بالاخره بیت کوین به رمز ارز رایج تبدیل شد و ماکروسافت بیت کوین را به عنوان گزینه های برنامه اکسل افزوده است.

ماکروسافت و بیت کوین

تعداد زیادی مانع وجود دارد تا بیت کوین به یک ارز رایج تبدیل شود که در حال حاضر بیت کوین یکی از این موانع را پشت سر گذاشته است. ماکروسافت این رمز ارز را به عنوان یکی از گزینه های ارزی به برنامه اکسل افزوده است.

در این جا به برخی از مراحل مهم دیگری که بیت کوین برای پذیرش گشترده، گذرانده است می پردازیم.

افراد مشهور از جمله خواننده ها و ورزشکاران مختلف به بیت کوین علاقه دارند و در آن سرمایه گذاری می کنند.

در حال حاضر بیت کوین محبوب تر از فیلم جنگ ستارگان، اد شیران (خواننده معروف)، خانواده سلطنتی انگلستان و ایلان ماسک شده است. خبرهایی از ورود بیت کوین به استارباکس شده است و باید دید که آیا این امر اجرا خواهد شد.

ماکروسافت
ماکروسافت

در فیلم کرت راسل، بیت کوین نیز وجود دارد. کرت راسل بدون بیت کوین در شهر آخر الزمانی خود جایی نخواهد داشت.

البته ماکروسافت مدت ها است که فضای کریپتو را زیر نظر دارد. ماکروسافت یک استراتژی بلند پروازانه در سال 2017 برای ورود به دنیای بلاک چین قرار داد و اخیرا نیز با همکاری چند برند لوکس وارد این حوزه شده است.

هم چنین ماکروسافت در حال توسعه سیستم ID دیجیتالی بر بستر بلاکچین، در زمینه بیت کوین می باشد. ذر پلتفرم قراردادهای آتی بکت، یکی از سرمایه گذاران می باشد.

منبع:bitcoinist

ماکروسافت
ماکروسافت

خدمات اول پرداخت

اول پرداخت ارائه دهنده خدمات پرداخت آنلاین ویژه دانشجویان، برنامه نویسان، فریلنسرها و سایر کاربران ایرانی است که شامل:

خرید از فروشگاه های خارجی ، افتتاح حساب های بین المللی ، ارائه درگاه های خارجی ، صدور و شارژ کارت های اعتباری ویزا و مستر ، تعیین وقت سفارت ، ثبت نام آزمون های دانشجویی ، پرداخت هزینه هاست، شارژ حساب وب مانی،فعالسازی حساب های کاربری ویژه برنامه نویسان و نقد کردن درآمد های ارزی آنها می شود.

مجموعه اول پرداخت نظر به استقبال کاربران ایرانی برای خرید و سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال هم چون بیت کوین ، اتریوم و .. و عدم دسترسی آنها به اکسچنجر های بین المللی امکان خرید و فروش این دسته از محصولات را نیر برای کاربران ایرانی فراهم نموده است

در زمینه فارکس نیز مجموعه اول پرداخت آماده ارایه خدمات به تریدرها می باشد که این خدمات شامل نقد درآمد و نیز شارژ حساب مورد نظر جهت تریدرها می باشد.

امتیاز 4.6/5 - از 32 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید