پیش بینی قیمت BTT

پیش بینی قیمت BTT و تحلیل ارز دیجیتال بیت تورنت

زمان مطالعه 5 دقیقه

ارز دیجیتال بیت تورنت یکی از محبوب ترین توکن هایی است که در سال های اخیر با توجه به نوسانات آن مورد توجه کاربران زیادی قرار گرفته است. اکثر افرادی که در این صنعت فعال هستند علاقه دارند منابع تحلیل کننده توکن بیت تورنت جهت سرمایه گذاری را دنبال کنند و بدانند که در آینده چه اتفاقاتی برای این ارز پیش خواهد آمد. در این مقاله اول پرداخت به تحلیل ارز دیجیتال بیت تورنت و پیش بینی قیمت BTT می پردازد.

نام ارز دیجیتال بیت تورنت
نام توکن BTT
میزان سرمایه موجود در بازار بیت تورنت تا این لحظه $3,107,797,731
بالاترین قیمت تا این لحظه 0.01426 $
کمترین قیمت تا این لحظه 0.0001394 $
حجم در گردش 659.95B توکن BTT
حداکثر توکن قابل عرضه نامشخص

بیت تورنت بزرگترین پروتکل غیرمتمرکز است که به صورت همتا به همتا فعالیت دارد و برای اولین بار بدون استفاده از زیرساخت خاصی بر بستر اینترنت توانست امکان اشتراک گذاری فایل های بسیار بزرگ را برای تمامی افراد فراهم کرده است.

عرضه اولیه پروژه بیت تورنت در ماه ژانویه 2019 آغاز شد و با نماد “BTT“وارد عرصه بازار معاملاتی دیجیتال شد و در کمتر از 4 ماه توانست جزو 60 ارز برتر بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرد.

توکن “BitTorrent” در سال 2018 به طور رسمی به مالکیت جاستین سان، بنیانگذار ارز دیجیتال ترون درآمده است و از آن پس در کنار پروژه هایی مانند “Stemmit” و “Hive” قرار گرفت که این امر بیانگر آینده روشن ارز دیجیتال بیت تورنت می باشد.

این ارز مبتنی بر”DPoS” است یعنی تیم توسعه دهنده آن برای هر نوع تصمیم و تغییراتی در این پروژه از سیستم رای گیری استفاده می کنند و یک پروتکل ارتباطی است که بیش از 2 میلیارد کاربر فعال در سراسر جهان دارد.

یکی از دلایلی که نقش مهمی در موفقیت و آینده درخشان ارز دیجیتال بیت تورنت دارد آن است که از استاندارد های شبکه TRC10 روی بلاکچین ترون قرار دارد که زیرساخت پیشرفته ای برای افزایش سرعت تراکنش در کوتاه ترین زمان محسوب می شود.

بیت تورنت ارزی کاملا کاربردی است و از ویژگی هایی برخوردار است که احتمال رشد و همه گیر شدن آن در سال های اخیر دور از انتظار نیست. از طرفی کارشناسان و معامله گران زیادی معتقدند که به زودی توکن بیت تورنت در جایگاه 10 ارز برتر این بازار قرار می گیرد.

بررسی روند BTT

از زمان ورود بیت تورنت به بازار ارزهای دیجیتال سال های سختی را با قیمت و نوسانات شدیدی سپری کرده است. در این بخش قیمت بیت تورنت را در سال های اخیر بررسی می کنیم تا یک دیدگاه کلی درباره عملکرد این رمز ارز در سال های اخیر ارائه دهیم.

قیمت بیت تورنت در سال 2019

تحلیل داده ها به طور واضح بیانگر ان هستند که ارز دیجیتال بیت تورنت از زمان ورود به بازار تاکنون بیش از 80 درصد از ارزش خود را از دست داده است.

توکن BTT در سال ژانویه 2019 با لیست شدن در سایت “CoinMarketCap” با قیمتی حدود 0.0004 توسط معامله گران خرید و فروش میشد. سپس در اواخر ماه فوریه هر توکن BTT به قیمت 0.0011 افزایش یافت.

ماه فوریه و ماه می 2019 برای ارز دیجیتال بیت تورنت و سرمایه گذاران خود اتفاق خوبی را رقم زد به طور که در پایان ماه می توکن BTT بالا ترین قیمت تاریخی خود یعنی 0.0018 را ثبت کرد.

در ماه پایان سال 2019 بیت تورنت روند نزولی را طی کرد و با قیمت 0.0003 توسط طرفداران خود خرید و فروش می شد.

قیمت بیت تورنت در سال 2020

روند نزولی ارز بیت تورنت در سال 2020 هم ادامه داشت و در این سال با شیوع ویروس کرونا پایین ترین سطح قیمتی خود را در ماه مارس با قیمت 0.00013 تجربه کرد. و در نهایت در پایان سال 2020 با قیمت 0.0002 معامله شد.

پیش بینی قیمت BTT

پیش بینی قیمت BTT

پیش بینی قیمت بیت تورنت در سال 2021 تا 2025

در سال 2021 ارز دیجیتال بیت تورنت معاملات خود را با قیمت 0.0002 اغاز کرد و با سرمایه گذاری چند موسسه معتبر توانست رشد خوبی داشته باشد و در بازار بی ثبات ارزهای دیجیتال به جایگاه قبلی خود بازگردد. این توکن در اواسط ماه فوریه به قیمت 0.0129 دلار افزایش یافت.

اما مجدد در ماه اوریل وارد کانال نزولی شد و کاهش قیمت ارز بیت تورنت در ماه مه بیش از 50 درصد رسید و باعث شد تا قیمت 0.002 کاهش یابد. این امر موجب شد ابهاماتی در مورد اینده ارز دیجیتال بیت تورنت در ذهن سرمایه گذاران شکل بگیرد.

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید بر اساس تحلیل تکنیکال روند نزولی بیت تورنت همچنان ادامه دارد و با عبور از سطح اصلاحی 0.007 می تواند وارد کانال صعودی شود.

با این حال تمامی پیش بینی ها برای اینده ارز بیت تورنت در سال 2021 تجربه یک روند صعودی می باشد و حتی ممکن است از بالاترین سطح تاریخی خود نیز عبور کند. از این رو این اتفاق زمانی میافتند که مقاومت های مهم خود را پشت سر بگذارد در غیر این صورت خرس ها برنده تعیین قیمت ارز بیت تورنت می باشند.

آینده ارز بیت تورنت تا سال 2022

تحلیل روند صعودی بیت تورنت در اینده ای نزدیک امکان پذیر است و اگر این روند ادامه پیدا کند این توکن میتواند در پایان سال 2022 قیمت $0.0085-$0.0098 را تجربه کند. بیت تورنت در نیمه اول سال 2022 ممکن است با سقف های جدیدی رو به رو شود و مجدد سرعت رشد ان کاهش یابد اما این کاهش قیمت ادامه دار نخواهد بود و بررسی داده ها نشان میدهد که اینده بیت تورنت در این سال درخشان خواهد بود.

آینده ارز بیت تورنت تا سال 2023

با بررسی روند های کوتاه مدت و بلند مدت ارز بیت تورنت به این نتیجه میرسید که هر دو سال یکبار روند این ارز دستخوش تغییراتی است و از مسیر خود خارج می شود. بنابراین پایان سال 2022 و سال 2023 برای پیش بینی افزایش قیمت بیت تورنت چندان خوشایند نخواهد بود و باید با رقبا دست و پنجه نرم کند. احتمالات قوی برای اینده ارز بیت تورنت در سال 2023 رسیدن به قیمت 0.009 است و افت قیمت جزیی را تجربه خواهد کرد.

آینده ارز بیت تورنت تا سال 2024

با بیان اینکه در سال 2024 احتمال سردرگمی وجود ندارد و گاو ها سوار بر بازار ارزهای دیجیتال می شوند، انتظار میرود بار دیگر ارز بیت تورنت با رسیدن به قیمت 0.0105 دلار بر پادشاهی خود حکومت کند. این پیش بینی قیمت دقیقا مطابق روند قیمتی ارز بیت تورنت در سال 2021 است و نشان میدهد که BTT نه تنها پتانسیل کامل برای حفظ جایگاه خود را دارد بلکه حتی به طور مداوم در شرایط نامساعد میتواند به رشد خود ادامه دهد.

آینده ارز بیت تورنت تا سال 2025

اگر پروژه “BitTorrent” برای بازه زمانی طولانی در برابر نوسانات شدید بازار و پیچ و خم های ان مقاومت کند میتواند طرفداران زیادی را به خود جذب کند. لازم به ذکر است که این نوع انتظارات خوش بینانه از دو شرط پیروی کنند :

1. توکن BTT همچنان عملکرد فراتر از انتظاری داشته باشد.

2. وضعیت بازار همچنان مطلوب باقی بماند که بیت تورنت تا قیمت 0.0125 دلار افزایش پیدا کند.

اگر چنین شرایطی بر بازار حاکم باشد میتواند برای سرمایه گذاران این ارز سالی پر سود را رقم بزند.

پیش بینی قیمت بیت تورنت توسط منابع مختلف

پلتفرم بیت تورنت با سرعت بخشیدن به اشتراک گذاری فایل ها و استفاده از زیرساخت های توسعه یافته برای افرادی که توسعه دهنده اپلیکیشن هستند می تواند نقش بسزایی را ذخیره فضای مورد استفاده و پهنای باند ایفا کند. بنابراین می توان گفت چشم انداز آینده ارز دیجیتال بیت تورنت و رشد قیمتی ان بسیار درخشان است.

شایعاتی مبنی بر استفاده بیت تورنت در کیف پول مرورگر اپرا یکی از عواملی می باشد که آینده روشنی را برای این ارز به تصویر می کشد. چرا که اگر این تصمیم عملی شود قیمت بیت تورنت افزایش می یابد و سرمایه گذاران این ارز دیجیتال سود کلانی به دست می آورند.

همچنین زمزمه همکاری بیت تورنت با فروشگاه های معتبری مانند امازون، نتفلیکس و اسپاتیفای در سال 2021-2022 وجود دارد که بی شک میتواند یکی از عوامل افزایش قیمت این ارز دیجیتال باشد.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه