مهمترین سیگنال های صعودی شیبا

مهمترین سیگنال های صعودی شیبا : پیش‌بینی قیمت شیبا اینو در کوتاه‌مدت

زمان مطالعه 2 دقیقه

قیمت میم کوین شیبا اینو (SHIB) از زمانی که در ۲۴ می به ۰٫۰۰۰۰۰۸۴ دلار کاهش یافت، ۵ درصد افزایش یافته است. داده‌های درون زنجیره‌ای نشان می‌دهند که هولدرهای SHIB شروع به جابجایی توکن‌ها از صرافی کرده‌اند. در این مطلب به بررسی مهمترین سیگنال های صعودی شیبا می پردازیم.

مهمترین سیگنال های صعودی شیبا

کیف پول سرد و اختصاصی شیبا که با همکاری شرکت بلاکچینی Tangem توسعه یافته، اکنون برای پیش‌سفارش آماده است. فعالان بازار پیش‌بینی می‌کنند که این امر پذیرش جهانی شیبا را تسریع کرده و در عین حال، کاربران را به ذخیره خودحضانتی این رمزارز تشویق می‌کند.

به نظر می‌رسد که سرمایه‌گذاران شیبا برای عرضه این کیف پول سرد آماده می‌شوند؛ چون داده‌های درون زنجیره‌ای حاکی از آن هستند که توکن‌های SHIB در هفته‌های اخیر به طور فزاینده‌ای از صرافی‌ها خارج شده‌اند. به طور خاص، نمودار زیر نشان می‌دهد که چگونه کل موجودی SHIB در صرافی‌ها، از ۱۶ تا ۲۹ می، ۹۲ میلیارد توکن کاهش یافته است.

مهمترین سیگنال های صعودی شیبا

مهمترین سیگنال های صعودی شیبا

به طور معمول، هنگامی که موجودی یک دارایی در صرافی‌ها به طور قابل‌توجهی کاهش می‌یابد، هرچند به طور موقت، باعث کمبود نسبی در سراسر بازار می‌‌شود. و این کمبود، اغلب افزایش قیمت آن دارایی را به همراه دارد.

علاوه بر این، آدرس‌های فعال (میانگین ۷ روزه) شیبا نیز از ۲۰ می در حال افزایش است. به طور خاص، بین ۲۰ تا ۲۹ می، این شاخص با یک رشد ۲۵ درصدی، از ۱۶،۳۰۵ به ۲۰،۴۴۲ آدرس فعال افزایش یافته است.

مهمترین سیگنال های صعودی شیبا

مهمترین سیگنال های صعودی شیبا

افزایش مداوم آدرس‌های فعال به معنای افزایش تقاضا برای خدمات شبکه و توکن اصلی شیبا اینو است.

در نتیجه، اگر توکن‌ها همچنان از صرافی‌ها خارج شوند و تعداد فعالان در شبکه هم به روند افزایشی خود ادامه دهد، SHIB می‌تواند وارد رالی گاوی دیگری شود.

پیش‌بینی قیمت شیبا اینو در کوتاه‌مدت

با توجه به جو مثبت فعلی بازار، قیمت SHIB احتمالاً در هفته‌های آینده به ۰٫۰۰۰۰۱۱ دلار خواهد رسید. اما، با توجه به نمودار Global In/Out of Money پلتفرم IntoTheBlock، شیبا در ابتدا باید مقاومت ۰٫۰۰۰۰۰۹۵ دلاری را پشت سر بگذارد تا بتوانند در یک مسیر صعودی حرکت کند.

در مقاومت مذکور، ۴۶،۸۰۰ سرمایه‌گذار که ۲۹٫۱ تریلیون SHIB را با قیمت متوسط ۰٫۰۰۰۰۰۹ دلار خریداری کرده‌اند، می‌توانند رالی را متوقف کنند.

اما اگر پیش‌بینی مثبت قیمت SHIB عملی شود، قیمت این میم کوین احتمالاً تا ۰٫۰۰۰۰۱۱ دلار افزایش خواهد یافت.

در مقابل، اگر قیمت به زیر منطقه حمایتی ۰٫۰۰۰۰۰۸۵ دلار کاهش یابد، شیبا ممکن است روند نزولی خود را از سر بگیرد. اما دیوار خرید ۴۳،۵۰۰ سرمایه‌گذار که ۷٫۰۳ تریلیون SHIB را با میانگین قیمت ۰٫۰۰۰۰۰۸ دلار خریداری کرده‌اند، احتمالاً از این افت جلوگیری خواهد کرد.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی