونال (Personal) و بیزینسی (Business) را به شما پیشنهاد می‌دهد. انتخاب نوع حساب به اینکه شما کدام را ترجیح می‌دهید یا به کدام نیاز دارید، بستگی دارد. به همین علت تیم اول پرداخت تفاوت حساب پی پال بیزینس با حساب شخصی را برای شما گردآوری کرده است تا شما با علم به این دو نوع حساب، بتوانید ویژگی های یکی را به دیگری ترجیح دهید و یکی از دو نوع اکانت پی پال را برای خود انتخاب کنید.

اکانت شخصی (Personal Account)

تفاوت حساب پی پال بیزینس با حساب شخصی

تفاوت حساب پی پال بیزینس با حساب شخصی

حساب پرسونال ارائه شده توسط پی پال، اجازه می دهد تا کاربران در یک محیط امن و مطمئن پرداخت خود را بصورت آنلاین انجام دهند. همچنین برای ارسال پول و دریافت خرید نیز استفاده می‌شود. این اکانت برای کاربرانی که خرید و فروش اینترنتی انجام می‌دهند مناسب است. شما همچنین می‌توانید از حساب پیپال خود برای انتقال پول نیز استفاده کنید. علاوه بر تمامی این دلایل خوب، ایجاد حساب شخصی در پی پال رایگان است و توسط هزاران فروشگاه های آنلاین پذیرفته شده است.

اکانت بیزینس (Business Account)

تفاوت حساب پی پال بیزینس با حساب شخصی

تفاوت حساب پی پال بیزینس با حساب شخصی

حساب بیزینسی (Account Business)، همانند حساب شخصی (Personal Account)، اجازه می‌دهد تا کاربران در محیطی امن و مطمئن پرداخت آنلاین انجام دهند و همچنین پرداختی های خود را البته با کسر کارمزدی کم دریافت کنند. این حساب کاربری برای تجارت آنلاین و دیگر نهادهای کسب و کار مناسب است. همچنین اجازه می دهد تا شما تحت نام یک شرکت و یا نام گروه به انجام کسب و کار خود بپردازید.

اکانت بیزینسی (Account Business)، ویژگی‌های بیشتری نیز برای شما مهیا می کند مانند دریافت پرداختی‌های خود در وبسایت، ارسال و دریافت پرداختی‌ها در میان تمامی اعضاء بین ۲۰۳ کشور جهان. شما همچنین می‌توانید به پول خود در حساب پی پال تان از طریق کارت های اعتباری (Debit MasterCard BusinessCard) دسترسی داشته باشید. شما می‌توانید تاریخچه حساب خود را دانلود کنید و سپس پرداختی‌هایتان را به صدها نفر از مردم به طور همزمان ارسال کنید.

تفاوت حساب پی پال بیزینس با حساب شخصی

زمانی که از ما در مورد تفاوت حساب پیپال بیزینس با حساب شخصی پرسیده می‌شود ما به کاربران عزیز عرض می‌کنیم که تفاوت در ویژگی‌هایی هست که در هر دو حساب نهفته است. در حالیکه هر دو نوع حساب، به شما پرداخت آنلاین در محیطی مطمئن را پیشنهاد می‌دهند، اکانت بیزینسی امکانات بیشتری فراهم می‌کند مانند دریافت پرداختی‌ها به طور مستقیم از طریق وبسایت و داشتن یک مستر کارت اعتباری از پی پال خودتان.

اول پرداخت برای کاربران عادی که احتمالا به سادگی به خرید اقلام از سایت‌های موردنظر خود می‌پردازند، ایجاد حساب شخصی را پیشنهاد می‌دهد. برای صاحبان کسب و کار، حساب بیزینسی بهتر است زیرا به شما امتیاز ارسال پرداخت به کارکنان متعدد بصورت همزمان را می‌دهد، و همچنین دسترسی چندین کاربر را نیز فراهم می‌کند.

بنابراین به طور خلاصه، حساب های پی پال برای کاربران مختلف با نیازهای مختلف مورد استفاده می‌باشد، یک حساب کاربری مناسب برای استفاده شخصی و حساب کاربری دیگری مناسب برای کسب و کار ساخته شده است. در صورت داشتن هر گونه سوال کارشناسان اول پرداخت خوشحال می شوند پاسخگوی شما باشند. همچنین اگر نوع حساب خود را انتخاب کرده اید و تمایل به ایجاد حساب پی‌پال وریفای شده دارید، در کمترین زمان ممکن این کار را به ما بسپارید.

خدمات افتتاح حساب پی پال

امتیاز 5/5 - از 1 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت