صعود شیبا (shiba)

صعود شیبا (shiba) به رتبه ۸ ارزهای دیجیتال | سبقت گرفتن شیبا از دوج کوین برای اولین بار

زمان مطالعه 2 دقیقه

سبقت گیری ارزهایی که خیلی ها انتظار آن را می کشیدند سرانجام از راه رسید و شیبا (shiba) برای اولین بار توانست از DOGE سبقت بگیرد. با سبقت گیری از دوج کوین (DOGE) حال می توان گفت که میم کوین پر سر و صدای این روز ها یعنی شیبا اینو (SHIB) اکنون بزرگترین میم کوین بازار به شمار می آید. در این خبر به بررسی صعود شیبا (shiba) و سبقت از دوج کوین می پردازیم.

صعود شیبا (shiba) به رتبه ۸ ارزهای دیجیتال

با توجه به داده های CoinGecko، مارکت کپ فعلی شیبا اینو معادل 31.8 میلیارد دلار می باشد که این میزان، 636 میلیون دلار بیشتر از مارکت کپ دوج کوین است. هرچند، این سبقت گیری رخ داده، هنوز در CoinMarketCap اتفاق نیفتاده است.

صعود شیبا

صعود شیبا

با این اوصاف، باید گفت ارزی که همیشه حمایت ایلان ماسک را در شاهد بوده است و با تکیه به آو افزایش قیمت های زیادی را شاهد بوده است، یعنی DOGE، حال از جمع 10 ارز دیجیتال بازار خارج شده است.

مدیرعامل شرکت تسلا، در ابتدای سال 2021، تاثیر بسزایی در رشد قیمت های DOGE داشته است اما با گذشت زمان، توییت های اخیر او نتوانستند چندان به کمک این ارز بیایند.

در روز یکشنبه، شیبا اینو توانست برای اولین بار در 5 ماه اخیر، سقف قیمت جدید خود را شاهد باشد؛ اما این روند پس از این که ایلان ماسک اعلام کرد هیچ مقدار دارایی SHIB در اختیار ندارد، فوراً با افت قیمت مواجه شد.

با این اوصاف، این بی اعتنایی نتوانست در مقابل عطش SHIB برای صعود بیشتر ایستادگی کند و این خود نشانه ای از کاهش نفوذ ایلان ماسک در بازار رمز ارزها می باشد.

تنها در همین ماه، شیبا اینو 420 درصد افزایش قیمت را ثبت کرده است.

این رمز ارز که قرار بود تقلیدی از دوج کوین باشد، در حال حاضر مجموع ارزش بازار آن، بالاتر از شرکت های بزرگی از جمله Fujifilm و Etsy قرار دارد.

طبق مطالعات انجام شده توسط Bacancy Technology، شیبا اینو سومین رمز ارزی است به بیشترین دفعات توسط کاربران و سرمایه گذاران جست و جو شده است. اولین و دومین ارزهایی که بیشترین سرچ را به خود اختصاص داده اند، بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) می باشند.

منبع: یو تودی

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه