اگر چه خرید وب مانی از طریق وب سایت صرافی اول پرداخت به صورت خودکار و آنلاین امکان پذیر است، با این حال مشتریان گرامی که تمایل به خرید حضوری وبمانی دارند، می توانند به محل این صرافی در شهر شیراز مراجعه کنند.

سیستم وب مانی

سیستم پرداخت آنلاین وبمانی امکان خرید و فروش و نقل و انتقالات مالی را از طریق اینترنت و بدون دخالت سیستم های بانکی فراهم می سازد.

با داشتن یک حساب وب مانی و شارژ آن می توانید به هر شخصی در سراسر جهان پول بفرستید یا از آن پول دریافت کنید.

این سرویس دارای کیف پول های مختلف با پشتیبانی از چندین نوع ارز است و بنابراین مشکلی از نظر ناهماهنگی ارز های مورد استفاده بین گیرنده و فرستنده نیست.

همچنین این سرویس دهنده در بین ایرانیان بسیار پرطرفدار است و حتی بخش بزرگی از کاربران این سیستم را ایرانیان تشکیل می دهند.

با توجه به محدود شدن دسترسی ایرانیان به سیستم های پرداختی همچون پی پل، استفاده از وب مانی یکی از بهترین انتخاب ها برای تبادلات مالی بین المللی است.

پرداخت وب مانی
پرداخت با وب مانیمزایای استفاده از خدمات وب مانی اول پرداخت

اول پرداخت به واسطه ارائه خدمات خودکار شارژ حساب وب مانی یکی از سریع ترین سرویس دهندگان به حساب می آید.

با توجه به همین خدمات شارژ خودکار حساب وب مانی، تقریبا جایی برای بروز مشکل باقی نمی ماند اما با این حال در صورت رویارویی با هرگونه مشکل احتمالی، می توانید با خیالی آسوده با پشتیبانی وب سایت اول پرداخت به روش های مختلف از جمله تماس تلفنی ارتباط برقرار کنید.

همچنین با در نظر گرفتن قیمت ارائه خدمات، نسبت به کیفیت خدمات ارائه شده، می توان گفت که اول پرداخت یکی از مقرون به صرفه ترین سرویس دهنده در این زمینه به حساب می آید.

هر دو دسته خریداران و فروشندگاه وب مانی می توانند با پرداخت کارمزد معقول از خدمات این وب سایت استفاده کنند.

مراجعه برای خرید حضوری وب مانی

شما می توانید برای خرید وب مانی به صورت حضوری به اول پرداخت در شهر شیراز مراجعه کنید. پیش از مراجعه لطفا به منظور تسریع در روند پاسخگویی به شما، با پشتیبانی اول پرداخت برای هماهنگی تماس بگیرید.

خدمات اول پرداخت

خرید از فروشگاه های خارجی ، افتتاح حساب های بین المللی ، ارائه درگاه های خارجی ، صدور و شارژ کارت های اعتباری ویزا و مستر ، تعیین وقت سفارت ، ثبت نام آزمون های دانشجویی ، پرداخت هزینه هاست، شارژ حساب وب مانی،فعالسازی حساب های کاربری ویژه برنامه نویسان و نقد کردن درآمد های ارزی آنها می شود.


پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید