قیمت BitCoin از محدوده چند ماهه خود خارج شده است و تقریبا ثبات در سطوح بالای 50،000 دلار را تضمین کرده است. در این میان معامله گران هدف کوتاه مدت خود را به 56،000 دلار افزایش داده اند. در این خبر به بررسی احتمال رسیدن قیمت بیت کوین به ۵۶ هزار دلار پس از ثبات در سطوح بالای ۵۰ هزار دلار می پردازیم.

قیمت بیت کوین
قیمت BitCoin

رسیدن قیمت BitCoin به ۵۶ هزار دلار

حرکت اولیه صبحگاهی که بیت کوین (BTC) را دیروز به بالای 50،000 دلار رساند ، در طول روز ادامه یافت و تا آنجا که گاوها (سرمایه گذاران صعودی یا خریداران)  کنترل بازار را در دست گرفتند و قیمت BTC را نزدیک به 51،900 دلار افزایش دادند، ادامه داشت.

پس از یک دوره کوتاه ادغام ، گاوها روند صعودی خود را از سر گرفتند و بسیاری از تحلیلگران در حال بررسی این هستند که آیا قیمت BTC سطح 50،000 دلار را تبدیل به یک سطح حمایتی نموده است یا خیر.

از زمان رسیدن به قیمت 40،885 دلار در 29 سپتامبر، تقریبا یک هفته پیش، قیمت بیت کوین 26.8 درصد افزایش یافت و امید معامله گران را برای قیمت 100 هزار دلاری در پایان سال بیشتر کرد. 100 هزار دلار سطحی است که به طور واقعی به هدف نهایی 2021 تبدیل شده است.

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT

مقاومت 55 هزار دلاری پیش رو BitCoin

پرایس اکشن سه شنبه قیمت برای دیوید لیفچیتز ، شریک مدیریت و سرپرست سرمایه گذاری ExoAlpha ، یک نشانه مثبت بوده است.  با این حال علی رغم ادامه دار شدن صعود بیت کوین، لیفچیتز هشدار داد که هنوز برای قضاوت زود است، اگرچه “شاخص های تکنیکال همه نشان دهنده سیگنال های صعود هستند، اما ممکن است سناریوی دیگری اتفاق بیفتد.”

در این مرحله 2 احتمال وجود دارد: یا گاوها به بازی باز بر می گردند ، بیت کوین را به بالای 55000 دلار می رسانند و ما می توانیم انتظار داشته باشیم که به زودی به اوج قیمت 64000 دلار برسیم. یا در شک و تردید باقی می مانند و ممکن است قدرت کافی برای عبور از 53000 تا 55000 دلار نداشته باشند ، در آن زمان BTC فقط می تواند به محدوده 5 ماهه 40 تا 50 هزار دلاری خود بازگردد.

بیت کوین در سال ۲۰۲۲

یک دیدگاه کلان و بلندمدت توسط معامله گر رمزنگاری و کاربر توئیتر “Pentoshi” ، که نمودار زیر را منتشر کرده است، محدوده معاملات چند ساله BTC را نشان می دهد.

قیمت بیت کوین
قیمت BitCoin

با توجه به نمودار ارائه شده ، قیمت بیت کوین می تواند تا سال 2022 به بالاترین محدوده 323،216 دلار برسد.

منبع: کوین تلگراف

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید