آدرس جعلی SHIB

سه آدرس جعلی SHIB در سایت کوین مارکت کپ

زمان مطالعه 2 دقیقه

در پی انتشار سه آدرس جدید در سایت کوین مارکت کپ برای ارز شیبا، تیم Shiba Inu گفت:
SHIB را از این آدرس‌ها خریداری نکنید زیرا سرمایه شما به طور غیرقابل برگشتی از بین می‌رود.
در این خبر به بررسی سه آدرس جعلی SHIB در سایت coinmarket می پردازیم.

سه آدرس جعلی SHIB

بحثی که در توییتر در روز پنجشنبه رخ داد، تا بعدازظهر جمعه ادامه یافت، زمانی که توسعه دهندگان پشت توکن میم محبوب شیبا اینو (SHIB) بیانیه ای صادر کردند که مدعی شد کوین مارکت کپ سه آدرس قرارداد جعلی SHIB متعلق به زنجیره هوشمند بایننس، سولانا و ترا را لیست کرده است. کارکنان Shiba Inu ادعا کردند که آدرس‌ها ناامن بوده و CoinMarketCap از تصحیح اشتباه ادعا شده خودداری کرده است. این تیک ادعا میکند که هدف این آدرس ها کلاهبرداری هانی پات است. در زمان انتشار این خبر، آدرس‌های قرارداد همچنان در سایت کوین مارکت کپ قابل مشاهده هستند.

در اوایل روز، سایت کوین مارکت کپ پاسخی صادر کرد و ادعا کرد که آدرس‌های قراردادی که در صفحه این رمز ارز فهرست شده‌اند، آدرس‌های ورم هول (wormhole) هستند که برای تسهیل تراکنش‌های زنجیره‌ای متقابل طراحی شده‌اند. ورم هول یک پروتکل پیام‌دهی میان زنجیره‌ای است که ارتباط بین اتریوم، بایننس اسمارت چین، ترا و سولانا را فراهم میکند.

آدرس جعلی SHIB

آدرس جعلی SHIB

طبق ادعای این سایت محبوب ردیابی قیمت ارزهای دیجیتال، کارکنان شیبا اینو از طریق کانال‌های رسمی برای تماس با آنها و شفاف‌سازی بیشتر اقدام نکرده اند.

در حالی که Shytoshi Kusama، سرپرست پروژه داوطلبانه Shiba Inu، در مورد این موضوع اظهار نظر نکرد، توسعه‌دهنده پستی از کاربر توییتر @wenfloat را بازتوییت کرد که گفت:

اگر می خواهید به کلاهبرداران اجازه دهید قراردادهای نادرست را در صفحه ما اضافه کنند (ما فقط ERC-20 هستیم)، باید SHIB را از لیست سایت خود حذف کنید. حداقل با کلاهبرداری ها همکاری نخواهیم کرد. ماه ها ما را نادیده گرفته اید. این کار حرفه ای است؟

ارز شیبا اینو به دلیل سودهای درخشان خود در 12 ماه گذشته و همچنین سرمایه گذاران مشتاق (گاهی اوقات بیش از حد) شناخته شده است. دسامبر گذشته، اینفلوئنسر سابق SHIB و پلتفرم پرسش و پاسخ پزشکی Ask the Doctor شکایتی علیه شیتوشی کوساما به اتهام افترا تنظیم کرد و تهدید کرد که هویت شخصی خود را در دادگاه فاش خواهد کرد. در پاسخ، این سایت در عرض چند ساعت تقریباً 10000 فالوور از 58000 نفر خود را از دست داد و پست‌های توییتر آن به همراه صدها بررسی تک ستاره در TrustPilot (که بیشتر آنها از آن زمان حذف شده‌اند) در انبوهی از تمسخر مدفون شد.

منبع: کوین مارکت کپ

امتیاز 5/5 - از 4 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه