ارز FIL ممکن است بیش از 70 درصد از بالاترین سطح خود فاصله داشته باشد ، اما داده های مشتقات نشان می دهد که معامله گران به طور پیوسته در حال ایجاد موقعیت های اهرمی هستند. در این خبر به بررسی تارگت احتمالی ۱۰۰ دلاری قیمت فایل کوین (FIL) می پردازیم.

قیمت فایل کوین (FIL) و تارگت 100 دلاری

برخی از معامله گران می گویند سرمایه گذاری و خرید فایل کوین (FIL) شتاب خود را از دست داده است زیرا قیمت فعلی آن در 64 دلار بیش از 70 درصد پایین ترین سطح خود در 238 دلار است. با این حال ، این پلت فرم اشتراک گذاری غیر متمرکز نشانه هایی از پذیرش روزافزون خود را نشان می دهد و این می تواند باعث شود قیمت توکن FIL روند صعودی فعلی خود را تسریع کند.

توکن FIL برای خرید فضای ذخیره سازی و بازیابی اطلاعات از شبکه فایل کوین مورد استفاده قرار میگیرد. در عین حال ، کاربران آن برای فروش فضای ذخیره سازی اضافی خود با استفاده از این پلتفرم منبع باز پاداش دریافت می کنند. برای رقابت با سرویس های ذخیره سازی ابری متمرکز موجود ، Filecoin دارای انگیزه های اقتصادی است تا اطمینان حاصل کند که فایل ها به طور قابل اعتماد در طول زمان ذخیره می شوند.

توجه کنید که چگونه در سه هفته گذشته روند بالقوه معکوس شدن روند نزولی قبلی را نشان داده است. این کانال صعودی به حمایت 90 دلاری تا اواسط نوامبر و مقاومت نزدیک به 107 دلار اشاره می کند که 55 درصد افزایش از قیمت فعلی را نشان می دهد.

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
قیمت فایل کوین
قیمت فایل کوین

مشارکت و پذیرش می تواند راه را برای 100 دلار هموار کند

در 14 سپتامبر ، Filecoin برنامه ارجاعی را برای کاربرانی که اعضای مجموعه داده های بزرگتر از 90 ترابایت را با خود می آورند ، اعلام کرد. این شبکه در ماه اوت به 9000.000 ترابایت رسید و طبق گفته وب سایت آنها ، بیش از 3000 سیستم و ارائه دهنده ذخیره سازی برای 400+ برنامه کاربردی وجود دارد.

در 13 اکتبر ، فایل کوین از همکاری ذخیره سازی با بلاک چین Flow خبر داد که توسط Dapper Labs پشتیبانی می شود. این سرویس ذخیره اطلاعات غیر متمرکز را برای توکن های غیر مثلی (NFTs) و دارایی های رسانه ای مرتبط با آنها ایجاد می کند.

مهمتر از همه ، از 15 اکتبر سالگرد از راه اندازی شبکه اصلی انتشار روزانه توکن های فایل کوین 23.8 درصد کاهش می یابد. بدون شک کاهش نرخ عرضه بر قیمت ارز دیجیتال تاثیر گذار است.

از 30 سپتامبر ، بهره باز معاملات آتی فایل کوین 45 درصد افزایش یافته است و این نشان می دهد که علاقه سرمایه گذاران بالاخره شروع به افزایش کرده است. این معیار نشان دهنده تعداد کل قراردادهای در حال اجرا است ، صرف نظر از اینکه آیا آنها واقعاً در تاریخ خاصی معامله شده اند یا خیر.

قیمت فایل کوین
قیمت فایل کوین

نیمه پر لیوان: فاندینگ ریت برای اهرم خریداران جا دارد

برای ارزیابی اینکه آیا بازار در مسیر صعودی قرار دارد یا خیر ، باید فاندینگ ریت قراردادهای دائمی را تحلیل کرد. حتی اگر علاقه باز خریداران و فروشندگان در همه زمان ها مطابقت داشته باشد ، اهرم می تواند تفاوت ایجاد کند. هنگامی که خریداران (تریدرهای دارای پوزیشن لانگ) خواستار اهرم بیشتر هستند ، نرخ تامین مالی مثبت می شود. بنابراین ، آنها کسانی هستند که هزینه ها را به فروشندگان (دارندگان پوزیشن شورت) می پردازند.

به همین ترتیب، زمانی که پوزیشن های شورت نیاز به اهرم اضافی دارند ، وضعیت معکوس رخ می دهد و این باعث می شود که نرخ تامین مالی یا فاندینگ ریت منفی شود.

قیمت فایل کوین
قیمت فایل کوین
پست های مرتبط
قیمت بیت کوین را نهنگ ها با انتقال 300 میلیون دلار جابجا کردند!
قیمت بیت کوین

می توان گفت در چندین روز گذشته برای بازار رمز ارزی، روزهای پر رونق ای بوده است. پس از مدت بیشتر بخوانید

چهار دلیل خرید بیت کوین، حتی به میزان کم درسال 2019!
بیت کوین

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و پیدایش مواردی مانند بیت کوین و آلت کوین ها، این سوال به ذهن هر بیشتر بخوانید

نمودار بالا یک دوره کوتاه از تعداد زیاد خریداران (لانگ) با اهرم در اوایل سپتامبر را نشان می دهد به طوری که فاندینگ ریت به 0.1 درصد یا 2.1 درصد در هفته رسیده است. اخیراً ، فاندینگ ریت فایل کوین از 0.06 درصد در 8 ساعت فراتر رفته است زیرا توکن FIL با مقاومت 80 دلاری در 8 اکتبر دست و پنجه نرم کرد ، اما نتوانست از آن عبور کند.

در حال حاضر ، معیارهای مشتقات سیگنالی از اینکه سرمایه گذاران Filecoin را رها کرده اند نشان نمیدهند.

مشارکت اخیر با Flow Blockchain ، افزایش استفاده و ظرفیت شبکه و کاهش انتشار توکن به ادامه احتمالی روند صعودی سه هفته ای قبلی منجر خواهد شد. به نظر می رسد هیچ چیز مانع از رسیدن FIL به محدوده 90 تا 107 دلار در ماه نوامبر نمی شود.

منبع: کوین تلگراف

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ دهید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید