اگر تا‌کنون مجبور به خرید از سایت‌های خارجی و یا پرداخت ارزی و انتقال ارز به کشورهای دیگر شده باشید، قطعاً با سیستم پرداخت شبکه آنلاین و کیف پول الکترونیکی پی پال آشنا هستید. همان طور که حتماً می‌دانید این سیستم انتقال پول دارای چند نوع حساب است که قابلیت پشتیبانی از ارزهای رایج و مختلف را دارد. در این مقاله با معرفی حساب پرسونال پی پال (Personal Account)  همراه ما باشید.

حساب پرسونال پی پال چیست؟

افتتاح حساب پرسونال پی پال

حساب پرسونال یا اکانت شخصی پی پال یکی از انواع حساب پی پال است که برای خرید از سایت‌های خارجی و انتقال ارز به کشورهای مختلف در کوتاه‌ترین زمان ممکن استفاده می‌شود. معمولاً بسیاری از افراد در سطح جهان از این حساب برای انجام امور ارزی خود استفاده می‌کنند چرا که علاوه بر امنیت بالا، در کوتاه‌ترین زمان ممکن تراکنش‌های مالی با استفاده از آن انجام می‌گردد.

مهم‌ترین نکته‌ای که در رابطه با حساب پرسونال پی پال باید مد نظر داشته باشید این است که از این نوع حساب تنها برای خرید اینترنتی می‌توانید استفاده کنید و برای فروش اینترنتی کاربردی ندارد. به عبارت دیگر در صورتی که می‌خواهید از پی پال به عنوان درگاه پرداخت در سایت استفاده کنید، باید از حساب بیزینسی یا پریمیر استفاده نمایید. چرا که در غیر این صورت تراکنش‌های انجام شده با حساب شما مورد حمایت توسط قوانین مربوط به فروشندگان قرار نمی‌گیرد.

افتتاح حساب پرسونال پی پال

مراحل افتتاح حساب پرسونال پی پال

با توجه به تحریم‌هایی که علیه ایران وجود دارد، امکان افتتاح حساب پی پال به صورت شخصی برای افرادی که در ایران زندگی می‌کنند وجود ندارد. چرا که به محض تشخیص IP ایران و یا هر اطلاعات دیگری که مربوط به کشور ایران باشد، دسترسی شما به حساب مسدود می‌شود. از طرف دیگر وریفای نکردن حساب علاوه بر این که موجب امن نبودن موجودی حساب شما می‌شود بلکه دسترسی به امکانات متنوع حساب را برای شما محدود می‌کند. به عبارت دیگر در صورتی که حساب شما وریفای نشده باشد قادر به انتقال ارز و … نخواهید بود. پس برای افتتاح حساب پی پال، از نوع پرسونال می‌توانید درخواست خود را از طریق لینک زیر برای ما ارسال نمایید تا اقدامات لازم صورت گیرد:

خدمات افتتاح حساب پی پال

توجه: به محض انجام افتتاح حساب پی پال وریفای شده، شما می‌توانید حسابتان را با ارز موردنظرتان مانند دلار و یورو شارژ نمایید. جهت ارسال درخواست شارژ اکانت شخصی پی پال می‌توانید از طریق لینک زیر درخواست خود را برای ما ارسال نمایید:

خدمات شارژ حساب پی پال

نقد کردن دلار پی پال

در حال حاضر بسیاری از افراد از اینترنت به دنبال روشی جهت افزایش درآمدشان هستند. فرقی نمی‌کند که شما به عنوان فریلنسر در سایت های فریلنسری کار می‌کنید یا از شرکتی خارجی دستمزد می‌گیرد؛ در نهایت می‌توانید موجودی حساب پی پال‌تان را از طریق خدمات ارزی اول پرداخت به ریال تبدیل کنید. برای ارسال درخواست نقد کردن درآمد ارزی یا فروش دلار پی پال می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید:

خدمات نقد کردن دلار پی پال

ویژگی‌های اکانت شخصی پی پال چیست؟

ویژگی حساب پرسونال پی پال ( Personal Account)

همراهان گرامی، در صورتی که در مورد افتتاح حساب پرسونال پی پال سؤالی دارید، می‌توانید از طریق چت آنلاین و یا شماره‌های موجود در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

حالا که با حساب پرسونال پی پال (Personal Account) آشنا شدید، در صورتی که قصد ساخت حساب پی پال را دارید، می‌توانید از خدمات افتتاح حساب پی پال توسط مجموعه اول پرداخت بهره ببرید.

 

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید