TranscribeMe یک وب سایت تخصصی در حوزه ترجمه که بسیاری از شرکت‌ها و افراد بزرگ روزانه برای انجام امور ترجمه خودشان از سرویس‌های تخصصی این وب سایت استفاده می‌کنند. از طرفی TranscribeMe محل بسیار مناسبی برای فریلنسر‌هایی است که در حوزه ترجمه متون و فایل‌های صوتی تخصص دارند. در این پست به بررسی کسب درآمد از سایت TranscribeMe  می پردازیم.

کسب درآمد از سایت TranscribeMe

وب سایت TranscribeMe بابت هر ساعت ترجمه فایل صوتی به شما 20 دلار پرداخت می‌کند و هر صفحه ( سایز A4 ) ترجمه متون را برای شما 5 دلار حساب می‌کند. برای اینکه بتوانید از این وب سایت درآمد کسب کنید، ابتدا باید یک حساب کاربری برای خودتان ایجاد کنید. اول از همه در سایت ثبت نام کنید و سپس نشانگر موس کامپیوترتان را بر روی گزینه SIGN UP قرار دهید و سپس بر روی گزینه as transcriptionist کلیک کنید. اطلاعات خود را به صورت کامل وارد کنید و در نهایت زبان‌هایی را که به آن‌ها مسلط هستید را انتخاب کنید.

کسب درآمد از سایت TranscribeMe
کسب درآمد از سایت TranscribeMe

روش های نقد درآمد ارزی از TranscribeMe

در این قسمت از شما ایمیل حساب PayPal درخواست می‌شود که شما می‌توانید با بهره‌گیری از مجموعه اول پرداخت، نسبت به نقد درامد ارزی خود اقدام نمایید. همچنین برای اینکه بتوانید حرفه‌ای‌تر در این وب سایت کار کنید، می‌توانید یک شماره تلفن Skype در قسمت مربوطه وارد کنید تا مشتریان شما از این طریق با شما در ارتباط باشند.

کسب درآمد از سایت TranscribeMe
کسب درآمد از سایت TranscribeMe

ویژگی های پروژه های TranscribeMe

معمولا برای ترجمه پروژه‌هایی که به شما داده می‌شود، یک هفته به شما زمان داده خواهد شد؛ اما اگر بتوانید سریع‎‌تر تحویل دهید، برای شما امتیاز مثبت خواهد داشت.

امتیاز 4/5 - از 3 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

دیدگاه اول

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید