موسسه مدیریت پروژه PMI) Project management Institute) بی تردید یکی از معروف ترین و معتبرترین مراکزی است که در زمینه های مختلف مدیریت پروژه فعالیت می کند. از جمله فعالیتهای  این موسسه قدرتمند آمریکایی که در سال 1969 تاسیس شده، می توان به گردآوری مستمر آمار و اطلاعات در مورد روشهای مدیریت پروژه، تدوین استانداردهای بین المللی مدیریت پروژه، برگزاری همایشها و کنفرانسهای بین المللی و ترغیب متخصصان این حوزه به ارائه مطالب نوین، تدوین و چاپ کتب علمی در زمینه مدیریت پروژه، برگزاری دوره های آموزشی و دهها فعالیت دیگر اشاره نمود. به منظور استفاده از خدمات این موسسه بین المللی که به برخی از آنها اشاره شد، باید در وبسایت موسسه PMI عضو شوید. در این مقاله به بررسی پرداخت عضویت pmi می پردزایم.

پرداخت عضویت pmi

پرداخت عضویت pmi

درصورتیکه بخواهید برای دوره های بعدی نیز از خدمات آن استفاده نمایید، باید عضویت خود را در این سایت تمدید نمایید. با عضویت در وبسایت موسسه PMI می توانید از مزایای بسیاری استفاده نمایید که برای اطلاع از آنها می توان به این لینک مراجعه نمایید.

پست های مرتبط
مستر گیفت(MasterCard)
mastercard

در مقالات قبلی در مورد مستر کارت گیفت (mastercard) و ویزا کارت صحبت شد و براساس قولی که به شما بیشتر بخوانید

emoneyonlineservices و نحوه ایجاد حساب کاربری در این سایت
master

با پیشرفت تکنولوژِی و ارتباطات، نحوه خرید کالا و پرداخت ها نیزپیشرفت بسزایی را داشته اند.اگر اهل خرید اینترنتی و بیشتر بخوانید

عضویت در سایت PMI در 3 حالت زیر طبقه بندی می شود:

عضویت Individual یا فردی که برای تمامی افراد امکان پذیر است و هزینه حق عضویت آن 129 دلار آمریکا می باشد که برای اولین عضویت 10 دلار به عنوان هزینه درخواست (Application Fee) به آن اضافه می شود و برای تمدید عضویت تنها همان 129 دلار دریافت می شود و هزینه ای به آن افزوده نمی شود.
عضویت Student یا دانشجویی که تنها برای دانشجویانی امکان پذیر است که در کشور آمریکا به صورت تمام وقت و در مقاطع بالاتر از لیسانس مشغول به تحصیل هستند که هزینه حق عضویت آن مبلغ 32 دلار و هزینه تمدید آن نیز 32 دلار می باشد.
عضویت Retirement که مختص افرادی است که پنج سال متوالی یک عضو فعال در وبسایت PMI باشند که به آنها اصطلاحا Retiree Member گفته می شود. هزینه تمدید عضویت برای این افراد 65 دلار آمریکا می باشد.

پرداخت عضویت pmi
پرداخت عضویت pmi

بدیهی است که چنانچه شما در یکی از دانشگاههای ایالات متحده آمریکا تحصیل نمی کنید و در گذشته نیز عضویتی در سایت PMI نداشته اید، ناچار به عضویت از نوع Individual می باشید.

امتیاز 5/5 - از 3 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید