سایت‌های بسیار زیادی وجود دارند در که حوزه فروش پکیج و محصولات گرافیکی فعال هستند. سایت DesignCuts هم یکی از سایت‌های تخصصی فروش پکیج‌های محصولات گرافیکی است که مانند سایت‌های Creative Market یا Graphicriver فعالیت می‌کند.

چه محصولاتی در سایت DesignCuts به فروش می‌رسد؟

همانند همه سایت‌های فروشگاه محصولات گرافیکی، تنوع محصولات بسیار زیاد است. در این سایت، بخش‌بندی‌ها به روال زیر است:

  • Graphics: در این بخش شما می‌توانید پترن‌ها، آیکون‌ها، اینفوگرافی‌ها، عناصر و عکس‌های گرافیکی را خریداری نمایید.
  • Templates: در این بخش شما می‌توانید موکاپ‌ها، قالب‌های پاورپوینت، کارت ویزیت‌ها، رزومه‌ها، ساختار‌های لوگو و کیت‌های UI را خریدرای کنید. یکی از جالبترین بخش‌هایی که در این سایت به فروش می‌رسد بخش Scene Creators است که پکیج‌های خلاقانه طراحان را ارایه می‌دهد.
  • Fonts: در این بخش انواع فونت‌های جذاب برای فروش ارایه می‌شود.
  • Add-Ons: در این بخش انواع براش‌ها، افکت‌ها و اکشن‌های فوتوشاپ، استایل‌ها و افکت‌های لایت روم به فروش می‌رسد.
  • Procreate: در این بخش قلم‌ها و براش‌های حرفه‌ای نقاشی دیجیتال (Digital Painting) به فروش می‌رسد.
  • Scrapbooking: در این بخش ماسک عکاسی، بافت‌ها و پالت‌های هنری برای فروش قرار داده شده‌اند.

سایت DesignCuts فروشگاه

بخش‌های رایگان DesignCuts چه مواردی هستند؟

سایت DesignCuts دو بخش رایگان دارد که میان کاربران این سایت از محبوبیت زیادی برخوردار است:

  • پیکیج‌های رایگان سایت: این بخش که با نام Freebies شناخته می‌شود، انواع محصولات عالی و رایگان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که مهمترین آنها موکاپ‌ها و فونت‌ها می‌باشند (اینجا را کلیک کنید).
  • بخش آموزشی: با توجه به اینکه تمام مشتریان این سایت گرافیست‌ها هستند، بخش آموزشی مباحث گرافیک به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده می‌شود. مباحث آموزشی این سایت توسط گرافیست‌های حرفه‌ای تهیه شده است و بسیار متنوع و جذاب می‌باشد (اینجا را کلیک کنید).

سایت DesignCuts خرید

کسب درآمد ارزی از DesignCuts چگونه است؟

این سایت قبلا پنلی نداشت که همه گرافیست‌ها بتوانند محصولات خود را در این سایت قرار دهند و بیشتر گرافیست‌هایی که محصولات خود را در این سایت به فروش می‌رساندند، از طریق دعوت‌نامه ملحق شده بودند. در چند ماه گذشته این امکان وجود دارد که گرافیست‌ها از نقاط مختلف دنیا درخواست همکاری و فروش پکیج محصولات خود را به سایت دهند و به ازای فروش پکیج‌ها، ۲۰ درصد حق کمیسیون می‌گیرد (حداقل حق کمیسیون Creative Market یا Graphicriver حدود ۳۰ درصد از میزان فروش است). برای همکاری با DesignCuts اینجا را کلیک کنید.

در صورتی که قصد خرید محصولات از سایت DesignCuts را دارید، می‌توانید از خدمات پرداخت ارزی اول پرداخت استفاده نمایید. همچنین اگر به عنوان فریلنسر با این سایت همکاری می‌کنید، برای نقد کردن درآمد ارزی خود از مجموعه اول پرداخت کمک بگیرید.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید