جدیدترین خبر لیست شدن BONE در بایننس

جدیدترین خبر لیست شدن BONE در بایننس

زمان مطالعه 2 دقیقه

بون (BONE)، توکن حاکمیتی اکوسیستم شیبا اینو، هفته گذشته در ۶ صرافی، از جمله اوکی‌ایکس (OKX) و هوبی گلوبال (Huobi Global) لیست شد و بسیار مورد توجه قرار گرفت. درحالی‌که به نظر می‌رسد با افزایش محبوبیت BONE، صرافی‌های بزرگ هم به دنبال لیست‌ کردن این توکن هستند، جامعه شیبا آرزو می‌کند که بزرگترین صرافی رمزارزی جهان، یعنی بایننس هم BONE را به لیست دارایی‌های خود اضافه کند. در این پست به بررسی جدیدترین خبر لیست شدن BONE در بایننس می پردازیم.

جدیدترین خبر لیست شدن BONE در بایننس

چانگ‌پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس، به‌تازگی و در یک جلسه AMA (از من بپرس)، یک ساعت در توییتر به سوالات مخاطبان پاسخ داد و با اشاره به شیبا، جامعه این میم کوین را شگفت‌زده کرد. ژائو در این جلسه از حمایت بایننس از میم کوین‌ها گفت، حتی اگر شخصاً این دسته از دارایی‌ها را درک نمی‌کرد. او اشاره کرد که بایننس، شیبا را لیست کرده و این میم کوین اکنون در میان رمزارزهای با حجم معاملات بالا در این صرافی قرار دارد.
مدیرعامل بایننس در مورد لیست شدن توکن BONE در این صرافی هم گفت که او در مورد پشتیبانی از پروژه‌های خاص اظهارنظر نمی‌کند، اما معیار شماره یک برای لیست شدن یک رمزارز، کاربران هستند، و البته موارد دیگری نیز ممکن است در نظر گرفته شوند وی در ادامه بیان کرد که اگر یک کوین، کاربران زیادی داشته باشد که آن را معامله می‌کنند، آن را می‌خواهند، با آن بازی می‌کنند، و غیره، به احتمال زیاد آن را لیست می‌کنیم. اگر کوینی فقط دو هفته دوام بیاورد، احتمالاً این کار را نخواهیم کرد. اما اگر پابرجا باشد، به احتمال زیاد آن را لیست خواهیم کرد. بنابراین، ما کوین‌ها را از منظر کاربر می‌بینیم.
ژائو در ادامه تأکید کرد که در فرآیند لیست شدن رمزارزها در بایننس دخالتی ندارد و یک تیم مستقل مسئول ارزیابی توکن‌ها یا کوین‌‌هایی است که قرار است در این صرافی لیست شوند.
در حال حاضر، قیمت BONE را می‌توان در بایننس پیگیری کرد، اما هنوز مشخص نیست که این صرافی چه زمانی آن را لیست خواهد کرد.

u.today

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه