پس از افت قیمت رمز ارز SHIB به پایین ترین سطح محلی، یک آدرس دیگر از ردیف نهنگ ها، میلیون ها توکن شیبا اینو را خریداری کرد. در این خبر به بررسی خرید SHIB توسط یک نهنگ می پردازیم.

خرید SHIB توسط یک نهنگ به میزان 36 میلیون دلار

در حالی که اصلاحات در بازار ارزهای دیجیتال ادامه دارد و برخی نهنگ‌ها با وارد کردن استیبل کوین‌ها موقعیت های معاملاتی خود را می بندند، به نظر نمی‌رسد این نهنگ از اصلاح 50 درصدی در قیمت شیبا اینو نگرانی ندارد و 36 میلیون دلار توکن می‌خرد.

پیش از این، داده های بازار نشان داده بود که نهنگ های شیبا اینو بیش از 4 درصد از کل دارایی خود را کاهش دادند و تصمیم گرفتند وجوه خود را به تتر تبدیل کنند. در مورد این نهنگ، او توکن های SHIB را از طریق یک معامله OTC یا یک معامله خصوصی 36 میلیون دلاری خریداری کرد. ارزش تراکنش خرید ارز شیبا توسط این نهنگ 850 میلیارد توکن است.

با این حال متأسفانه برای دارندگان توکن، به نظر نمی رسد که اقدامات قیمت شیبا اینو فعالیت نهنگ ها را دنبال کند زیرا در حال حاضر این توکن 1.2٪ از ارزش خود را از دست داده است.

پیش از این، Shiba Inu موفق به افزایش 23 درصدی شده بود، اما پس از آن به سرعت همه دستاوردهای خود را در چند روز از دست داد. مجموع ضرر از بالاترین حد قیمتی این توکن در مجموع 50٪ است.

در مقایسه با میم توکن‌های مشابه، به نظر می‌رسد Shib از الگوی کلی پیروی می‌کند: ارز دیجیتال فلوکی اینو 59 درصد از ارزش خود را از دست داد و دوج کوین نیز 35 درصد از آخرین سطح های برتر محلی خود فاصله دارد.

در زمان نگارش این خبر، Shiba Inu با قیمت $0.00004173 دلار معامله می شود، که به عنوان منطقه حمایتی در نمودار این رمز ارز در نظر گرفته می شود زیرا توکن قبلاً در 19 نوامبر به آن رسیده است و با موفقیت آن را با بازگشت بیش از 20 درصدی آزمایش کرده است.

منبع: یوتودی

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید