ابزار سئوی سازمانی

7 ابزار سئوی سازمانی برای تحقیق کلمات کلیدی

زمان مطالعه 8 دقیقه

بهترین ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی برای مشاغل سازمانی چیست؟ هفت مورد از آنها را در این مقاله معرفی می‌کنیم تا تصمیمات سئو بهتری بگیرید! ابزار سئوی سازمانی را بیشتر بشناسید.

سئوکاران حرفه ای می‌دانند که اگر به ابزارهای مناسب دسترسی نداشته باشند، نمی‌توانند کارهای خود را تا نیمه انجام دهند. از آنجایی که کلمات کلیدی در مرکز هر کاری که در سئو انجام می‌دهیم قرار دارند، زمان آن رسیده است که در مورد ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی، به ویژه آنهایی که برای مشتریان در سطح سازمانی هستند، صحبت کنیم.

چه یک غول تجارت الکترونیک، یک شرکت حقوقی بزرگ، یا هر نوع تجارت دیگری باشید، باید با ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی کار کنید که می‌توانند حجم داده هایی را که تولید می‌کنید مدیریت کرده و معیارهایی را که برای شما و مشتریانتان مهم است را به شما نشان دهند.

در این لیست، با چند شرکت بزرگ به همراه ابزارهایی که ممکن است قبلاً نامشان را نشنیده باشید، آشنا خواهید شد. شرکت های معروف به دلایل خوبی شهرت دارند، اما این دلیلی برای نادیده گرفتن بازیکنان کمتر شناخته شده نیست.

1.ابزار سئوی سازمانی: Botify

به رده های قیمت گذاری Essential، Pro و Enterprise تقسیم می‌شود.

ابزار سئوی سازمانی

ابزار سئوی سازمانی

Botify چیست؟

Botify چرا این لیست را در شماره 1 قرار داد؟

این یک ابزار SEO همه کاره است که به صراحت برای شرکت های سازمانی ساخته شده است. برای مدیریت داده های حجیم طراحی شده است: سایت Botify می‌تواند تا 250 URL را در ثانیه مدیریت کند.

Botify Analytics همه چیزهایی است که در ابزار تجزیه و تحلیل سئو نیاز دارید و داده های تعامل، ردیابی پرسجو و فایل های گزارش را در یک مکان به شما نشان می‌دهد. در همین حال، Botify Intelligence تمام مسائل مربوط به سئوی وبسایت شما را گرد هم می‌آورد و آنها را برای شما در یک لیست اولویت بندی می‌کند تا بتوانید به مهم ترین چیزها بپردازید.

به راحتی می‌توان فهمید که چرا Botify برای تحقیقات سئو در سطح سازمانی برنده است.

چرا Botify برای تحقیق کلمات کلیدی سازمانی بهترین عملکرد را دارد؟

Botify به مشاغل سازمانی کمک می‌کند تا بهترین کلمات کلیدی را در رتبه بندی فعلی خود بیابند.

لیستی از کلمات کلیدی را با هر گروه بندی موضوعی که می‌خواهید بسازید.

Botify از داده های سطح کنسول جستجو برای نشان دادن صفحاتی با نمایش خوب اما CTR پایین به کاربران استفاده می‌کند.

ابزار تحقیق کلمه کلیدی Botify به شما کمک می‌کند تا با بهترین توانایی های کنسول جستجوی گوگل، تحقیق کلمات کلیدی را انجام دهید. به علاوه، به شما امکان می‌دهد درباره فرصت های کلمات کلیدی جدید تحقیق کنید و مرتبط ‌ترین رتبه بندی فعلی خود را پیدا کنید.

2.ابزار سئوی سازمانی: Searchmetrics

ماهانه: 69 تا 149 دلار برای طرح های پایه، که می‌توانید آنها را در سطح سازمانی سفارشی کنید.

Searchmetrics چیست؟

Searchmetrics خود را هوشمندانه برندسازی کرده است. مانند بسیاری از ابزارهای دیگر در این لیست، این یک ابزار همه کاره برای تحقیقات سئو است. این ابزار به شما اجازه می‌دهد تا در مورد کلمات کلیدی، معیارها و داده های PPC تحقیق کنید. به شما امکان می‌دهد محتوای خود را آزمایش کنید تا بتوانید مقالات متمرکزتری بنویسید که به کاربران کمک کند مشتری شما شوند. شما را قادر می‌سازد تا نمونه کارها را با Back Link خود بررسی کنید.

Searchmetrics همچنین مقدار زیادی را در بسته های سازمانی خود بسته بندی می‌کند.

چرا Searchmetrics برای تحقیقات کلمات کلیدی سازمانی مناسب است؟

در سطوح بالای بسته پلتفرم، کسب و کارهای سازمانی می‌توانند به رتبه بندی 50000 تا 200000 کلمه کلیدی دسترسی داشته باشند که باید به اندازه کافی داده برای تحقیقات عمیق کلمات کلیدی ارائه دهد.

گزارش تحقیقات کلمات کلیدی، تمام داده های مرتبط از جمله حجم جستجو و حرکت در طول زمان را نشان می‌دهد.

این پلتفرم دارای یک ابزار مفید شکاف کلمات کلیدی است که به شما امکان می‌دهد رتبه بندی خود را برای کلمات کلیدی در مقابل رقبا مقایسه کنید.

Searchmetrics ابزاری است که شرکت ها به خاطر بسته هایش که به طور خاص به آنها و حجم مورد نیازشان پاسخ می‌دهد دوست دارند.

3.ابزار سئوی سازمانی: SISTRIX

ماهانه: 99-599 یورو (99.55-602.35 دلار).

SISTRIX چیست؟

SISTRIX یکی دیگر از ابزارهای جامع داده SEO است که به شما امکان می‌دهد هر کاری را که برای حفظ رتبه و حفظ سئوی خود نیاز دارید انجام دهید.

عملکرد کلمات کلیدی آن حجم جستجو، رقابت و روندها را در طول زمان به شما نشان می‌دهد و به شما امکان می‌دهد مجموعه کلمات کلیدی خود را ایجاد کنید. همچنین می‌توانید رویکردهای کلیدواژه رقبای خود را مرور کنید تا بتوانید تلاش خود را افزایش دهید.

این ویژگی ها – همراه با ممیزی های جانبی، تحلیل محتوا، و داده های رسانه ای پولی، SISTRIX را به یک ابزار سئو تبدیل می‌کند که ارزش بررسی را دارد.

چرا SISTRIX برای تحقیق کلمات کلیدی سازمانی کار می‌کند؟

ابزار کشف کلمه کلیدی به شما امکان می‌دهد اصطلاحات اولیه، کلمات کلیدی مرتبط و داده های مرتبط را بررسی کنید.

شما روندهای تاریخی و رقابت برای همه کلمات کلیدی را مشاهده خواهید کرد که انتخاب های بالقوه کلمه کلیدی شما را در زمینه صنعت قرار می‌دهد.

این پلتفرم به شما امکان می‌دهد تا 10000 کلمه کلیدی را به لیست اضافه کنید که می‌توانید از آنها برای بهینه سازی صفحه یا تولید محتوا استفاده کنید.

کسب‌وکار های سازمانی از توانایی ایجاد فهرست های کلیدی 10000 تایی که در SISTRIX کشف می‌کنند، قدردانی خواهند کرد. این همان حجمی است که شرکت های بزرگ برای ماندن در بازی به آن نیاز دارند.

4. Semrush

ماهانه: 119.95-449.95 دلار.

Semrush چیست؟

شما نمی‌توانید Semrush را از لیست بهترین ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی سازمانی کنار بگذارید. این ابزار عمق زیادی دارد، از ممیزی ها و داده های SEO سایت گرفته تا PPC، داده های رتبه بندی فعلی، ابزار موضوع بازاریابی محتوا و دستیار نوشتن.

این یکی از شناخته شده ترین ابزارهای سئو همه کاره است. ارزشی که در قبال قیمت دریافت می‌کنید غیرقابل انکار است.

Semrush مانند هر ابزار سئو یک ربات است، در حالی که به داده های مستقیم گوگل دسترسی ندارد، هنوز یکی از بهترین ابزارهای موجود برای ارائه روندها و داده های کلمات کلیدی است.

چرا Semrush برای تحقیق کلمات کلیدی سازمانی کار می‌کند؟

تحقیق کلمات کلیدی مرتبط ترین بینش شما را ارائه می‌دهد، از جمله داده های حجم جستجو، روندهای تاریخی، دشواری و CPC (هزینه هر کلیک).

یک کلمه کلیدی را جستجو کنید و به بیش از 22 میلیارد ایده کلمه کلیدی از پایگاه داده Semrush دسترسی پیدا کنید.

لیستی از کلمات کلیدی خود را با 1000 کلمه کلیدی در یک لیست بسازید.

شکاف کلمات کلیدی بین شما و حداکثر پنج رقیب را بررسی کنید.

این توانایی ها، Semrush را به ابزاری برتر برای تحقیق کلمات کلیدی برای مشاغل سازمانی تبدیل می‌کند.

5.ابزار سئوی سازمانی: seoClarity

ماهانه: 750 تا 4500 دلار.

seoClarity چیست؟

seoClarity خود را به عنوان یک پلتفرم سئوی همه جانبه با فلسفه آینده نگرانه معرفی می‌کند. این ابزار داده های SEO، معیارهای کلمات کلیدی، تجزیه و تحلیل محتوا و اتوماسیون وظایف سئو را در یک مجموعه جمع آوری می‌کند تا به شما امکان دهد جادوی سئو را انجام دهید.

این ابزار رویکرد مبتنی بر داده خود را به سئو، به ویژه در مورد ردیابی کلمات کلیدی، ردیابی خطای وبسایت، گزارش های تجزیه و تحلیل سوق می‌دهد.

چرا seoClarity برای تحقیقات کلمات کلیدی سازمانی کار می‌کند؟

این پلتفرم ادعا می‌کند که دارای بزرگترین مجموعه کلیدواژه موجود است، با بیش از 30 میلیارد مجموعه در بیش از 170 کشور.

ایده های مرتبط با کلمات کلیدی را به شما نشان می‌دهد.

روند کلمات کلیدی از میلیاردها جستجو جمع آوری شده است.

این ابزار به شما امکان می‌دهد 100 رتبه برتر رقبای خود را در هر موتور جستجو مشاهده کنید.

شما می‌توانید رتبه بندی کلمات کلیدی روزانه خود را در کنار پیش نمایش های SERP برای آن شرایط مشاهده کنید.

این نکات، به علاوه این واقعیت که این ابزار یک میلیارد کلمه کلیدی جدید را به مخزن ماهانه خود اضافه می‌کند، seoClarity را به یکی از مهم ترین عوامل برای تحقیقات کلمات کلیدی در سطح سازمانی تبدیل می‌کند.

6.ابزار سئوی سازمانی: Long Tail Pro

ماهانه، 37-147 دلار. سالانه 297 تا 1177 دلار.

Long Tail Pro چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست، Long Tail Pro روی کلمات کلیدی دامنه بلند تمرکز دارد.

این یک زاویه عملی نیز هست، زیرا مشاغل در هر اندازه می‌توانند با استفاده از کلمات کلیدی طولانی سود ببرند.

به تجارت الکترونیکی فکر کنید که باید صفحات محصول خود را با عباراتی که مردم را جذب می‌کنند بهینه کند.

این ابزار همچنین A-game خود را در تحقیقات رقبا به ارمغان می‌آورد و به شما امکان می‌دهد کلمات کلیدی را جستجو کنید و فوراً SERP ها را دریافت کنید، بنابراین می‌دانید چگونه رویکرد محتوای خود را استراتژیک کنید.

Long Tail Pro همچنین دارای ویژگی های اصلی دیگری است که از یک ابزار SEO انتظار دارید، از جمله ردیاب رتبه بندی فعلی، تحلیلگر بک لینک و ابزار ممیزی سایت.

چرا Long Tail Pro برای تحقیقات کلمات کلیدی سازمانی خوب است؟

یک کلمه ابتدایی را جستجو کنید و هزاران نوع دم بلند آن عبارت را دریافت کنید.

از Google Keyword Planner تا 400 نوع دم بلند یک اصطلاح را دریافت کنید.

آنها را بر اساس حجم جستجو یا هر معیار دیگری که می‌خواهید گروه بندی کنید.

می‌توانید رویکردهای کلیدواژه را دقیقاً در مقابل یکدیگر قرار دهید تا استراتژی های رقبای خود را ببینید و از آنها به نفع خود استفاده کنید.

رویکرد کلمه کلیدی دم بلند ممکن است برای همه مناسب نباشد، اما تمرکز بر روی آن مزایایی دارد.

اصطلاحات طولانی معمولاً برای رتبه بندی آسانتر هستند (همیشه درست نیست) و همچنین در پایینتر قیف فروش قرار می‌گیرند، به همین دلیل است که می‌بینید مارک های تجارت الکترونیک صفحات محصول را برای آنها بهینه می‌کنند.

Long Tail Pro هزاران ایده را در هر جستجو ارائه می‌دهد و اگر می‌خواهید یک استراتژی قوی ایجاد کنید، ابزاری عالی است. برای عملیات های تجارت الکترونیک بزرگ و جایگاه های بسیار رقابتی عالی است.

7.ابزار سئوی سازمانی: Ahrefs

ماهانه: 99-999 دلار.

Ahrefs چیست؟

مانند بسیاری از ابزارهای موجود در این لیست، Ahrefs یک پلتفرم جامع SEO است که به شما امکان می‌دهد تحقیقات کلمات کلیدی را انجام دهید، رتبه بندی کلمات کلیدی خود را در طول زمان ردیابی کنید، دامنه خود یا دیگران را تجزیه و تحلیل کنید، ممیزی سایت را انجام دهید و محتوای خود را تجزیه و تحلیل کنید.

این به زبان ساده است، اما بدانید که Ahrefs می‌تواند هر کاری را که نیاز به ابزار سئوی همه کاره برای شما داشته باشید، انجام دهد. بک لینک های خود را ردیابی کنید، محتوای تکراری را بررسی کنید، جاوا اسکریپت خود را بررسی کنید و کارهای بیشتری را با این پلتفرم انجام دهید.

چرا Ahrefs برای تحقیقات کلمات کلیدی سازمانی خوب است؟

ابزار Keyword Explorer بزرگترین مخزن شخص ثالث کلمات کلیدی است.

این ابزار به شما امکان دسترسی به بیش از ۷ میلیارد ایده کلیدواژه را می‌دهد.

کلمات کلیدی از 10 موتور جستجو در دسترس هستند.

در داده های کلمه کلیدی، کلیک ها در هر جستجو، درصد کلیک های پرداخت شده و سایر معیارها، را دریافت کنید.

Ahrefs داده های حجم جستجو را ماهانه به روز می‌کند.

از نظر حجم گسترده گزینه هایی که با ایده های کلمه کلیدی و داده های کلمات کلیدی دارید، Ahrefs پلتفرمی است که نباید از دست بدهید.

کسب‌وکار های سازمانی از داده های عظیم آن که شامل کشورها و موتورهای جستجو مختلف است، سود خواهند برد. اگر یک گزینه جامع می‌خواهید، همین است.

کدام ابزار تحقیق کلمات کلیدی سازمانی برای شما مناسب است؟

زمانی که تصمیم می‌گیرید کدام ابزار سئو برای شما یا کسب و کار شما بهترین است، باید عوامل زیادی را در نظر بگیرید.

به دلیل زیرساخت های عظیمی که در حفظ ابزارهای عالی برای حفظ و گسترش دادن داده های SEO وجود دارد، اکثر ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ذکر شده در این مقاله، برچسب های قیمت هنگفتی دارند.

اما زمانی که به آنچه به دست می‌آورید فکر می‌کنید – و درآمدی که می‌توانید با بهینه سازی سئوی وبسایت خود با تجزیه تحلیل کلمات کلیدی مناسب به دست آورید – هزینه ها زمانی توجیه می‌شوند که از ابزارها به طور مؤثر استفاده کنید.

کسب‌وکارهای سازمانی باید به اندازه هر شرکت دیگری در مورد استراتژی کلمات کلیدی خود متفکر باشند. ابزارهایی مانند این می توانند بهترین دوستان شما باشند.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه