پلتفرم پرسش و پاسخ Quora دسترسی عمومی را به برنامه جدید چت ربات هوش مصنوعی خود، Poe، باز کرده است، که به کاربران امکان می‌دهد سؤالات خود را بپرسند و از طیف وسیعی از چت‌بات‌های هوش مصنوعی، از جمله شرکت‌های سازنده ChatGPT یعنی OpenAI و دیگر شرکت‌هایی مانند Anthropic، پاسخ بگیرند. این شرکت می‌گوید، علاوه بر اینکه به کاربران اجازه می‌دهد با فناوری‌های جدید هوش مصنوعی کار کنند، محتوای پو در نهایت به تکامل خود Quora کمک می‌کند. برای خرید هوش مصنوعی Poe (پو) می توانید از خدمات مجموعه اول پرداخت استفاده نمایید.

خرید هوش مصنوعی Poe (پو)

در اطلاعیه ای، شرکت Quora توضیح داد که تصمیم گرفته است پو را به عنوان یک محصول مستقل و مستقل از خود Quora راه اندازی کند؛ زیرا پیشرفت‌ها و تغییرات در دنیای هوش مصنوعی با سرعت زیادی انجام می‌شود. با این حال، برخی از ارتباطات بین سایت پرسش و پاسخ و پو وجود خواهد داشت. این شرکت خاطرنشان کرد که اگر محتوای پو با استاندارد کیفیت مطابقت کافی داشته باشد، در خود سایت Quora توزیع می‌شود، جایی که توانایی دسترسی به 400 میلیون بازدید کننده ماهانه Quora را دارد.

برای استفاده از Poe – که مخفف “Platform for Open Exploration” است – کاربران iOS باید یک حساب کاربری ایجاد کنند که با شماره تلفن و آدرس ایمیل تأیید شده باشد. سپس می‌توانند با سه چت ربات مختلف هوش مصنوعی که در زمان راه‌اندازی در دسترس هستند، کار کنند.

این‌ها شامل چت ربات‌های دانش عمومی Sage، Claude و Dragonfly هستند. هر دو Sage و Dragonfly توسط OpenAI طراحی شده اند در حالی که Claude از فناوری Anthropic پشتیبانی می‌کند. در حال حاضر همه محدودیت‌های خاص خود را دارند. به عنوان مثال، Sage و Claude از رویدادهای پس از سال 2021 اطلاعی ندارند و ممکن است دراگونفلای از پاسخ دادن به برخی سؤالات خودداری کند.

عدم دقت واقعی ارائه شده توسط هوش مصنوعی مانند ChatGPT نگرانی‌هایی را در مورد آماده بودن این فناوری‌ها برای استفاده ایجاد کرده است. به عنوان مثال، وال استریت ژورنال اخیراً گزارش داده است که چگونه ChatGPT در مسائل ریاضی که به زبان طبیعی نوشته شده اند نسبتاً بد است و اغلب پاسخ‌های سرگرم کننده، اما کاملاً اشتباه را با اطمینان ارائه می‌دهد. سایت پرسش و پاسخ دیگری به نام Stack Overflow نیز کاربران را از ارسال پاسخ‌های ایجاد شده توسط ChatGPT به دلیل عدم دقت منع کرد.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید