Ken Chee، موسس موسسه وب سایت g2g (سایت Gamer to Gamer Marketplace)، در سال ۲۰۱۳ یک پورتال رسمی برای علاقه‌مندان به بازی در میان انجمن‌های بازی ایجاد کرد. ایده تشکیل g2g بسیار پرهیجان و چالش برانگیز بود. در g2g به بازیکنان اجازه داده می شود تا در یک محیط امن قرار بگیرند و چیزهایی را که در بازی و گیم لازم دارند را با دیگر گیمرها مبادله کنند.

معرفی سایت g2g

سایت G2G مانند سایت PlayerAuctions، مسئول پوشش دهی پرداخت جهانی به خریداران گیم می‌باشد. امروزه پرداخت با بیش از ۲۰۰ روش با ۲۲ ارز مختلف توسط g2g وجود دارد. g2g انواع مختلفی از پرداخت ها و همچنین روش های برداشت را برای خریداران و فروشندگان ارائه می‌دهد. این موضوع قطعا باعث می‌شود تا g2g مزایای رقابتی در بسیاری از پورتال‌های تجارت الکترونیک موجود در صنعت را بدست آورد.

نقاط قوت سایت g2g

سایت g2g و نحوه پرداخت

نحوه پرداخت در وب سایت g2g

وب سایت g2g با ارائه ارز In-Game، In-Game Commodities و Accounts سطح بالا، تلاش می‌کند تا خدمات خود را به طور مداوم گسترش دهد؛ تا نیازها و خواسته‌های اعضای خود را تامین کند و در نهایت به عنوان یک نیروی جهانی شناخته شود.

پلت فرم g2g در تلاش است تا خدمات خود را در جهت حصول اطمینان مشتریان از تحویل سریع، پشتیبانی مشتری قابل اعتماد و تجربیات بدون دردسر و در عین حال حفاظت از منافع خریداران و فروشندگان ارائه دهد.
 

سایت g2g

 

فروش در وب سایت g2g

۱) برای فروش در این سایت نباید IP شما تغییر کند پس با VPS وارد سایت شوید.

۲) وارد بخش sign up شوید و اطلاعات خود را برای ثبت نام وارد کنید.

۳) از شما یک شماره تلفن می‌خواهد که می‌توانید شماره تلفن مجازی کشورهای خارجی را وارد نمایید. برای اینکار از خدمات سایت 5SIM استفاده نمایید.

۴) روی گزینه request token کلیک کنید تا کد وریفای به شماره مجازی ارسال شود و سپس آن کد را وارد نمایید تا تایید شود.

سایت g2g و تلفن

۵) در ادامه روی گزینه Store credits و بعد گزینه Get G2G کلیک کنید و سپس وارد بخش Sell at G2G واقع در فوتر سایت شوید.

نحوه پرداخت در وب سایت g2g

۶) برای تعیین راه تماس و ارتباطی بین فروشنده و خریدار، روی گزینه واتساپ کلیک کنید و شماره دوم واتساپ را از سایت 5sim دریافت نمایید و به عنوان واتساپ تجاری خود روی موبایل خود ثبت کنید و سپس همان شماره را هم در سایت g2g وارد کنید. (در حقیقت شما به عنوان فروشنده باید یک کانال ارتباطی معتبر با خریدار ایجاد کنید).

ثبت وب سایت g2g

۷) باید حساب پی پالی که معرفی می‌کنید به نام خودتان باشد پس بهتر است اقدام به افتتاح حساب پی پال کنید و بعد حساب پی پال را وارد نمایید. 

۸) شما حالا می‌توانید اقدام به فروش اکانت گیم نمایید.

۹) برای نقد کردن درآمد ارزی خود حاصل از فروش اکانت گیم در وب سایت g2g از خدمات نقد کردن درآمدهای ارزی مجموعه اول پرداخت استفاده نمایید.

 

5 نظرات

 1. سلام
  کسی منو می تونه راه نمایی کنه چطور می تونم تحریم رو دور بزنم
  و یک حساب تو g2g بسازم ؟
  چون هم passport هم شماره تلفن می خواد
  تلگرام بنده:@mirrorfallen

 2. فک نمیکنم امکان پذیر باشه چون اگر با یک ip مشخص هم وارد سایت بشین و ثبت نام کنید و بخواید
  اکانتی رو بفروشید نمیشه چون شما با vpn وارد سایت شدید

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید