سایت Houzz اساساً وب سایتی است که خدمات مربوط به هر چیزی را که مربوط به بهسازی منزل ، تزئینات و فضای سبز است ارائه می دهد. این شرکت در سال 2009 توسط آدی تاتارکو و آلون کوهن تاسیس شد. هر دو می خواستند بستری فراهم کنند که در آن شرکت های املاک و مستغلات و مشتریان آنها بتوانند خدمات مربوط به آن صنعت را به راحتی پیدا کنند و به آنها دسترسی پیدا کنند. ظاهراً این شرکت در ابتدا به عنوان وسیله ای برای دیگران برای به اشتراک گذاشتن پروژه ها و عکسهای خانه خود کار خود را آغاز کرده است. در این مقاله به آموزش پرداخت در سایت houzz و همچنین خرید از سایت houzz می پردازیم.

پرداخت در سایت houzz

پرداخت در سایت houzz

در طول سال ، Houzz رشد چشمگیری داشته است ، به طوری که به مرز 4 میلیارد دلار رسیده است.

پرداخت در سایت houzz
پرداخت در سایت houzz

به دو روش می توانید از Houzz استفاده کنید: شما می توانید از آن برای جمع آوری ایده ها و الهام گرفتن از نحوه طراحی خانه خود استفاده کنید ، یا می توانید مبلمان و کالاهای مرتبط با خانه خود را خریداری کنید. وب سایت Houzz همچنین انجمن خاص خود را دارد ، جایی که مردم دور هم جمع می شوند تا تجربیات و مشاوره های خود را به اشتراک بگذارند.

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT

اگر شغل شما مربوط به املاک و مستغلات است یا اگر فقط به بازسازی خانه خود علاقه مند هستید ، ارزش دارد که برای بررسی Houzz و آنچه که ارائه می دهد وقت بگذارید ، به خصوص اگر به دنبال مشاوره خوب از متخصصان دیگر هستید.

خرید از سایت houzz

پرداخت در سایت houzz
پرداخت در سایت houzz

هر کسی می تواند به صورت رایگان از Houzz استفاده کند ، خواه عضو سایت نباشد. اگر می خواهید به جامعه کمک کنید و نظرات خود را به اشتراک بگذارید ، ابتدا باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. با این وجود ثبت نام برای حساب در Houzz نیز رایگان است.

اگر به دنبال یافتن یک حرفه ای در نزدیکی خود هستید که بتوانید آن را استخدام کنید ، می توانید به صورت رایگان در Houzz جستجو کنید. مسلماً ، به محض یافتن حرفه ای ، معمولاً می دانید که مجبورید در ازای خدمات خود به آنها بپردازید.

در مورد مبلمان فروخته شده در Houzz ، محدوده قیمت کاملاً به محصولی که می گیرید بستگی دارد. از آنجا که دسته های مختلفی موجود است ، محدوده قیمتی تعیین شده ای نیز وجود ندارد.

امتیاز 5/5 - از 3 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید