تنظیم ویژگی PayPal Money Pool

نحوه تنظیم و استفاده از ویژگی PayPal Money Pool

زمان مطالعه 4 دقیقه

PayPal Money Pool به شما این امکان را می دهد که صفحه ای ایجاد کنید که در آن افراد به راحتی بتوانند پول خود را به شخص دیگری بدهند. در این مقاله ماهیت و نحوه استفاده از آن را توضیح خواهیم داد. تنظیم ویژگی PayPal Money Pool را در این مطلب بخوانید و همچنین می توانید برای راه اندازی و افتتاح حساب پی پال، خرید دلار پی پال، فروش و نقد کردن دلار پی پال از اول پرداخت کمک بگیرید.

هر شخصی، چه خانواده، دوستان یا یک سازمان کوچک، می تواند از داشتن یک slush fund بهره مند شود. تنها مشکل این است که به ندرت کسی پول نقد دارد.

ویژگی “Money Pool” PayPal مدیریت و نگهداری این حساب های اختیاری گروهی را با پول مجازی شما آسان تر از همیشه می کند. متأسفانه، اگر از قبل آن را راه اندازی نکرده باشید، پیدا کردن آن آسان نیست.

“استخر پول پی پال PayPal Money Pool ” چیست؟

استخر پول پی پال PayPal Money Pool ابزاری است که به شما امکان می دهد پول جمع آوری کنید. در مقایسه با سایر ویژگی ‌های PayPal، این ویژگی به مشارکت ‌کنندگان اجازه می‌دهد تا ببینند چه مقدار پول در صندوقی که در آن مشارکت می‌کنند وجود دارد.

همچنین می‌توانید آن را تنظیم کنید تا مشارکت ‌کنندگان بتوانند ببینند چه کسی و چه مقدار کمک کرده است.

استخر پول شفاف ‌تر از PayPal.Me است که به سایر کاربران امکان می‌دهد مستقیماً برای شما پول ارسال کنند. همچنین، شفافیت موارد استفاده را به طور بالقوه متفاوت می‌کند: اگر بگویید به چه دلیلی پول جمع ‌آوری می‌کنید، مشارکت ‌کنندگان توجیح شده می‌توانند بیشتر به شما کمک کنند.

تنظیم ویژگی PayPal Money Pool

تنظیم ویژگی PayPal Money Pool

چگونه تنظیم ویژگی PayPal Money Pool خود را ایجاد کنیم؟

از حساب اصلی PayPal خود، از منوی banner در بالای صفحه، «send and request» و سپس از نوار ابزاری که در زیر این منوی ظاهر می‌شود، «request» را انتخاب کنید.

سپس در سمت راست صفحه، ستونی از گزینه ها وجود دارد. در پایین این ستون پیوندی برای ایجاد یک استخر پول وجود دارد. برای شروع کلیک کنید.

در اینجا احتمالاً صفحه ای از PayPal مشاهده خواهید کرد که به شما پیشنهاد می کند برای یک موسسه خیریه حساب کاربری ایجاد کنید.

اگر این همان کاری است که می خواهید انجام دهید، تغییر مسیر را دنبال کنید. اگر به هر دلیل دیگری می خواهید یک استخر پول ایجاد کنید، روی دکمه ادامه ایجاد یک استخر پول کلیک کنید.

باید در صفحه ای باشید که در یک اینفوگرافی سه مرحله ای توضیح می دهد که استخرهای پول چیست. وقتی مطالعه آن را تمام کردید، دکمه کوچک «Create a pool» را در گوشه سمت راست بالای پنجره انتخاب کنید.

اولین قدم برای ایجاد استخر پول، نامگذاری آن است. شما همچنین می توانید مقدار، هدف و تاریخ پایان را تعیین کنید.

علاوه بر این، می‌توانید انتخاب کنید که آیا افرادی که استخر را مشاهده می‌کنند، مبالغ جمع‌ آوری‌ شده را ببینند یا خیر. کسب و کار شما متعلق به خودتان است، اما آنچه را که درباره شفافیت گفتیم به خاطر داشته باشید.

صفحه بعدی گزینه ‌های نحوه تعامل مشارکت ‌کنندگان با استخر را کنترل می‌کند. برای مثال، می‌توانید حداقل یا مقدار دقیقی را برای مشارکت‌ ها تعیین کنید، یا به مشارکت‌ کنندگان اجازه دهید هر مقداری را که می‌خواهند بگذارند.

همچنین می‌توانید تعیین کنید که چه مقدار اطلاعات در مشارکت ‌کنندگان استخر نمایش داده می‌شود. اما اگر بخواهند همچنان می‌توانند به ‌صورت ناشناس مشارکت کنند.

مجموعه نهایی گزینه ‌ها قبل از انتشار استخر پول، نحوه مشاهده مشارکت ‌کنندگان از مجموعه پول شما را کنترل می‌کند، از جمله یک تصویر روی جلد اختیاری و متنی برای توضیح.

اگر همه کسانی را که مشارکت می‌کنند می‌شناسید و آنها پروژه را درک می‌کنند، می‌توانید متن را کوتاه ‌تر کنید. اگر بودجه عمومی بیشتری دارید، ممکن است بخواهید در این بخش کار بیشتری انجام دهید.

گام بعدی این است که بررسی کنید استخر پول شما برای مشارکت کنندگان بالقوه چگونه خواهد بود. اگر با استانداردهای شما مطابقت دارد، دکمه Publish را در بالا سمت راست انتخاب کنید.

تنظیم ویژگی PayPal Money Pool

تنظیم ویژگی PayPal Money Pool

دسترسی و استفاده از استخر پول PayPal شما

هنگامی که استخر پول شما آماده شد، یک لینک دریافت می کند. بهترین راه برای استفاده از آن لینک بستگی به نحوه استفاده شما از استخر پول دارد.

اگر از استخر پول خود برای جمع آوری وجوه از همکاران، دوستان و خانواده و غیره استفاده می کنید، می توانید موارد را خصوصی نگه دارید و پیوند را با آنها به اشتراک بگذارید. می‌توانید پیوند را در پلتفرم ‌های عمومی بیشتری به اشتراک بگذارید.

هنگامی که استخر پول شما شروع به دریافت وجوه کرد، می‌توانید به همان روشی که اولین بار به آن دسترسی پیدا کردید به آن دسترسی پیدا کنید: از نمایه اصلی خود به صفحه Send and request  به صفحه request و سپس به منوی سمت راست صفحه بروید.

هنگامی که به بودجه نیاز دارید یا به هدف خود رسیدید، وجوه را از استخر به موجودی خود منتقل کنید.

چگونه از پول PayPal خود استفاده خواهید کرد؟

ابزار جمع ‌آوری پول Paypal راهی شفاف و آسان برای جمع ‌آوری کمک گروهی از مشارکت‌ کنندگان برای هر هدفی است از بودجه های حزبی گرفته تا خرج خانه و… را میتوان با این امکان پی پال راه اندازی کرد.

امتیاز 5/5 - از 2 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه