لیست کشورهایی که تدریس انگلیسی آسان است

در کدام کشورها تدریس انگلیسی آسان است؟

زمان مطالعه 4 دقیقه

به تدریس در خارج فکر می‌کنید اما از انتخاب مقصد نگران هستید؟ پس مقاله ما را دنبال کنید تا بهترین انتخاب از لحاظ شرایط و درآمد را بررسی کنیم. گرچه مشکلاتی مانند تفاوت فرهنگی و یا سطح زبان مورد نیاز وجود دارد اما کشورهای پیشنهادی صدور ویزای آسان، محیطی دوست داشتنی و تمام امکانات رفاهی را دارند. در این کشورها تدریس انگلیسی آسان می‌باشد.

لیست کشورهایی که تدریس انگلیسی آسان است

۱. کره جنوبی

با رشد صنعت و پیشرفت روزافزون این کشور کره جنوبی نیازمند آموزگاران زبان انگلیسی است و البته یکی از ساده‌ترین اماکن برای تدریس هم هست. ‌‌در این کشور برای معلمان حقوق بالای ۲۰۰۰ دلار ماهانه در نظر گرفته شده است. هزینه نسبتا کم زندگی در این کشور را هم فراموش نکنید،‌‌ این یعنی شما می‌توانید پول قابل توجهی را پس‌انداز کنید.

دریافت ویزا ساده است و بنگاه‌هایی مانند Hagwon, A.M. transportation سفر و پرواز های مناسب و امکانات استاندارد  را ارائه می‌دهند.

شرکت‌های نیازمند:

 • Korean Horizrns
 • Greenheart Travel

تدریس انگلیسی آسان است

۲. ژاپن

مانند کره جنوبی، ‌‌ژاپن هم امکانات عالی و محیط رقابتی برای معلمان خارجی ایجاد کرده است. آموزش در این کشور بسیار گرانقیمت است و به همین دلیل دانش‌‌آموزان تلاش بیشتری برای موفقیت دارند. در کل هزینه زندگی بالا است اما در ژاپن فرهنگ غذاهای خیابانی موجود است که باعث صرفه جویی در هزینه‌ها می‌شود.

از سال  ۱۹۸۷ JET پیشنهادات مناسبی را برای فارغ‌التحصیل کالج‌ها ارائه می‌دهد که این فرصت خوبی برای آنها است تا رزومه مناسبی برای خود ایجاد کنند و با کسب تجربه با فرهنگ آن کشور هم آشنا شوند. از سطوح اول تا انتها کلاس‌ها بر بنیاد کار و تلاش است و معلمان مناسب برای اینکار انتخاب می‌شوند. فعالیت‌های دانش‌‌آموزان ساعت‌ها بعد از کلاس ادامه پیدا می‌کند.

شرکت های نیازمند:

 • ITTT
 • I-to-I-TEFL

۳. کلمبیا

وزارت آموزش کلمبیا جدیداً درهای خود را برای پذیرش معلمان در بزرگترین مرکز آموزشی خود یعنی Medellin and Bogota باز کرده است. هرچه اقتصاد کشور به سمت جهانی شدن می‌رود نیاز به زبان بیشتر می‌شود و مدارس محلی کافی نیستند.

مردم کشوری با بیشترین لبخند به شما خوش‌‌آمد می‌گویند و با دادن لقب و یک لیوان canezalo از شما پذیرایی می‌کنند‌. هزینه زندگی در این کشور پایین است، غذا‌ها از استاندارد خوبی برخورداند و چیزهای جالب بیشتری از شهر گمشده در این شکور وجود دارد.

شرکت‌های نیازمند:

 • Minga House Foundation
 • Connections

تدریس انگلیسی آسان

۴. مراکش

کشور‌های منطقه جبل‌‌الطارق به دلیل اهمیت منطقه در سطح جهان تاثیرگذار هستند و در این میان مراکش به دلیل اتصال به قاره سبز نیاز اساسی به انگلیسی دارد. از طریق جبل الطارق که مستعمره انگلستان است بسیاری از مراکشی‌ها به کار در اروپا فکر می‌کنند. علاوه بر آن تابستان استثنائی مراکش گردشگران زیادی از سراسر جهان را به خود جلب می‌کند و صنعت توریسم خود قطب بزرگی برای نیاز به زبان در این کشور است. بیشتر آموزشگاه ها،‌‌ آموزشگاه‌های بزرگی هستند که توجهشان به تدریس بزرگسالان است.

تفاوت دانش‌‌آموزان،‌‌ زبان‌های محلی و اعتقادات مراکش را به یک کشور خاص تبدیل کرده است و باید اشاره کرد مراکش هنوز هم یک کشور معتقد اسلامی است و بخش غرب‌‌گرا در اقلیت است. برای راحتی بیشتر آشنایی با فرهنگ و اعتقادات ضروری است.

شرکت های نیازمند:

 • CIEF
 • LanguageCorps

۵. مکزیک

مکزیک کشور با بیشترین مهاجرت کنندگان و رتبه اول غذاهای خیابانی و taco‌های متفاوت برای هر روز سال و البته سواحل گرم اصلا قابل قیاس با سایر کشور‌ها نیست. اقتصاد و مردمی که به ایالات متحده گره خورده است بیشتر از آفتاب به انگلیسی نیاز دارد.

شروط استخدام اصلا سخت‌‌گیرانه نیست و با یک ویزا کار به راحتی می‌توان شروع به کار کرد.‌‌ کلاس‌های آنلاین در این کشور مقبول هستند و شما با ماندن در خانه می‌توانید تدریس کنید.

شرکت های نیازمند:

 • Teach Away
 • TEFL Heaven

۶. آلمان

در کنار شهرت آلمانی‌ها به قوانین سختگیرانه و یا جدیت در کار،‌‌شوق و اهمیت آنها به یادگیری هم زبانزد است. با موقعیت مرکزی در اروپا و سطح بالای زندگی و درآمد عالی معلمان را برای یک کار بدون استرس به خود جذب می‌کند. درآمد ماهانه ۲۰۰۰ دلار در ماه است اما در صورت داشتن گواهی TEFL تا سقف ۵۰۰۰ دلار درماه افزایش پیدا می‌کند‌. سطوح آموزش از مبتدی تا تدریس به بزرگسالان مراکز تجارت متفاوت است.

شرکت های نیازمند:

 • LEOLINGO South
 • International Camps Network

۷. جمهوری چک

کشوری احاطه شده در میان جنگل ها و مزارع بی پایان پرورش گوسفند ظاهر یکی از جالب ترین کشور‌ها برای تدریس زبان انگلیسی است.

صنعت بزرگ گردشگری و پذیرش تعداد زیادی از افراد غیر اروپایی این کشور را به محلی ساده برای تدریس انگلیسی تبدیل کرده است. گرچه درآمد به اندازه سایر کشورها بالا نیست اما هزینه های کم آن را جبران می‌کند. با رشد جمعیت و اهمیت یافتن کشور به خاطر صنعت توریسم بازار مناسبی برای تدریس انگلیسی در این کشور وجود دارد.

شرکت های نیازمند:

 • TEFL Worldwide
 • LanguageCorps

۸. امارات متحده عربی

شروط خاص برای تدریس وجود دارد اما اگر شما بتوانید از آن سد عبور کنید در بام دنیا زندگی خواهید کرد‌. ساعات کاری کوتاه و همراه با استراحت است، درآمدی بدون مالیات و یک زندگی شیک‌ را خواهید داشت.

این کشور میان تمدن‌های کهن قرار دارد و جمعیت آن فراملیتی است.‌‌ مدارس بین المللی بازار را در دست دارند و اکثرا دانش‌‌آموزان جوان را آموزش می‌دهند. مدارس سعی می‌کنند تا دانش آموزان را به سطح ایده آل خود برسانند و به همین دلیل مهارت‌های شما شرط است.

شرکت های نیازمند:

 • Academic Programs International
 • International TEFL Academy

توجه داشته باشید که این کشورها نیازمند مدرسان زبان هستند و در این کشورها تدریس انگلیسی آسان خواهد بود. شما می‌توانید به راحتی در لینکدین شغل دورکاری تدریس زبان انگلیسی را بیابید و برای نقد کردن درآمد ارزی هم از خدمات نقد کردن درآمد دلاری مجموعه اول پرداخت استفاده کنید.

خدمات نقد کردن درآمد ارزی

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT