شاید شما نیز مانند بسیاری از برنامه نویسان و FREELANCER ها از علم و دانش کافی در زمینه رشته خود برخوردار باشید اما بستر مناسبی برای ارایه استعداد خود را نداشته باشید. قابل ذکر است که سایت ها و کمپانی های فراوانی جهت به نمایش قرار دادن دستاورد های شما وجود دارد که در این مقاله و مقالات آتی با آن ها آشنا خواهید شد. در این مقاله با FIVERR آشنا شوید.

در این مقاله که در زمینه، fiverr.com وهر آنچه باید درمورد آن دانست در خدمت شما هستیم ،بستری برای نشان دادن استعداد شما درهر زمینه ای که فعالیت دارید،آشنا خواهید شد.

FIVERR
fiverr

FIVERR.COM

Fiverr یک بازار آنلاین برای فریلنسرها و افراد دورکاری است. این وب سایت در سال ۲۰۱۰ میلادی برپایه شرکتی در تل آویو شروع به کار کرد. این سرویس زمینه ای را برای افراد دورکار ارائه می دهد که بر بستر آن می‌ تواند پیشنهادهای خود را به مشتریان در سراسر جهان ارسال کند.در واقع شما می توانید هر ان چه را مه در هر زمینه ای ساخته اید در این جا به نمایش قرار دهید. در سال ۲۰۱۲ میلادی بیش از سه میلیون خدمات در وبسایت فایور لیست شده بود.

تاریخچه FIVERR.COM

فایور در تاریخ دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۸۸ (۱ فوریه ۲۰۱۰ میلادی) توسط شای وینینگر و میچا کائوفمن تأسیس شد. هدف وینینگراز راه اندازی این وب سایت این بود که سامانه‌ای فراهم کند که در آن اغلب خدماتی که قابلیت انجام شدن به روش دورکاری و برون سپاری را دارند ارائه شود.

زمینه فعالیت FIVERR.CM

خدمات ارائه شده در سایت شامل نوشتن و ترجمه و طراحی گرافیک و ویرایش ویدئو و نویسندگی و مواردی در زمینه برنامه نویسی است.

حق عضویت در FIVERR.COM

 تعرفه حق عضویت وبسایت فایور از ماهانه پنج دلار شروع می‌شود و می‌تواند تا هزاران دلار برای «گیگ» های بزرگ بالا رود. به هر خدمت پیشنهاد شده در وبسایت فایور «گیگ» گفته می‌شود.

آشنایی با محیط کار FIVERR.COM

FIVERR
FIVVER

پس از ورود به سایت FIVERR.COM شما با صفحه فوق روبرو خواهید شد. در قسمت SEARCH شما می تونید هر موردی را که مد نظر دارید جستجو نمایید.

با کلیک یروی گزینه JOIN شما به راحتی می توانید صاحب یک اکانت در سایت شوید.پس از ورود به اکانت خود صفحه زیر نمایش داده می شود.

FIVERR
FIVVER

با حرکت موس خود بروی فهرست خدمات که در ردیف نخست سایت قرار گرفته است می توانید موارد ارایه شده را مشاهده نمایید.

FIVERR
FIVVER

پس از انتخاب گزینه مورد نظر خود وارد صفحاتی می شوید که اطلاعات جزیی در زمینه انتخاب خود را وارد می نمایید. برای مثال در مورد LOGO DESIGN قصد خرید داریم.

FIVERR
FIVVER

پس از تکمیل تمام مراحل در زمینه سفارش خود، موارد پیشنهادی با توجه به جزئیات وارد شده در مرحله قبل را می توانید مشاهده نمایید. قابل توجه است که در قسمت سمت راست شما می توانید فیلتر هایی در زمینه خرید خود قرار دهید.

FIVERR
FIVVER

پس از انتخاب مورد مد نظر خود وارد صفحه جدید خواهید شد که اطلاعاتی از مورد انتخابی خود را می توانید مشاهده نمایید.

FIVERR
FIVVER

در قسمت پایین صفحه شما می توانید جزئیاتی از فروشنده و همچنین تفاوت های موجود در PACKAGE انتخابی را مشاهده نمایید.

FIVERR

درگاه های موجود در سایت FIVERR.COM

پس اتمام تخاب خود با کلیلک بروی گزینه CONTINUE شما وارد صفحه خواهید شما که می توانید پرداخت را انجام دهید.

FIVERR
FIVVER

همان طور که در تصویر مشاهده می نمایید سایت FIVERR.COM دارای درگاه های پرداخت پی پال، ویزا کارت و مستر کارت و سایر درگاه ها می باشد.

ارایه محصولات خود در FIVERR.COM

در صورتی که شما قصد ارایه محصولات خود، به عنوان یک فروشنده در سایت را داشته باشید، در صفحه نخست با کلیک بروی Become a Seller مراحل ثبت نام شما به عنوان یک SELLER آغاز می شود. پیشنهاد می‌شود مقاله آموزش قدم به قدم ثبت نام در Fiverr جهت کسب درآمد ارزی را مطالعه کنید.

 

FIVERR
FIVVER

سایت اول پرداخت این افتخار را دارد که شما عزیزان در حوزه DESIGN و FREELANCER را در زمینه پرداخت با پی پال و مستر کارت و ویزا کارت در سایت FIVERR.COM یاری نماید و همچنین در زمینه نقد درامد خود در این سایت همراه شما باشد.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید