Prometric یکی دیگر از کمپانی‌های خارجی است که در زمینه برگزاری انواع آزمون‌های خارجی در زمینه‌های مختلف فعالیت دارد. این موسسه با برگزاری آزمون‌های اختصاصی در زمینه‌های مختلف ارزشیابی دقیقی به موسسات متقاضی نیروی کار ارائه می‌دهد. با شرکت در آزمون‌های مختلفی که توسط این مرکز برگزار می‌شود، برای مهاجرت از طریق ویزای کار، شانس بیشتری خواهید داشت! در مقالات قبلی آزمون پرومتریک عمان را باهم بررسی کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا با روند ثبت نام آزمون پرومتریک Prometric آشنا شوید.

معرفی آزمون پرومتریک Prometric

نحوه‌ی ثبت نام آزمون پرومتریک Prometric

همان طور که گفته شد، Prometric یکی از موسسه‌هایی است که در بیش از ۱۸۰ کشور در سطح جهان، آزمون‌های متنوعی برگزار می‌کند. به عبارت دیگر شما می‌توانید در آزمون‌های مختلفی که توسط این موسسه پشتیبانی می‌شوند، ثبت نام کرده و در یکی از مراکز برگزاری آزمون، شرکت نمایید. از جمله کشورهایی که در آسیا این آزمون را برگزار می‌کنند می‌توان به کشورهای مالزی، نپال، چین، فیلیپین، قطر، عمان و سنگاپور اشاره کرد.

در حال حاضر آزمون هایی که توسط این مرکز برگزار می‌شوند، بسیار جامع بوده و در دسته‌بندی‌های مختلفی مانند آموزشی، پزشکی، مالی، فناوری اطلاعات و … قرار می‌گیرند. جالب است بدانید که در چند سال اخیر برای مهاجرت از طریق ویزای کار به کشورهای مختلف، نیاز به یکی از گواهی نامه‌های این موسسه دارید.

آموزش ثبت نام آزمون پرومتریک Prometric

قبل از اینکه به معرفی روند ثبت نام Prometric بپردازیم، لازم به ذکر است که این موسسه در حال حاضر در ایران هیچ شعبه‌ای ندارد. بنابراین شما برای شرکت در آزمون مورد نظرتان باید به یکی از کشورهای همسایه مانند ترکیه سفر کنید.

۱) برای ثبت نام در آزمون مورد نظرتان، باید وارد سایت این موسسه آموزشی شده و مطابق با تصویر زیر، قبل از هرچیز کشور مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

روند ثبت نام آزمون پرومتریک Prometric

۲) بعد از آن تعیین کنید که قصد شرکت در چه آزمونی از چه کمپانی را دارید.

روش ثبت نام آزمون پرومتریک Prometric

۳) در صفحه بعد اطلاعاتی از کمپانی مورد نظر شما نمایش داده می‌شود. گزینه Next را انتخاب کنید.

قوانین ثبت نام آزمون پرومتریک Prometric

۴) در مرحله بعد باید آزمون مورد نظرتان را انتخاب نمایید، به خاطر داشته باشید که هر آزمونی به زبان‌های مختلفی برگزار می‌شود. به عنوان مثال در این آزمونی که ما انتخاب کرده‌ایم، آزمون هم به زبان چینی و هم انگلیسی برگزار می‌شود، پس در انتخاب زبان آزمون نهایت دقت را داشته باشید.

لیست ثبت نام آزمون پرومتریک Prometric

 

۵) در مرحله بعد، اطلاعات مرکز برگزاری آزمون برای شما نمایش داده می‌شود. برای انتخاب تاریخ آزمون باید گزینه Schedule Appointment را انتخاب نمایید.

پروسه ثبت نام آزمون پرومتریک Prometric

۶) در این مرحله برای انتخاب زمان آزمون باید وارد حساب کاربریتان شوید. در صورتی که در سایت اکانتی ندارید، می‌توانید گزینه Create a new account را انتخاب نمایید.

فرایند ثبت نام آزمون پرومتریک Prometric

۷) در مرحله بعد باید اطلاعاتی شخصی خود را وارد نمایید. فراموش نکنید که اطلاعات ثبت شده توسط شما باید با اطلاعات گذرنامه‌تان همخوانی داشته باشد. علاوه بر این بهتر است که آدرسی که وارد می‌کنید با آدرس کارت اعتباری شما یکی باشد.

محل ثبت نام آزمون پرومتریک Prometric

۸) در نهایت وارد مرحله پرداخت شده و باید هزینه آزمون را پرداخت نمایید. به خاطر داشته باشید که هزینه ثبت نام آزمون Prometric بسته به نوع آزمون متفاوت است. بنابراین تعرفه‌ای مشخص برای هزینه این آزمون‌ها وجود ندارد.

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون پرومتریک

برای پرداخت هزینه ثبت نام آزمون پرومتریک Prometric می‌توانید از یکی از انواع کارت‌های ارزی مانند ویزا کارت یا مستر کارت استفاده کنید. البته در صورتی که قادر به استفاده از این کارت‌ها نیستید، می‌توانید از طریق خدمات پرداخت ارزی آزمون‌های بین المللی مجموعه اول پرداخت این کار را  به راحتی انجام دهید.

دیدگاه اول

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید