بروکر آرون گروپس یک بازه زمانی ۱۰ روزه را برای اهدای یک جایزه استثنایی در نظر گرفته است. در این بازه زمانی شانس خود را برای دریافت پاداش ویژه و شروع معامله در فارکس آن هم بدون نیاز به واریز افزایش دهید. در این مطلب به معرفی طرح بونوس بدون واریزی بروکر آرون گروپس می پردازیم.

شارژ بروکر آرون گروپس

طرح بونوس بدون واریزی بروکر آرون گروپس

اگر به دنبال بروکری هستید که بدون نیاز به واریز پول، بونوسی را برای شما در نظر بگیرد احتمالا جستجوهایی را با این عبارت no deposit bonus forex 2023 برای یافتن چنین بروکری انجام داده‌اید. اما لازم است بدانید که برای پیدا کردن چنین بروکری نیازی به استفاده از زبان انگلیسی نیست، بروکر آرون با پشتیبانی از زبان فارسی و با درک وضعیت شما به عنوان یک تریدر ایرانی فرصتی را برای شروع معامله در بازار فارکس بدون نیاز به واریز در اختیار شما می‌گذارد.

طرح no deposit bonus آرون از (17ام تا 26 ام اکتبر2023) برگزار می‌شود. در طول این بازه ۱۰ روزه باید نسبت به ثبت نام در بروکر آرون اقدام کنید و شانس خود را برای دریافت پاداش افزایش دهید.

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT

اقدامات لازم برای افزایش شانس

قبل از هر چیز در نظر داشته باشید که این طرح برای شهروندان کشورهای خاورمیانه‌ای به جز امارات متحده عربی، قبرس، ترکیه، یمن و لیبی در نظر گرفته شده است. اگر در یکی از کشورهای این منطقه سکونت دارید پس از ثبت نام یک حساب دمو با نام NBD از نوع نتینگ ایجاد کنید.

حساب‌های دمو حساب‌های آزمایشی هستند که یک فضای شبیه‌سازی امن را برای تجربه فارکس در اختیار شما قرار می‌دهند. معامله‌گران با استفاده از این حساب‌ها می‌توانند بدون واریز و بدون نیاز به مشارکت در بازار واقعی، ایده‌هایی که برای معامله دارند را بیازمایند و رفتار بازار فارکس را در یک فضای شبیه‌سازی شده مشاهده کنند.

حساب نتینگ نیز نوعی حساب معاملاتی است که به تریدر اجازه می‌دهد چندین پوزیشن ایجاد شده روی یک جفت ارز را در قالب یک پوزیشن واحد ادغام کند.

شما در این بازه ۱۰ روزه چنین حساب دمویی را در اختیار خواهید داشت. شاید تصور کنید که منظور از پاداشی که در ابتدا از آن صحبت کردیم همین حساب دموست؛ اما باید بدانید که حساب دمو از جمله امکاناتی است که در تمام زمان‌ها از سوی بروکر آرون در اختیار مشتریان گذاشته می‌شود. در واقع شما هر زمانی برای ثبت نام اقدام کنید پس از ثبت نام می‌توانید با استفاده از حساب دمو فارکس را در یک فضای شبیه سازی شده تجربه کنید.

در حالت عادی معامله‌گران برای شروع فارکس باید حساب معاملاتی خود را در نزد بروکر آرون شارژ کنند و برای این کار باید مبلغی را به حساب معاملاتی واریز کنند تا بتوانند با پول واقعی در بازار واقعی فارکس ترید کنند.

اما کسانی که در این بازه ۱۰ روزه در این طرح مشارکت کنند شانس خود را برای شروع در بازار واقعی بدون نیاز به واریز افزایش می‌دهند.

در این ۱۰ روز چه می‌شود؟

شما در این ۱۰ روز باید با استفاده از حساب NBD ۲۰ معامله ایجاد کنید. این حساب معاملاتی با ۵۰ دلار موجودی و اهرم ۲۰۰ در اختیار شما گذاشته می‌شود. در پایان این بازه زمانی افرادی که ۲۰ معامله باز ایجاد کرده باشند شانس بیشتری برای دریافت پاداش خواهند داشت. در نظر داشته باشید که باز و بسته کردن معاملات آن هم بدون درنگ شانس شما را افزایش نمی‌دهد. بروکر آرون معاملاتی را مورد تایید قرار می‌دهد که حداقل 3 دقیقه به طول انجامیده باشند.

بنابراین پیشنهاد می‌کنیم برای افزایش شانس خود در این طرح، معاملات در حساب دمو را جدی بگیرید. در این صورت نه تنها بازار فارکس را با انجام ۲۰ معامله تجربه می‌کنید بلکه شانس بیشتری برای شروع معاملات واقعی بدون نیاز به واریز خواهید داشت.

قوانین را در نظر بگیرید

شما به عنوان یک تریدر فقط یک بار شانس شرکت در این طرح را خواهید داشت.

حساب دمویی که در اختیار شما گذاشته می‌شود با پایان این بازه زمانی ۱۰ روز به صورت خودکار بسته می‌شود.

پس از پایان بازه ۲۰ روزه بروکر ظرف ۳ تا ۷ روز کاری حساب معاملاتی شرکت کنندگان را بررسی و به ۵۰۰ تریدر برتر پاداش می‌دهد.

پست های مرتبط
مستر گیفت(MasterCard)
mastercard

در مقالات قبلی در مورد مستر کارت گیفت (mastercard) و ویزا کارت صحبت شد و براساس قولی که به شما بیشتر بخوانید

پی پال و نادانسته هایی از فضای کاربری آن برای استفاده بهتر

در مقالات قبلی درمورد پی پال و ویژگی های آن آشنا شدیم. در این مقاله در مورد جزئیات حساب پی بیشتر بخوانید

پاداش در نظر گرفته شده یک حساب معاملاتی نانو از نوع نتینگ با موجودی ۲۵ دلار و اهرم ۵۰۰ است.

معامله‌گرانی که قصد داشته باشند بدون انجام معامله موجودی حساب را برداشت کنند مشمول قانون No trade شده و ملزم به پرداخت ۳ درصد کارمزد می‌شوند.

اگر معامله‌گری در همین بازه زمانی واریزی به حساب معاملاتی داشته باشد، ۱۰ درصد بونوس اینفینیتی تا سقف ۷۵۰ دلار دریافت خواهد کرد.

برندگان خوش شانس

برندگان خوش شانس این طرح با دریافت حساب نانو از نوع نتینگ با موجودی ۲۵ دلار و اهرم ۵۰۰ بدون نیاز به واریز وجه می‌توانند معامله در بازار واقعی فارکس را تجربه کنند.

  • همه موارد اعلام شده در این مقاله براساس مطالب ارايه شده در سایت اصلی می باشد و تصمیم بر سرمایه گذاری براساس نظر شما میباشد.
امتیاز 5/5 - از 1 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید