قیمت توکن دستمال توالت (Toilet Paper Token)

توکن دستمال توالت (Toilet Paper Token) ویژه روز 1 آوریل

زمان مطالعه 2 دقیقه

اگر امروز ۱۳ فرودین ماه ( اول آپریل ۲۰۲۰) وارد سایت Coinmarketcap شوید تا وضعیت قیمت ارزهای دیجیتال را مشاهده کنید، با حجم معاملات توکن دستمال توالت (Toilet Paper Token) بالاتر از بیت کوین مواجه می‌شوید که در حقیقت شوخی این وبسایت به عنوان دروغ ۱۳ و البته اعتراض نسبت به اتفاقات اخیر است.

دروغ اول آوریل همانند دروغ سیزده بدر در کشور ما می‌باشد و در بسیاری از کشورها ‍۱ آوریل به شوخی دروغ‌های اعتراضی را می‌گویند.

توکن دستمال توالت (Toilet Paper Token) در Coinmarketcap!

توکن دستمال توالت (Toilet Paper Token) کوین

سایت Coinmarketcap در تاریخ اول آوریل توکن دستمال توالت (TPT) را در صدر فهرست ارزهای دیجیتال قرار داد و موجودی در گردش را ناموجود (Out of stock) عنوان کرد.

هر TPT معادل ۱/۶۴ دلار است که حجم بازار آن $ ۸۵۵۸۳۰۰۰۰۰۰ است و میزان عرضه آن ۸ میلیارد (معادل جمعیت انسان‌های کره زمین) و ارزش آن طی مدت اخیر ۱۱۲۳/۹۷ درصد رشد داشته است!

علت عرضه توکن دستمال توالت (Toilet Paper Token)

با متمدن شدن انسان و گسترش زندگی مدرن، بشر توانست به جای سنگ و چوب، چیزی را ابداع کنید که دردسر کمتر برایش داشته باشد و چیزی نبود جز دستمال توالت! این دستمال توالت در امپراتوری باستان چین استفاده می‌شده است که بعدها این فرهنگ وارد دیگر کشورها از جمله کشورهای اروپایی شد. در سال ۱۸۵۷ برای اولین بار تولید انبوه دستمال توالت راه‌اندازی گردید و امروزه هر بسته ۵۰۰ ورقه دستمال توالت ۱۲ دلار ارزش دارد.

پس از اتفاقات اخیر مربوط ویروس کرونا در جهان و همچنین تاثیر ویروس کرونا بر ارزهای دیجیتال، با وجود آنکه دولت‌های سراسر جهان به مردم خود گفته‌اند که در خانه بمانند و هم چنین ترس از کمبود منابع و موجودی در بین مردم شکل گرفته است، افراد زیادی به فروشگاه‌های محلی هجوم برده و به خرید مقدار بسیار زیادی دستمال توالت اقدام کرده‌اند. چنین تقاضای زیادی باعث کمبود دستمال توالت شده است؛ به نحوی که در سوپرمارکت‌ها کم یاب شد. شاید ارز دستمال توالت (Toilet Paper Token) بتواند کاری کند حداقل افراد بتوانند به طور عادلانه به این دستمال کاغذی دسترسی داشته باشند!

شوخی توکن دستمال توالت (Toilet Paper Token) ابتدا بازخوردهای زیادی در توییتر داشت بعد از آن سایت Coinmarketcap اعلام کرد که تنها شوخی اول آوریل بوده است. جدا از شوخی امروز Coinmarketcap، اگر علاقه‌مند به معامله ارزهای دیجیتال هستید، می‌توانید از خدمات مجموعه اول پرداخت برای خرید و فروش ارزهای معتبر دیجیتال استفاده نمایید.

 

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT