آزمون TOEFL

این آزمون، جهت سنجش از سطح زبان انگلیسی طراحی شده است که بر اساس نظام آموزشی کشور آمریکا برگزار می گردد. این آزمون شامل چهار بخش خوانداری ، شنیداری ، گفتاری و نوشتاری می باشد که مهارت شما را در این چهار بخش می سنجد. گفتنی  است این آزمون به دو صورت کاغذی (TOEFL) و آنلاین (TOEFL) برگزار می شود. آزمون کاغذی آن بصورت کتبی برگزار می گردد که این شیوه در دنیا در حال منسوخ شدن است. این آزمون بصورت شکل آنلاین در ایران برگزار می شود که جهت اخذ مدرک آن در ایران باید به این شیوه ثبت نام کنید.

ثبت نام آزمون تافل

آزمون GRE

آن دسته از کسانی که قصد ادامه تحصیل در آمریکا، کانادا و یا برخی کشور های اروپایی دارند، می بایست در جهت اخذ نمره بالا در این آزمون تلاش نمایند. این آزمون مخفف نام (GRE) می باشد که توانایی تحصیلی متقاضیان تحصیل در مراکز علمی معتبر در سراسر دنیا هستند، را می سنجد. در این آزمون توانایی ها، معلومات در زمینه سیاسی، قدرت استنتاج و نتیجه گیری و درک متون عمومی ارزیابی می شود. این آزمون در حال حاضر با دو شیوه کاغذی (GRE) و کامپیوتری (GRE) در سراسر دنیا برگزار می شود.

ثبت نام آزمون GRE

آزمون USMLE

آن دسته از پزشکانی که مایل به ادامه تحصیل در ایالات متحده آمریکا هستند و قصد طبابت در آنجا را دارند، می بایست از (USLME) تاییدیه بگیرند و پس از شرکت در این آزمون نمره قبولی بگیرند. در این آزمون توانایی پزشکان از جنبه های مختلف از جمله دانش، مفاهیم و اصول مهارت های بیمار محور که برای مراقبت بیمار لازم است سنجش سنجی می شود. این آزمون زیر نظر فدراسیون انجمن پزشکی آمریکا برگزار می شود.

ثبت نام آزمون USMLE

آزمون WES

ازجمله ملزومات دریافت ویزای تحصیلی در بسیاری از دانشگاه های کانادا و یا سایر دانشگاه ها تایید مدرک تحصیلی است. با توجه به دانشگاه و کشور مقصد ادامه ی تحصیل می بایست یک مرکز ارزیاب مدرک تحصیلی را انتخاب کنید. یکی از این مراکز ارزیابی همین موسسه می باشد که در کشور کانادا است. خدمات این موسسه تقریبا مورد قبول کلیه ی دانشگاه ها و یا سازمان ها از جمله اداره ی مهاجرت کانادا می باشد. قبل از انتخاب موسسه ارزیاب حتما مطمئن شوید که نتیجه ی ارزیابی همین موسسه مورد قبول دانشگاه یا مراکزی که قصد ارسال مدرک به آن ها را دارید می باشد.

ثبت نام آزمون WES

آزمون CFA

آزمون تحلیل گر مالی خبره یا Chartered Financial Analyst یا به اختصار CFA مهم ترین و معتبر ترین آزمون برای فعالان حرفه ای بازار سرمایه پیرامون مدیریت مالی و سرمایه گذاری می باشد. شرکت در این آزمون برای فعالان بازار سرمایه از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا که شخص دارنده ی این مدرک به عنوان یک خبره در بازار سرمایه شناخته می شود. از این رو این آزمون اخیرا کانون توجه هات فعالان بازار سرمایه قرار گرفته است و با استقبال زیادی رو به رو شده است.

ثبت نام آزمون CFA

سوالات متداول

پرداخت آزمون تافل، آیلتس،آزمون GRE ،آزمون wes،آزمون cfa و تمامی آزمون هایی که لینک پرداخت معتبری را داشته باشند مجموعه اول پرداخت انجام می دهد.
شما با ارسال لینک پرداخت خود به مجموعه اول پرداخت در پنل کاربری خودتان در سایت اول پرداخت و پرداخت معادل ریالی هزینه آزمون می توانید به راحتی پراخت هزینه آزمون بین المللی خود را به اول پرداخت محول نمایید.