خروج بیت کوین از بایننس

خروج بیت کوین از بایننس | ۴۰ هزار بیت کوین از بایننس خارج شد

زمان مطالعه 2 دقیقه

بزرگترین صرافی کریپتو یعنی Binance با خروجی های بیشتری مواجه شده است اما این بار این اتفاق چندان طبیعی به نظر نمی رسد. در این خبر به بررسی خروج بیت کوین از بایننس به میزان ۴۰ هزار btc می پردازیم.

خروج بیت کوین از بایننس

با توجه به داده های CryptoQuant، صرافی بزرگ بایننس یک بار دیگر شاهد خروج حجم گسترده سرمایه از این پلتفرم بوده است که این میزان به مجموع 38,246 واحد رسیده است. بعد از یک افت قابل توجه در موجودی بیت کوین (Bitcoin) موجودی کل ترازنامه نزدیک به 500,000 است.

قبلاً هم این صرافی با یک باگ بزرگ مواجه شده بود که در نهایت آن را “لغزش” نامیدند. این باگ مربوط به تفاوت بین قیمت مورد نظر یک معامله و اجرای واقعی یک سفارش بوده است.

هر زمان که دفتر سفارش در بازار از وضعیت حساسی برخوردار شود و صرافی نتواند نقدینگی لازم را تامین نماید، نوسانات دارایی به افزایش میل پیدا می کند که در نهایت کاهش شدید ارزش را در بر خواهد داشت.

خروج بیت کوین از بایننس

خروج بیت کوین از بایننس

پس از این باگ رخ داده، قیمت BTC در Binance.US به 8,000 دلار سقوط کرد و این در حالی است که سفارش های خرید بسیاری همزمان با این کاهش، اجرا شدند. به منظور ارائه نقدینگی بیشتر به بازار در Binance.US، پلتفرم اصلی می توانست بخشی از سرمایه خود را به پلتفرم های هدف ایالات متحده انتقال دهد که توسط معیار های زنجیره ای به عنوان “جریان های خروجی” محاسبه گردد.

با عبور قیمت بیت کوین از سقف قبلی خود و ثابت ماندن حجم معاملات، برخی سرمایه گذاران و معامله گران تصمیم گرفتند تا سرمایه خود را از صرافی ها خارج کنند و در کیف پول های خود از آنها نگهداری کنند.

خروج بیت کوین از بایننس

خروج بیت کوین از بایننس

با توجه به معیار های حجم، هیچ فشار فروش چشمگیری در صرافی های متمرکز به چشم نخورده است. همچنین هیچگونه فعالیت غیر عادی دیده نشده است.

قبل تر در ماه مه (اردیبهشت) زمانی که قیمت BTC از سقف آن زمان خود به 29,000 دلار سقوط کرد، ورودی قابل توجهی به این صرافی مشاهده شده بود چرا که سرمایه گذاران به منظور سود بیشتر، دارایی خود را از کیف پول هایشان به  صرافی ها انتقال دادند.

منبع: یو تودی

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه