دریافت بیت کوین

دریافت بیت کوین از طریق فریلنسری

زمان مطالعه 2 دقیقه

برای کسب درآمد ارزی روش های مختلفی وجود دارد که در بسیاری از آنها نیازی به حضور شما در محل کار نیست چرا که می توانید به صورت فریلنسری و دورکاری، فعالیت هایی نظیر تولید محتوای متنی ، تولید محتوای ویدئویی، کد نویسی (اندروید ، iOS و … )،ترجمه، ویرایش و … را انجام دهید. بنابراین اگر شما تخصصی دارید که می توانید از طریق آن به صورت دورکاری خدمتی برسانید، می توانید شانس خود را در برترین سایت های فریلنسری مانند فریلنسر دات کام ، UpWork و … برای کسب درآمد بیشتر امتحان کنید. اما نکته جالبی که در رابطه با برخی از این سایت های دورکاری خارجی وجود دارد این است که امکان کسب درآمد با بیت کوین را در اختیار شما قرار می دهند. اگر با این سایت ها آشنایی ندارید، در این مقاله با موضوع دریافت بیت کوین از طریق فریلنسری همرا ما باشید.

روش های دریافت بیت کوین از طریق فریلنسری

در ادامه ما سایت هایی را به شما معرفی می کنیم که می توانید با ثبت نام در آنها، شانس خود را برای کسب درآمد با بیت کوین امتحان کنید. البته توجه داشته باشید که استفاده از خدمات هیچ یک از این سایت ها توسط اول پرداخت تایید و یا رد نمی شود. بنابراین مسئولیت کسب درآمد از این طریق به عهده خودتان است.

سایت Cryptogrind

سایت Cryptogrind یکی از سایت هایی است که از طریق آن کسب درآمد با بیت کوین را تجربه کنید. مشابه با سایر سایت های فریلنسری، این سایت نیز وظیفه دارد تا فریلنسرها و کارفرماها را از طریق یک پلتفرم به یکدیگر متصل کنید. زمانی که شما پروژه ای که قبول کردید را به پایان برسانید، می توانید دستمزدتان را به بیت کوین دریافت نمایید. نکته مثبتی که در رابطه با این سایت وجود دارد این است که برخلافسایت Fiverr حد مشخصی برای هر پروژه تعیین نکرده است. بنابراین مقدار دستمزد به ازای هر پروژه توسط خود شما به عنوان فریلنسر تعیین می شود.درآمد شما بعد از کسر ۴ درصد از مبلغ کل به عنوان کارمزد سایت، با استفاده از بیت کوین به کیف پول بیت کوین شما انتقال داده می شود.

دریافت بیت کوین
دریافت بیت کوین

سایت XBTFreelancer

در صورتی که در یکی از زمینه های بازاریابی آنلاین، وبلاگ نویسی، توسعه سایت و مشاغلی از این دست در حال فعالیت هستید، به شما پیشنهاد می دهیم برای کسب بیت کوین از طریق فریلنسری این سایت را انتخاب کنید. این سایت به عنوان کارمزد، ۵ درصد از مبلغ کل را از فریلنسرها دریافت می کند. اما نکته مثبتی که در رابطه با سایت XBTFreelancer وجود دارد، این است که به شما اجازه می دهد تا پروژه های طولانی را به بخش های مختلف تقسیم کنید تا در هر مرحله دست مزدتان را به بیت کوین دریافت نمایید.

خدمات اول پرداخت

خرید از فروشگاه های خارجی ، افتتاح حساب های بین المللی ، ارائه درگاه های خارجی ، صدور و شارژ کارت های اعتباری ویزا و مستر ، تعیین وقت سفارت ، ثبت نام آزمون های دانشجویی ، پرداخت هزینه هاست، شارژ حساب وب مانی،فعالسازی حساب های کاربری ویژه برنامه نویسان و نقد کردن درآمد های ارزی آنها می شود.

امتیاز 5/5 - از 4 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT