دلایل رشد Conflux

دلایل رشد Conflux

زمان مطالعه < 1 دقیقه

امروز Conflux، یکی از انعطاف‌پذیرترین پروتکل‌های بلاکچین لایه1 که به عنوان رقیبی برجسته برای پالیگان برشمرده می‌شود، پس از افزایش 10 درصدی و رسیدن به 0.33 دلار شاهد رشد چشم‌گیری بوده است. طی شبانه روز گذشته این رمز ارز که به عملکرد قیمتی انطباق‌پذیر خود شهرت دارد، شاهد رشد 9.3 درصدی بوده است. در این پست به بررسی دلایل رشد Conflux می پردازیم.

دلایل رشد Conflux

شایان ذکر است که طی چند روز گذشته رشد Conflux پایدار بوده است و اگرچه احساسات منفی گاه به گاه در بازار بر عملکرد آن تاثیر می‌گذارند، اما این توکن انعطاف خود را تا حد ممکن حفظ کرده است. یکی از شاخص‌ها یا فاکتورهای کلیدی تاثیرگذار بر این رشد، می‌تواند جدیدترین پیشرفت‌های اکوسیستم این پروتکل باشد.

دلایل رشد Conflux

دلایل رشد Conflux

یکی از نقاط عطف اخیر این اکوسیستم، اضافه شدن VSwapDex، موتور معاملاتی‌ای است که به عنوان اولین راه‌حل صرافی غیرمتمرکز بر روی ESpace شبکه Conflux معرفی شده است. Conflux به عنوان یک پروتکل بلاکچین نوظهور خواهان دنبال کردن روند رشدی مشابه تمامی چین‌های رقیب خود است.

این امر شامل انواع صرافی‌ها، برنامه‌های غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمندی می‌شود که رقبای آن را به گزینه‌ای جذاب برای کاربران وب3 تبدیل می‌کنند. Conflux علی‌رغم سابقه‌ی نسبتا ناچیز خود، کاربرد ذاتی‌ای به نمایش گذاشته است که آن را به پروتکلی برای زیر نظر داشتن در بلند مدت تبدیل کرده است.

U.Today

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت