از مهمترین کاربردهای اپل آیدی، دانلود برنامه از اپ استور یا App Store است. توجه کنید که هر برنامه ای با هر اپل ایدی دانلود شده باشد، تنها با همان اپل ایدی می توانید آن را update کنید. اگر برنامه شما با اپل ایدی دیگری گرفته شده باشد می بایست آن را پاک کنید و سپس از اپ استور، آن را با اپل ایدی خودتان دانلود کنید. با این کار از دفعه های بعد می توانید، برنامه مورد نظر را با اپل ایدی خود به روزرسانی نمایید. در این مقاله با اول پرداخت همراه باشید تا به بررسی شیوه وارد کردن اپل ایدی در اپ استور و آموزش چگونگی دانلود برنامه از AppStore بپردازیم.

نحوه وارد کردن اپل ایدی در iTunes & App Store

برای ست کردن اپل ایدی خود در iTunes & App Store مراحل زیر را دنبال کنید.

وارد تنظیمات گوشی خود شوید.

AppStore
AppStore

سپس در قسمت تنظیمات بر روی iTunes & App Store کلیک نمایید.

وارد کردن اپل ایدی
وارد کردن اپل ایدی

در اینجا اگر اپل ایدی دیگری را مشاهده کردید بر روی آن کلیک نمایید و سپس گزینه Sign Out را بزنید. در غیر این صورت برای ست کردن اپل ایدی مرحله بعد را دنبال کنید.

AppStore
AppStore

بر روی Sign in کلیک کرده و اطلاعات اپل ایدی خود را وارد نمایید و سپس Sign in کنید.

AppStore
AppStore

غیر فعال کردن رمز عبور برای دانلود برنامه های رایگان اپل  

شاید برای شما این اتفاق افتاده باشد که هروقت می خواهید برنامه ای را از اپ استور دانلود کنید از شما رمز عبور اپل ایدی می خواهد. برای غیر فعال کردن درخواست رمزعبور برای دانلود برنامه ای رایگان مراحل زیر را دنبال کنید.

  1.  به تنظیمات گوشی خود بروید و سپس بر روی iTunes & App Store کلیک کنید و Password Settings را انتخاب کنید. توجه کنید که اگر شما Touch ID را برای خریدها فعال کرده باشید، این گزینه را مشاهده نمی کنید.
وارد کردن اپل ایدی
وارد کردن اپل ایدی

سپس در قسمت Free Download، گزینه require password را خاموش نمایید.

AppStore
AppStore

 

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید