Cheapoair.com یک شرکت زیر مجموعه‌ی Fareportal است که از سال ۲۰۰۵ با هدف پیدا کردن ارزان‌ترین راه برای سفر کردن ساخته شد، این سایت به شما ارزان‌ترین سفر را ارائه می‌دهد، در ادامه مقاله به آموزش خرید بلیط ارزان هواپیمای خارجی و رزرو ماشین از سایت Cheapoair.com می‌پردازیم.

خرید بلیط ارزان هواپیمای خارجی و رزرو ماشین از سایت Cheapoair.com

چرا وقتی می‌توانید از پروازهای ارزان قیمت CheapOair استفاده کنید، هزینه کامل پرواز بعدی خود را پرداخت کنید؟ CheapOair در پروازهای سراسر جهان صرفه جویی باورنکردنی ارائه می‌دهد، بنابراین خواه به دنبال یک تفریح آخر هفته یا یک سفر یک بار در زندگی در سراسر جهان باشید، می‌توانید با هزینه کمتری شما را به آنجا برساند. حتی بهتر؛ این سایت بلیط هواپیمای تخفیف خود را به طور مداوم به روز می‌کند، بنابراین شما می‌توانید معاملات جدیدی را در CheapOair هر چند ثانیه پیدا کنید! در سفر بعدی خود، شانس خود را در جای دیگری دنبال نکنید.

CheapOair همچنین تعدادی از تخفیف‌ها و فرصت‌های ویژه را به مشتریان خاص خود ارائه می‌دهد. هنگام جستجوی بلیط هواپیما، تخفیف براساس چندین فاکتور انجام می‌شود، از جمله جستجوی بیش از ۶۰۰ شرکت هواپیمایی برای یافتن کمترین کرایه موجود. سالمندان ممکن است کرایه‌های تخفیف‌دار ویژه‌ای را که توسط شرکت‌های هواپیمایی خاص تحت شرایطی ارائه می‌شوند، پیدا کنند، همچنین افرادی که دارای مشکلات خاص هستند (مانند کم‌بینا‌ها) واجد شرایط تخفیف در هزینه‌های خدمات پس از رزرو می‌باشند.

خدمات CheapOair

6 خرید بلیط ارزان هواپیمای خارجی و رزرو ماشین از سایت Cheapoair.com

CheapOair ارائه دهنده‌ی چندین خدمات است از جمله:

  • خدمات خرید بلیط هواپیما
  • خدمات رزرو هتل
  • خدمات رزرو ماشین

همچنین CheapOair دارای پکیج‌هایی است که با تخفیف بالا به فروش می‌رسند این پکیج‌ها شامل رزرو بلیط با هتل، رزرو بلیط هواپیما همراه با هتل و ماشین و رزرو هتل با ماشین می‌شوند، که بسیار ارزان‌تر از خرید این سه خدمات به صورت جداگانه است.

آموزش خرید بلیط با بهترین قیمت از Cheapoair

1 خرید بلیط ارزان هواپیمای خارجی و رزرو ماشین از سایت Cheapoair.com

۱. اول از هر چیز نوع پرواز خود را مشخص کنید. (رفت و برگشت، فقط رفت و چند مقصد)

۲. نسبت به نوع انتخاب، مقصد و زمان رفت و برگشت را انتخاب کنید. می‌توان نوع پرواز را رفت و برگشت انتخاب کردو حتی مسیر پروازهای چند مسیره – یک توقفه (مانند پرواز به کانادا) را پیدا کنید.

۳. نوع صندلی را مشخص کنید.

۴. گزینه‌ی Search را انتخاب کنید و سفر مورد نظر خود را انتخاب کنید.

آموزش رزرو هتل

2 خرید بلیط ارزان هواپیمای خارجی و رزرو ماشین از سایت Cheapoair.com

۱. شهر مورد نظر را وارد کنید.

۲. تاریخ رزرو هتل را مشخص کنید. (تاریخ وارد شدن و خروج از هتل)

۳. ظرفیت اتاق را وارد کنید.

۴. گزینه‌ی Search را انتخاب کنید.

آموزش رزرو ماشین

3 خرید بلیط ارزان هواپیمای خارجی و رزرو ماشین از سایت Cheapoair.com

۱. شهر مورد نظر را انتخاب کنید.

۲. تاریخ و ساعت دقیق دریافت ماشین و پس دادن ماشین را وارد کنید.

۳. گزینه‌ی Search را انتخاب کنید.

حال اگر قصد خرید بلیط ارزان هواپیمای خارجی و رزرو ماشین از سایت Cheapoair.com، را دارید می‌توانید از خدمات خرید با پی پال و سایت اول پرداخت استفاده کنید.

خدمات پرداخت ارزی با پی پال

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید