در یک رشد غیرمنتظره در دنیای بی‌ثبات ارزهای دیجیتال، میم کوین جدید پپه قورباغه (PEPE) شاهد افزایش سرسام‌آور ارزش بازار خود به نزدیکی یک میلیارد دلار است. در این خبر به بررسی رشد شدید میم کوین پپه (PEPE)  می پردزایم.

رشد شدید میم کوین پپه (PEPE)

ارز دیجیتال پپه ارزش بازار خود را به مرز یک میلیارد دلار رسانده است. در همین حال، قیمت میم کوین نیز در ۲۴ ساعت گذشته و با یک رشد ۷۸ درصدی، به بالاترین رکورد تاریخی خود در ۰٫۰۰۰۰۰۲۳۲ دلار رسیده و حجم معاملات ۲۴ ساعته آن هم با یک رشد ۲۳۰ درصدی، به بیش از ۷۵۰ میلیون دلار افزایش یافته است.
فزایش ناگهانی ارزش بازار و حجم معاملات پپه را می‌توان به لیست شدن آن در BitMEX، یکی از صرافی‌های بزرگ ارزهای دیجیتال، نسبت داد. صرافی BitMEX با لیست کردن پپه به کاربران اجازه داده که این میم کوین را با دلار آمریکا و تتر، با اهرمی تا ۵۰ برابر معامله کنند. پپه همچنین در صرافی‌های بزرگ دیگری مانند OKX، MEXC Global، Huobi و Gate.io هم در دسترس است.
شایان ذکر است که لیست شدن پپه در صرافی‌ها، نه تنها اعتبار این دارایی را تأیید می‌کند، بلکه به طور بالقوه معامله‌گران بیشتری را هم جذب می‌کند. با این وجود، نباید فراموش کرد که پپه در درجه اول به عنوان ابزاری سوداگرانه عمل می‌کند. طبق گزارش‌ها، یکی از سرمایه‌گذاران برجسته به نام SmartMoney در کنار شیبا اینو (SHIB)، سود قابل‌توجهی را از پپه به دست آورده که بر ماهیت سوداگرانه این دارایی دیجیتال تأکید دارد.
در حالی که افزایش ارزش بازار و حجم معاملات پپه از پتانسیل بازدهی قابل‌توجه آن خبر می‌دهد، اما نگرانی‌هایی را هم در مورد دستکاری در بازار ایجاد کرده است. به همین دلیل، بسیار مهم است که کاربران هنگام سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال پرنوسان و مبتنی بر میم، احتیاط و دقت لازم را به خرج دهند.

u.today

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید