خرید پریمیوم افزونه Yoast

خرید پریمیوم افزونه Yoast | افزونه تخصصی SEO

زمان مطالعه 3 دقیقه

تمامی وبلاگ نویسان دغدغه دارند که مطالبی را که منتشر می‌کنند در جستجوی گوگل خود نمایی کند. راهکار ‌ها و پیشنهادات زیادی در این زمینه وجود دارد که در این مقاله به معرفی و امکان خرید پریمیوم افزونه Yoast می پردازیم که یک افزونه تخصصی SEO است.

برای بهبود SEO ، از انتخاب تیتر مناسب گرفته تا تعداد کلماتی که در مقاله استفاده می‌شود، مهم می‌باشند. اما گاهی با وجود رعایت مواردی که در ذهن دارید ممکن است یک مورد از قلم بیفتد. کتاب‌ها و مقالات سئو زیادی در اینترنت وجود دارد که راهنمایی‌ها و راه کار‌های لازم را ارائه می‌کنند. اما همیشه خواندن مقاله آموزشی SEO در حین مقاله نویسی کاری بسیار وقت‌گیر است. به همین دلیل افزونه Yoast SEO به کمک وبلاگ نویسان می‌اید.

این افزونه کمک شایانی در زمینه رعایت نکات مهم در موتور های جستجو می‌کند. در ادامه بیشتر به بررسی جزئیات این افزونه می‌پردازیم. مزایایی را که ارائه می‌کند بررسی می‌کنیم و نحوهی خرید افزونه را آموزش می‌دهیم.

آشنایی با Yoast SEO

شرایط خرید پریمیوم افزونه Yoast

گوگل تمامی مقالات را از لحاظ محتوا و مشابه نبودن با مقالات دیگر مورد بررسی قرار می‌دهد. در واقع اگر مقاله شما محتوای یونیک و منحصر به فرد داشته باشد از لحاظ گوگل مقاله‌ای ارزشمند شناخته می‌شود. اما همه چیز در محتوای خوب خلاصه نمی‌شود؛ نکات نگارشی، استفاده از کلمات کلیدی مناسب و توزیع متناسب کلمات کلیدی در تیتر‌ها از مواردی است که در جست و جوی گوگل به آن اهمیت داده می‌شود.
Yoast SEO به همین منظور شکل گرفته است و با جمع آوری تمامی نکاتی که موتور‌های جست و جو به آن اهمیت می‌دهند، مقاله شما را برای جست و جو در موتورهای جست و جو بهینه می‌کند.

امکانات Yoast SEO

این افزونه امکانات بسیار زیادی را ارائه می‌کند که بسته به پکیج خریداری شده متفاوت می باشد. Yoast راهنمایی‌های خود را در دو تجزیه و تحلیل خوانایی وعبارت کیدی کانونی ارائه می‌دهد. که هر کدام از این بخش‌ها زیر مجموعه‌های دیگری هم دارد.

۱) بخش تجزیه و تحلیل خوانایی در افزونه یوست سِئو

در این بخش طول جملات را ابتدا بررسی می‌کند، در واقع استاندارد طول هر جمله ۲۰ کلمه می‌باشد. در صورتی که طول جمله بیش از ۲۰ کلمه شود افزونه خطا می‌دهد و باید آن را اصلاح نمایید.

در بخش بعدی طول پاراگراف رو بررسی می‌کند استاندارد این قسمت ۱۵۰ کلمه می‌باشد. در صورتیکه که در این قسمت چراغ سبز دریافت کنید مقاله یا مطلب شما از نظر نگارشی مشکلی نداشته است.

۲) بخش عبارت کلیدی کانونی افزونه Yoast

در این بخش نیاز است که ابتدا یک کلمه ی کلیدی تعیین کنید. کلمه کلیدی بهتر است عنوان و موضوع مقاله شما را بازتاب دهد. کلمه کلیدی با توجه به طول متن شما باید به تعداد خاصی تکرار شود. در صورتیکه تعداد دفعات تکرار کلمه کلیدی از حد مورد نظر بیشتر یا کمتر باشد این افزونه به شما اعلام می‌کند تا آن را اصلاح کنید.

مورد بعدی که در این قسمت از افزونه مورد بررسی قرار می‌گیرد استفاده از لینک‌های ورودی و خروجی معتبر می‌باشد. به این منظور می‌بایست به کلمات متن خود لینک‌هایی را نسبت دهید. در صورتیکه این لینک از سایت خودتان استخراج شده باشد لینک داخلی نامیده شده و در صورتیکه از سایت‌های خارجی باشد لینک خارجی نامیده می‌شود. هر تعداد لینک داخلی یا خارجی مرتبط با موضوع را می‌توانید در مقاله خود بگنجانید.

اهمیت استفاده از Yoast

امکان خرید پریمیوم افزونه Yoast

هرچقدر هم که محتوای خوبی داشته باشید اگر موارد ذکر شده را رعایت نکرده باشید باز هم در گوگل نمی‌توانید به خوبی دیده شوید. این نکات اگرچه نکات ساده‌ای به نظر می‌آیند اما می‌تواند مقاله شما چندین برابر بیشتر در گوگل نمایش دهد.

هرچقدر هم که این موارد را بدانید امکان فراموشی وجود دارد.Yoast SEO در واقع این امکان را به شما می‌دهد که یک چک لیست داشته باشید که بتوانید هر قسمت را تیک بزنید و دچار فرموشی نشوید.

خرید پریمیوم افزونه Yoast

برای خرید پریمیوم افزونه Yoast می‌توانید در بخش پریمیوم پلاگین درخواست ارتقا دهید. پس از ثبت نام، سرویس‌های مختلفی به شما ارائه می‌دهد هریک از این سرویس‌ها قابلیت‌های مختلفی به شما ارائه می‌کند. هر چقدر که حرفه‌ای تر باشید می‌توانید امکانات سطح بالاتری را از سایت دریافت کنید. برای پرداخت به سایت می‌توانید با استفاده از خدمات پرداخت ارزی با پی پال مجموعه اول پرداخت اقدام نمایید.

خدمات پرداخت ارزی با پی پال

امتیاز 5/5 - از 9 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT