HootSuite چیست

سایت HootSuite چیست | معرفی این ابزار مدیریت شبکه های اجتماعی

زمان مطالعه 3 دقیقه

اگر شما برای تبلیغات کسب و کار و آگاهی از برند خود شبکه های اجتماعی را انتخاب کرده‌اید، قطعا متوجه شده‌اید که تنها از طریق مدیریت درست آن شبکه اجتماعی می‌توانید به اهداف کسب و کار خود در کوتاه‌ترین زمان ممکن دست پیدا کنید. آیا با ابزارهای مدیریت شبکه‌های اجتماعی آشنا هستید؟ سایت HootSuite را می شناسید؟ چقدر در مورد این ابزار مدیریت شبکه‌های اجتماعی اطلاعات دارید؟ ایا مایلید تا مطالب بیشتری در مورد HootSuite بیاموزید؟ پس با اول پرداخت همراه شوید.

سایت HootSuite، یکی از بهترین ابزارهای مدیریت شبکه های اجتماعی

HootSuite ابزاری برای مدیریت رسانه‌های اجتماعی است که برای کاربران این امکان را فراهم می‌کند تا هر صفحه یا نمایه‌ای را برای Facebook ، Twitter ، LinkedIn ، Instagram ، WordPress و سایر پلتفرم های موجود از یک محل داشبورد HootSuite ، برنامه ریزی و ارسال کنند.

برای استفاده از این ابزار بایستی ابتدا یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنید. پس از ثبت نام در این سایت، یک داشبورد با زبانه‌هایی مختلف برای شما ایجاد می‌شود که تمام پروفایل های شبکه‌های اجتماعی شما را به HootSuite وصل می‌کند.

اکنون بیش از هر زمان دیگری ، مدیریت رسانه‌های اجتماعی کسب و کارهای مختلف و حضور پررنگ آن‌ها می تواند به راحتی به یک شغل تمام وقت تبدیل شود و حتی ممکن است بیش از یک کار تمام وقت برای شما سود دهی داشته باشد.

بسیاری از شرکت‌ها از پروفایل‌های شبکه‌های اجتماعی خود برای ارائه معاملات ویژه به مشتریان وفادار خود، ارائه پشتیبانی به سایر مشتریان و … استفاده می‌کنند. بنابراین، وقتی می‌توان چندین پروفایل را به طور همزمان مدیریت کرد، پس چه چیزی بتر از HootSuite برای صاحبان کسب و کار که بتوانند در بیزینس خود موفق عمل کنند.

چرا از HootSuite استفاده کنیم؟

HootSuite چیست معرفی

اگرچه HootSuite تا حد زیادی به عنوان یک ابزار تجاری شناخته می‌شود، بسیاری از افراد نیز از آن برای اهداف شخصی استفاده می کنند.

اگر شما دوست عزیز زمان زیادی را در رسانه‌های اجتماعی می‌گذرانید و پروفایل‌های زیادی را در هر کدام از شبکه‌های اجتماعی ایجاد کرده باشید، مدیریت همه‌ی آن‌ها کار ساده‌ای نیست و اگر بتوانید به درستی پروفایل های خود را مدیریت کنید در زمان خود نیز صرفه جوئی کرده‌اید و سریع‌تر به هدف خود دست خواهید یافت.

به طور مثال اگر قرار باشد ۵ بار و هر بار یکی از پروفایل های خود را مدیریت کنید، همین کار را می‌توانید یک بار از طریق HootSuite انجام دهید.

آشنایی با HootSuite و استفاده‌ی بهینه از آن اندکی نیاز به زمان دارد. ولی در پایان باعث افزایش بهره وری کسب و کار شما می شود و شما می‌توانید زمان خود را صرف ارتقا جنبه‌های دیگر بیزینس خود کنید.

آشنایی با مهم ترین ویژگی های سایت HootSuite

سایت HootSuite چیست

شما می‌توانید کارهای فوق العاده مفیدی را با HootSuite انجام دهید، اما در این بخش از مقاله ما مهم ترین امکاناتی که در یک پروفایل معمولی HootSuite  وجود دارد که شما می توانید به صورت رایگان از آن ها استفاده کنید را برای شما معرفی می کنیم.

  • ارسال مستقیم به پروفایل های رسانه‌های اجتماعی: برجسته ترین ویژگی HootSuite  ، امکان ارسال متن ، پیوندها ، عکس ها ، فیلم ها و سایر رسانه ها به صورت مستقیم در پروفایل‌های شبکه‌های اجتماعی شما از طریق داشبورد HootSuite است.
  • ارسال محتواها به صورت برنامه ریزی شده: از دیگر ویژگی‌های این ابزار مدیریت شبکه های اجتماعی این است که، هیچ وقت معینی برای ارسال در طول روز وجود ندارد و زمان می‌تواند توسط خود شما مدیریت شود. شما می‌توانید انتشار آن پست‌ها را طوری برنامه ریزی کنید که به طور خودکار در زمان‌های خاص ارسال شوند و نیاز به تنظیم دستی نباشد.
  • امکان مدیریت پروفایل چندگانه: با داشتن یک حساب کاربری رایگان، شما می‌توانید تا سه پروفایل رسانه های اجتماعی را با HootSuite مدیریت کنید.
  • امکان پیام رسانی هدفمند: شما می‌توانید پیام‌های خصوصی را از طریق داشبورد HootSuite به گروههای مخاطبان خود به صورت کاملا هدفمند در پروفایل‌های منتخب اجتماعی آن‌ها ارسال کنید.
  • امکان تجزیه و تحلیل: HootSuite یک بخش اختصاصی برای ایجاد گزارش های تحلیلی دارد. این برنامه با Google Analytics و همچنین Facebook Insights کار می‌کند.

این موارد، از مهم‌ترین ویژگی‌ها و امکاناتی بود که سایت HootSuite برای کاربران خود ارائه داده است. اگر قصد استفاده از خدمات این سایت دارید، می‌توانید برای پرداخت هزینه ارزی از خدمات پرداخت ارزی مجموعه اول پرداخت استفاده نمایید.

خدمات پرداخت ارزی با پی پال

امتیاز 3/5 - از 2 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT