معرفی سایت Mixer

معرفی سایت Mixer ، رقیبی برای Twitch

زمان مطالعه 2 دقیقه

سایت Beam که سایتی مربوط به ویدئو و فیلم مانند یوتیوب بود در سال ۲۰۱۶ توسط ماکروسافت خریداری شد و به سایت Mixer تغییر نام داد. هدف اصلی ماکروسافت این هست که رقیبی جدی برای YouTube Gaming و Twitch تبدیل شود و به نوعی بخشی از این بازار عظیم را به دست گیرد. در این مقاله به معرفی سایت Mixer می‌پردازیم که راهی بهتر برای کسب درآمد دلاری خواهد بود.

معرفی سایت Mixer به عنوان استریم گیم

بخش زیادی از تمرکز سایت Mixer بر استریم گیم برای گیمرهای آماتور تا حرفه‌ای می‌باشد تا آنجا که از گیمر حرفه‌ای به نام Tyler Belvins مقلب به Ninja در بازی Fortnite درخواست کرده است که با دریافت ۳۰ میلیون دلار برای چند سال از توییچ به Mixer نقل مکان کند. با توجه به اینکه تعداد کاربران و بازدیدکنندگان Mixer بسیار کمتر از توییچ است، در نتیجه می‌توان حدس زد که کسانی که گیم خود را استریم می‌کنند بسیار کمتر باشد. البته باید توجه داشت که علاوه بر گیم، تولیدکنندگان حرفه‌ای محتوا هم در Mixer حضور دارند.

 

سیستم درآمدی در Mixer

در Mixer از واحدی به نام Ember استفاده می‌شود تا طرفداران بتوانند آن را برای استریمرهای محبوبشان خرج نماییند. همچنین Mixer از یک بخش پیشرفته‌تر از Twitch برای تبادلات مالی استفاده می‌کند که شبکه Spark نام‌ دارد. در شبکه Spark، کاربران با استریم گیم خود یا بازدید از دیگر استریم‌ها Emberّهایی دریافت می‌کنند که به مرور زمان با رسیدن مبالغ Ember معیین، قابل نقد کردن است.

شانس کسب درآمد دلاری از Mixer

 

به گفته کارشناسان به دلیل حجم زیاد استریم‌ها توسط گیمرها، Twitch در حال اشباع شدن است و افراد تازه کار شانس کمتری برای کسب درآمد گیم خواهند داشت. اما در Mixer هم رقابت کمتر است و هم به سرعت بر تعداد کاربران آن افزوده می‌شود. از طرفی این شبکه انتقال وجه، با XBOX و ویندوز ۱۰ یک پارچه شده است که شانس مدیریت توزیع منابع مالی بهتر صورت می‌گیرد. در صورتی که به عنوان فردی که می‌خواهید از گیم کسب درآمد کنید، شاید Mixer بهتر از توویچ باشد.

به طور کل هدف از معرفی سایت Mixer این بود، با فرصت‌های درآمدی جدید آشنا شوید. برای نقد کردن درآمد ارزی حاصل از سایت Mixer یا Twitch، می توانید از خدمات مجموعه اول پرداخت استفاده نمایید.

امتیاز 3/5 - از 5 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT