سایت گوم رود (gumroad)

سایت گوم رود (gumroad) | فروشگاه ویدئو های آموزشی

زمان مطالعه 3 دقیقه

خیلی از سایت‌ها، محصولات و دوره‌های آموزشی خالقانه را به فروش می‌گذارند. در این مقاله به خرید یا کسب درآمد از سایت گوم رود (gumroad) می‌پردازیم.

در دنیای پر مشغله‌ی کنونی، حضور در کلاس‌های آموزشی هم بسیار وقت گیر و هم بسیار پرهزینه است. مخصوصا اگر تصمیم داشته باشید تا در زمینه‌های مختلف فعالیت داشته باشید این هزینه‌ها بیشتر هم خواهد شد. فرض کنید می‌خواهید هم در زمینه‌ی انیمیشن سازی آموزش ببینید و هم آموزش‌های برنامه نویسی ببینید. از طرفی دوست دارید یک مربی خصوصی داشته باشید که زمانی که قصد تمرین بدنسازی دارید نحوه‌ی صحیح انجام حرکات را به شما آموزش دهد.

اینجاست که متوجه می‌شوید نه وقت این کارها را به طور همزمان دارید و نه می‌توانید از پس هزینه‌های سنگین آن بر بیایید. در این شرایط یا باید قید یکی از علاقه مندی‌های خود را بزنید و یا راه میانبری پیدا کنید. 

سایت gumroad حلال مشکلات

این سایت مشکلات شما را حل می‌کند. هم بهترین معلم‌های انیمیشن سازی را به استخدام شما در می‌آورد. هم بهترین کورس‌های برنامه نویسی را در اختیار شما می‌گذارد و هم بهترین مربیان بدنسازی را در کنار شما قرار می‌دهد.
در این مقاله قصد داریم بیشتر با این سایت آشنا شویم و نحوه ی خرید از gumroad را به شما آموزش دهیم. 

معرفی سایت گوم رود (gumroad)

معرفی سایت گوم رود (gumroad)

این سایت یک پلت فرم آنلاین است که تولید کنندگان محتوای آموزشی را به طور مستقیم به خریداران وصل می‌کند. Sahil Lavingia در سال ۲۰۱۱ این شرکت را تاسیس کرد. این وبسایت چنان پیشرفت کرده است که خود موسس آن نیز توقع نداشته است. Sahil Lavingia ادعا کرده است که هیچگاه تصور نمی‌کرده است که طی پنج سال بتواند از سایت‌هایی مانند PayLoadz, E-junkie، TradeBit  سبقت بگیرد.

این سایت ویدیو های آموزشی را در زمینه‌های مختلف در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد. گستردگی ویدئو‌های این شرکت در فیلد‌های مختلف باعث شده تا بسیاری از مردم برای هر آموزشی به این سایت مراجعه کنند.

ویدوئوی آموزشی بسازید و بفروشید

gumroad امکان فروش ویدئو‌های آموزشی خود را برای بسیاری از کاربران فراهم کرده است. به عنوان مثال شما می‌توانید ویدئویی بسازید و درآن نحوه‌ی ساختن یک میز را توضیح دهید. کافی است تا موارد امنیتی این سایت را بررسی کنید و استاندارد های مربوط به ان را رعایت کنید. با انتشار ویدئو بسیاری از مخاطبانی که قصد ساخت میز را دارند با پرداخت هزینه ی آن اقدام به خرید می‌نمایند و پول به حساب شما واریز خواهد شد.

gumroad در چه زمینه هایی فعالیت دارد

فروش سایت گوم رود (gumroad)

 • انیمیشن و برنامه نویسی
 • ورزش
 • کتاب و نویسندگی
 • موزیک و آهنگ سازی
 • کمدی
 • ساخت و تعمیر وسایل مختلف
 • تئاتر و رقص
 • معماری و دکوراسیون داخلی
 • نقاشی
 • بازی
 • عکاسی
 • آشپزی

با اتنخاب هر یک از این فیلد‌ها در این سایت می‌توانید به دنیایی از اطلاعات در زمینه‌ی علاقه مندی خود دست پیدا کنید.

خرید از gumroad با پی پال

در صورتی که تمایل به خرید هر یک ازین ویدئو‌های آموزشی داشته باشید، می‌توانید به وسیله‌ی پیپال اقدام به خرید نمایید. برای خرید هریک از این ویدئو‌ها کافیست تا در این سایت ثبت نام نمایید. سپس ویدئوی آموزشی مورد نظر خود را در به سبد خرید خود اضافه نمایید سپس اقدام به خرید نمایید. با کلیک روی گزینه‌ی پی پال به درگاه پی پال این سایت متصل خواهید شد.

در صورتی که حساب پی‌پال ندارید می‌توانید از خدمات پی پال در زمینه‌ی پرداخت های ارزی مجموعه اول پرداخت  برای خرید از سایت گوم رود (gumroad) استفاده نمایید

خدمات خرید با پی پال

امتیاز 3.9/5 - از 34 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT