مدتی است که تلگرام به عنوان بهترین پیام رسان در میان مردم جای خود را باز کرده است. حتی فیلتر شدن این پیام رسان نیز، نتوانسته از محبوبیت آن در میان ایرانیان کم کند. تعداد کسانی که از تلگرام استفاده می کنند بسیار زیاد است و به همین دلیل این اپلیکیشین پیام رسان را تبدیل به بازاری خوب برای تجارت کرده است. کسب درآمد از طریق تلگرام روش های مختلفی دارد. در این مقاله با اول پرداخت همراه باشید.

روش های کسب درامد از تلگرام

    • از طریق ساخت کانال تلگرام (برای فروش محصول)
    • کسب درآمد به عنوان تبلیغ کننده

اگر تولید کننده محصولی هستید می توانید از تلگرام برای فروش محصول خود استفاده کنید . اگر این طور نیست می توانید به عنوان واسطه و در قالب همکاری در فروش، کالا و خدمات دیگران را تبلیغ کنید و بفروشید.

کسب درآمد از تلگرام از طریق فروش محصولات

خدمات:

در این نوع تجارت هیچ وسیله ای رد و بدل نمی شود. این سبک کسب درآمد مانند کسب و کار آژانس های مسافرتی و هواپیمایی است.

کالا:

این روش کسب درآمد از تلگرام به فروش محصولات می پردازد. هرچند هنوز هم گاهی مردم خرید حضوری را به خرید های انلاین ترجیح می دهند اما اگر سعی کنید اعتماد مردم را جلب کنید، می توانید به اندازه یک فروشگاه زنجیره ای فروش داشته باشید. این جلب اعتماد می تواند از راه ارائه اجناس با کیفیت با قیمت مناسب باشد. از سوی دیگر دریافت وجه پس دریافت کالا به مشتری، می تواند یکی از راه هایی باشد که در ابتدای کار خیال مشتری را آسوده می کند. حتی می توانید جهانی بیندیشید. کسب و کار های اینترنتی بین المللی کم نیستند. اگر به زبان هایی مانند انگلیسی تسلط دارید، می توانید علاوه بر زبان فارسی، در خصوص محصولات خود به زبان انگلیسی نیز توضیح دهید. پی پال کار را راحت کرده است.

کسب درآمد از طریق تلگرام
کسب درآمد از طریق تلگرام

محصولات مجازی:

شاید بتوان گفت محصولات مجازی زیر مجموعه ای از کالا ها محسوب می شوند. کتاب های آنلاین و ویدیو های آموزشی از این نوع محصولات به شمار می آیند. شما می توانید پس از دریافت وجه، فایل را برایشان ارسال کنید.

پست های مرتبط
محصول پرفروش خود را محبوب تر کنید و کیفیت فروش را بیشتر

پیش درآمد شاید بار و بارها از خود پرسیده باشید. چگونه می توانیم یک محصول پرفروش داشته باشیم؟ راه کار بیشتر بخوانید

sms را با خطی غیر از خط ایران دریافت کرده و ثبت نام شوید

مشکلات احراز هویت آیا تا به حال به فکر دریافت sms جهت احراز هویت برای سایت هایی که خدمات را بیشتر بخوانید

کسب درآمد از تلگرام به عنوان تبلیغ کننده

برای کسب درآمد از طریق درج آگهی و تبلیغ ابتدا باید به یک رسانه پرمخاطب تبدیل شوید که میتواند یک گروه، کانال یا ربات باشد. برای این کار لازم است محتوای متفاوتی را تولید کنید تا شمار اعضای کانال یا گروه یا بات شما بالا و بالاتر برود. وقتی مردم باشند صاحبان محصول هم حاضرند بابت دیده شدن محصولاتشان به شما تبلیغ بدهند.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید