کشور ایتالیا یک کشور بسیار زیبا با تاریخ بسیار غنی می‌باشد. زبان ایتالیایی یکی از رایج‌ترین زبان‌ها در اروپا است و در بسیاری از کشورهای غیر ایتالیایی هم رایج می‌باشد. به این علت است که این زبان به یکی از زبان‌های محبوب و مشهور در میان توریست‌ها و گردشگران و همچنین نخبگان، تبدیل شده است. به این علت یادگیری زبان ایتالیایی نیز به یکی از گزینه‌های آموزشی مورد علاقه‌ی بسیاری از افراد تبدیل شده است. در این مقاله شما را با بهترین اپلیکیشن های یادگیری ایتالیایی آشنا خواهیم کرد. 

بهترین اپلیکیشن های یادگیری ایتالیایی در سال ۲۰۲۱

پست های مرتبط
uni-assist چیست و چگونه می توانیم آن را پرداخت کنید
uni-assist

وب سایت uni-assist نقطه اصلی برنامه‌های دانشجویی، برای دانشجویان دارای گواهی ها و مدارک آموزشی بین المللی می‌باشد. که قصد بیشتر بخوانید

بهترین اپلیکیشن های یادگیری لغات انگلیسی
یادگیری لغات انگلیسی

آیا مشغول حفظ کردن لغات زبان انگلیسی هستید؟ وقت آزاد برای شرکت کردن در کلاس های یادگیری لغات انگلیسی را بیشتر بخوانید

در این بخش از مقاله برخی از بهترین اپلیکیشن های یادگیری ایتالیایی را که قابل استفاده بر روی گوشی‌های تلفن همراه با سیستم عامل اندروید می‌باشد، را برای شما بیان خواهیم کرد.

اپلیکیشن Busuu

busuu اپلیکیشن های یادگیری ایتالیایی

این اپلیکیشن یکی از بهترین اپلیکیشن های یادگیری ایتالیایی است که هم نسخه‌ی رایگان آن و هم نسخه‌ی پولی آن با هزینه‌ای برابر با ۶۹/۹۹ دلار در اختیار کاربران قرار گرفته است. اپلیکیشن یک گزینه‌ی مناسب و یک نرم افزار جامع برای یادگیری زبان ایتالیایی می‌باشد. درس‌های ارائه شده در این نرم افزار با هدف یادگیری لغات و گرامر زبان ایتالیایی گرد آوری شده است و به صورت آفلاین هم قابل استفاده می‌باشد.

اپلیکیشن Drops

drops اپلیکیشن های یادگیری ایتالیایی

اپلیکیشن Drops هم یکی از بهترین اپلیکیشن های یادگیری ایتالیایی است که به چند سالی است وارد بازار شده است و شما می‌توانید از طریق گوگل پلی آن را دانلود کنید. نسخه‌ی پولی آن حدود ۷/۴۹ دلار برای هر ماه  و ۴۸/۹۹ دلار برای یک سال هزینه دارد.

از طریق این اپلیکیشن علاوه بر ایتالیایی می‌توانید دیگر زبان‌ها را هم بیاموزید. این اپلیکیشن بر روی آموزش کوتاه و سریع متمرکز است و با استفاده از آن شما می‌توانید اصطلاحات و لغات مربوط به مکالمات زبان آلمانی را به خوبی بیاموزید. اپلیکیشن Drops نسبت به دیگر اپلیکیشن‌ها بر روی یادگیری گرامر تمرکز ندارد.

اپلیکیشن HelloTalk

hellotalk اپلیکیشن های یادگیری ایتالیایی

این اپلیکیشن نیز یکی از بهترین اپلیکیشن های یادگیری زبان ایتالیایی است که دارای ایده‌های بسیار خوبی برای آموزش زبان می‌باشد. در حقیقت امکانی برای شما فراهم شده است که می‌توانید همراه دیگر افراد به یادگیری زبان بپردازید. به این ترتیب که شما زبان خود را به آن‌ها یاد می‌دهد و آن‌ها نیز زبان خود را به شما یاد خواهند داد.

این اپلیکیشن بیشتر برای افرادی مناسب است که در سطح بالا یا متوسط هستند و نیاز به تمرین بیشتر دارند؛ اما یادگیری از طریق HelloTalk برای مبتدیان نیز می‌تواند جذاب باشد. آموزش در HelloTalk با استفاده از ویدئوها، تصاویر و فایل‌های صوتی انجام می‌شود. نسخه‌ی پولی آن معادل ۱/۹۹- ۴/۹۹ دلار ماهانه و ۲۱/۹۹-۲۹/۹۹ دلار سالانه می‌باشد.

اپلیکیشن Memrise

memrise اپلیکیشن های یادگیری ایتالیایی

یکی از معروف‌ترین اپلیکیشن های یادگیری ایتالیایی، اپلیکیشن Memrise می‌باشد. البته این نرم افزار اندکی گران‌تر از دیگر برنامه‌های کاربردی می‌باشد. در این اپلیکیشن درس‌های کاملا استانداردی وجود دارد برای آموزش گرامر، مکالمه و لغات را می‌توان یافت. همچنین انواع بازی آموزشی، المان‌های اجتماعی و راهنماهای صوتی برای تلفظ صحیح لغات در این اپلیکیشن وجود دارد. استفاده از این اپلیکیشن برای افرادی که در یادگیری ایتالیایی بسیار جدی و مصمم هستند، توصیه می‌شود. هزینه آن ازحدود ۹ دلار در ماه تا ۵۹/۹۹ دلار می‌باشد.

دیگر اپلیکیشن های مطرح

از دیگر اپلیکیشن های یادگیری زبان ایتالیایی می‌توان  Mondly Italian، Rosetta Stone، Simply Learn Italian و Tandem را نام برد. که این‌ها نیز دارای امکانات فوق العاده‌ای برای یادگیری زبان ایتالیایی می‌باشند.

خرید بهترین اپلیکیشن های یادگیری زبان ایتالیایی

آموزش اپلیکیشن های یادگیری ایتالیایی

دوستان عزیز، همانطور که گفته شد، هم نسخه‌ی پولی و هم نسخه‌ی رایگان این اپلیکیشن‌های معرفی شده برای استفاده شما عزیزان وجود دارد. اما می‌دانید که نسخه‌های رایگان دارای امکانات کمتری نسبت به نسخه‌های پولی این برنامه‌های کاربردی می‌باشد. پس چنانچه بخواهید از کلیه‌ی امکانات این نرم افزارهای بهره‌مند شوید، بهتر است هزینه آن را پرداخت نموده و آن را خریداری نمائید.

پرداخت هزینه نیز با استفاده از انواع کارت‌های اعتباری قابل انجام است. اما چنانچه هیچ نوع کارت اعتباری در اختیار ندارید و یا به هردلیل برای پرداخت هزینه اپلیکیشن با مشکل مواجه هستید، اصلا نگران نباشید، شما می‌توانید با خیال راحت این کار را به ما بسپارید. ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن پرداخت هزینه خرید اپلیکیشن یادگیری زبان ایتالیایی را برای شما پرداخت خواهیم کرد.  

بهترین اپلیکیشن های یادگیری ایتالیایی را می‌توانید با استفاده از خدمات پرداخت ارزی با پی پال یا پرداخت ارزی با ویزا و مستر کارت شارژ نمایید. 

امتیاز 5/5 - از 5 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید