تیم توسعه Shiba Inu

راه اندازی پروژه گیمینگ توسط تیم توسعه Shiba Inu

زمان مطالعه 2 دقیقه

دیروز (6 آذر) Shytoshi Kusama، رهبر ناشناخته تیم توسعه Shiba Inu اعلام کرد که توسعه دهندگان این توکن در حال آماده سازی یک پروژه گیمینگ تحسین برانگیز می باشند.

تیم توسعه Shiba Inu

در یک وبلاگ منتشر شده با عنوان “آینده گیمینگ SHIB می باشد“، شیتوشی صحبت خود در این باره را اینگونه آغاز کرد کرد که نمی تواند اطلاعات دقیقی در مورد این بازی که در دست ساخت است ارائه دهد و  دلیل آن را پیشگیری از دزدیده شدن ایده آنها توسط دیگر رقبا اعلام کرد.

اما موضوعی که به آن پرداخته شد این است که آنها یکی از افراد بسیار حرفه ای در این زمینه یعنی William David Volk را وارد تیم کرده اند تا رهبری طراحی و اجرای بازی را به عهده بگیرد؛ این بازی توسط استودیو AAA Game Studio توسعه داده می شود.

شیتوشی کوزاما در مورد تجربه وسیع ویلیام دیوید ولک در زمینه گیمینگ چنین گفت:

باید بخاطر داشته باشید که ویلیام یک توسعه دهنده عادی بازی نیست. تجربه بیش از ده ساله او در طی همکاری با پیشتازان این عرصه و به طور مستقل، راه اندازی استودیو گیمینگ او را باید بخاطر داشت. (صرفاً جهت ارجاع، او به اولین بازی منتشر شده برای آیفون اشاره کرد.) پس او سال ها تجربه در زمینه موبایل گیمینگ هم دارد.

او در ادامه اشاره کرد که بازی های شیبا اینو (Shiba-Inu) بر روی کار با مشاورین و سازندگان فوق العاده ای متمرکز شده است تا اولین نگاه از بازی شیبا اینو، حیرت انگیز به نظر آید. این بازی در درجه اول برای موبایل عرضه می شود و محصول نهایی تنها تحت لایسنس تیم غیر متمرکز Shiba Inu بر روی Shibarium قرار خواهد گرفت.

پس از آن، تیم شیبا اینو عناصر غیر متمرکز بسیاری را برای ارتقا دادن ورژن موبایل اضافه خواهند کرد.

رهبر تیم شیبا یعنی Shytoshi در ادامه گفت که این می تواند یک فرصت منحصر به فرد در اکوسیستم شیبا اینو ارائه دهد (SHIB, LEASH, BONE) و این در حالی است که بازی های Shiba Inu کاملاً از این دسته فعالیت جدا خواهد بود.

او همچنین افزود که درآمد حاصل از Shiba Inu Games می تواند در ایجاد فرصت های بیشتر برای سوزاندن SHIB و Leash کمک کند.

منبع: کریپتوگلوب

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت