حمایت نامزد ریاست جمهوری آمریکا از شیبا

حمایت نامزد ریاست جمهوری آمریکا از شیبا !

زمان مطالعه < 1 دقیقه

شیتوشی کوساما (Shytoshi Kusama)، توسعه‌دهنده ارشد شیبا اینو، اعلام کرد که این میم کوین مورد حمایت رابرت اف کندی جونیور (Robert F. Kennedy Jr.)، نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، قرار گرفته است. در این پست به حمایت نامزد ریاست جمهوری آمریکا از شیبا می پردازیم.

حمایت نامزد ریاست جمهوری آمریکا از شیبا

در یک حرکت بزرگ برای شیبا اینو، رابرت اف کندی جونیور و راس دیویس از گروه ” In Russ We Trust Crypto” در رویداد ETHDenver ۲۰۲۴ با پوشیدن نشان شیبا اینو، حمایت خود را از ارتش SHIB نشان دادند.

شیتوشی کوساما همچنین در پیامی رمزآلود در پلتفرم X به روابط و دوستان جدید خود اشاره کرد و گفت که یک روز کامل برای برگزاری جلسه با دوستان جدید خواهند داشت.

او همچنین با اشاره به موفقیت شیبا اینو با بودجه بسیار کم و تقریباً بدون تبلیغات و بازاریابی، از ارتقای سطح و نمایش قدرت واقعی این میم کوین در ماه‌های آینده خبر داد.

شیبا اینو در رالی اخیر میم کوین‌ها، در طول یک هفته افزایش قیمت بیش از ۱۸۰ درصدی را تجربه کرده است. اکنون شیبا فاصله بسیار کمی تا ورود به جمع ۱۰ ارز دیجیتال برتر بازار دارد.

در حالی که شیتوشی کوساما در X حمایت گسترده خود و دیگر افراد سرشناس را ابراز کرد، قیمت شیبا اینو در عرض یک ساعت بیش از ۱۰ درصد افزایش یافت.

قیمت شیبا در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۳۰ درصد افزایش یافته است و در حال حاضر در محدوده ۰.۰۰۰۰۲۷ دلار معامله می‌شود. سرمایه‌گذاران شیبا نسبت به SHIB، ۱۰۰۰SHIB و SHIB۱۰۰۰ بسیار خوشبین هستند؛ چراکه پوزیشن‌های فروش آنها همچنان در حال لیکویید شدن است.

از طرفی، سود باز معاملات فیوچرز شیبا در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۲۶ درصد افزایش یافته و ارزش معاملات آتی دائمی ۱۰۰۰SHIB نیز به حدود ۱۵۰ میلیون دلار رسیده است.

coingape

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT