در دنیای پر مشغله ی کنونی حضور در کلاس های آموزشی هم بسیار وقت گیر و هم بسیار پرهزینه است. مخصوصا اگر تصمیم داشته باشید تا در زمینه های مختلف فعالیت داشته باشید این هزینه ها بیشتر نیز خواهد شد.
فرض کنید می خواهید هم در زمینه ی انیمیشن سازی آموزش ببینید و هم آموزش های برنامه نویسی ببینید. از طرفی دوست دارید یک مربی خصوصی داشته باشید که زمانی که قصد تمرین بدنسازی دارید نحوه ی صحیح انجام حرکات را به شما آموزش دهد.
اینجاست که متوجه می شوید نه وقت این کارها را به طور همزمان دارید و نه می توانید از پس هزینه های سنگین آن بر بیایید. در این شرایط یا باید قید یکی از علاقه مندی های خود را بزنید و یا راه میانبری پیدا کنید. نگران نباشید قصد داریم در این مقاله سایت gumroad را به شما معرفی کنیم.

این سایت مشکلات شما را حل میکند. هم بهترین معلم های انیمیشن سازی را به استخدام شما در می آورد. هم بهترین کورس های برنامه نویسی را در اختیار شما می گذارد و هم بهترین مربیان بدنسازی را در کنار شما قرار می دهد.
در این مقاله قصد داریم بیشتر با این سایت آشنا شویم و نحوه ی خرید از gumroad را به شما آموزش دهیم. اول پرداخت با بهترین مقالات آموزشی در زمینه های مختلف همواره در کنار همراهان عزیز می باشد.

معرفی سایت گوم رود

این سایت یک پلت فرم آنلاین است که تولید کنندگان محتوای آموزشی را به طور مستقیم به خریداران وصل می کند. Sahil Lavingia در سال 2011 این شرکت را تاسیس کرد. این وبسایت چنان پیشرفت کرده است که خود موسس آن نیز توقع نداشته است. Sahil Lavingia ادعا کرده است که هیچگاه تصور نمیکرده است که طی پنج سال بتواند از سایت هایی مانند PayLoadz, E-junkie،TradeBit  سبقت بگیرد.
این سایت ویدیو های آموزشی را در زمینه های مختلف در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد. گستردگی ویدئو های این شرکت در فیلد های مختلف باعث شده تا بسیاری از مردم برای هر آموزشی به این سایت مراجعه کنند.

GUMROAD

ویدوئوی آموزشی بسازید و بفروشید

GUMROAD امکان فروش ویدئو های آموزشی خود را برای بسیاری از کاربران فراهم کرده است. به عنوان مثال شما می توانید ویدئویی بسازید و درآن نحوه ی ساختن یک میز را توضیح دهید. کافی است تا موارد امنیتی این سایت را بررسی کنید و استاندارد های مربوط به ان را رعایت کنید. با انتشار ویدئو بسیاری از مخاطبانی که قصد ساخت میز را دارند با پرداخت هزینه ی آن اقدام به خرید می نمایند و پول به حساب شما واریز خواهد شد.

GUMROAD در چه زمینه هایی فعالیت دارد

 • انیمیشن و برنامه نویسی
 • ورزش
 • کتاب و نویسندگی
 • موزیک و آهنگ سازی
 • کمدی
 • ساخت و تعمیر وسایل مختلف
 • تئاتر و رقص
 • معماری و دکوراسیون داخلی
 • نقاشی
 • بازی
 • عکاسی
 • آشپزی

با اتنخاب هر یک از این فیلد ها در این سایت می توانید به دنیایی از اطلاعات در زمینه ی علاقه مندی خود دست پیدا کنید.

خرید از GUMROAD با پیپال

در صورتی که تمایل به خرید هر یک ازین ویدئو های آموزشی داشته باشید می توانید به وسیله ی پیپال اقدام به خرید نمایید. برای خرید هریک از این ویدئو ها کافیست تا در این سایت ثبت نام نمایید. سپس ویدئوی آموزشی مورد نظر خود را در به سبد خرید خود اضافه نمایید سپس اقدام به خرید نمایید. با کلیک روی گزینه ی پیپال به درگاه پیپال این سایت متصل خواهید شد.

در صورتی که حساب پیپال ندارید می توانید از خدمات پیپال در زمینه ی پرداخت های ارزی استفاده نمایید. نحوه ی کار به این صورت می باشد که شما کافی است به قسمت خرید با پیپال مراجعه نمایید و یوزرنیم وپسورد خود در سایت GUMROAD و همچنین لینک محصول مورد نظر خود را برای ما قرار دهید. کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن اقدام به خرید محصولات مورد نظر شما می نمایند.

اول پرداخت، انتخاب اول در پرداخت های بین الملی، به صورت شبانه روزی در خدمت کاربران خود می باشد.

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید