توکن FTM

اضافه شدن شبکه فانتوم به لیست پلتفرم Nansen | افزایش 30 درصدی توکن FTM

زمان مطالعه 2 دقیقه

افزایش 30 درصدی قیمت توکن توکن FTM در امروز. این اتفاق پس از آن رخ داد که شرکت تحلیلی Nansen، حمایت خود از این شبکه را اعلام کرد. در این خبر به بررسی اضافه شدن شبکه فانتوم به لیست پلتفرم Nansen و تاثیر آن بر قیمت توکن FTM می پردازیم.

توکن FTM

فانتوم (FTM) یک پلتفرم قرارداد هوشمند می باشد که با الگوریتم اجماع اثبات سهام فعالیت می کند و بر پایه تکنولوژی Direct Acyclic Graph بنا شده است. این شبکه همچنین توسط دیگر پروژه ها نظیر Hedra Hashgraph و IOTA نیز به کار گرفته می شود.

در بیانیه ای که امروز منتشر شده است، تیم این شبکه اعلام کردند که نانسن (Nansen) که یک ارائه دهنده تحلیلی شناخته شده می باشد، پشتیبانی از شبکه فانتوم را به خدمات خود افزوده است.

گزارش DeFi Lama اشاره به این دارد که مجموع دارایی قفل شده در شبکه Fantom در حال حاضر بیش از 5 میلیارد دلار است و در 24 ساعت گذشته یک رشد چشمگیر را تجربه کرده است.

در نتیجه روند بازار و این بیانیه منتشر شده، قیمت توکن بومی شبکه Fantom یعنی FTM، یک رشد 30 درصدی را امروز شاهد بوده است.

توکن FTM

توکن FTM

به دنبال این رویداد، داده های مربوط به فانتوم را می توان از این به بعد از طریق تحلیلگر Nansen نیز دنبال کرد و دسترسی به آن افزایش پیدا کرده است.

در این رابطه، مدیرعامل شرکت فانتوم، Michael Kong گفته است:

“تحلیلگر نانسن، پروژه های نوآورانه در شبکه را نمایان می کند و باعث تقویت آنها می گردد. ما نسبت به افزایش کاربری که Nansen به شبکه فانتوم خواهد آورد و نسبت به ارزش فوق العاده اطلاعاتی که این پلتفرم ارائه خواهد داد،  هیجان زده هستیم.

پلتفرم نانسن (Nansen) که تجزیه و تحلیل شبکه های بلاک چین را بر عهده دارد، از این حیث دارای اهمیت می باشد که به سرمایه گذاران و معامله گران اطلاعات و هشدار های لحظه ای را در فضاهای ویژه کریپتو ارائه می دهد. این موضوع به سرمایه گذاران و تریدر ها این امکان ها را می دهد تا فرصت ها را بهتر پیدا کنند و تصمیم های سرمایه گذاری استراتژیک بهتری را اتخاذ نمایند.

منبع: کریپتو پوتیتو

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت