یکی از روش های مهاجرت به کشورهای خارجی، مانند کانادا، آلمان و … مهاجرت از طریق ویزای کار است. به عبارتی، شما می توانید از طریق مهارت و تخصص هایی که دارید، در یکی از کمپانی های خارجی مشغول به کار شوید، البته به شرط آنکه موفق به دریافت تاییدیه کارفرما شوید. یکی از روش هایی که اخیرا برای جلب نظر کارفرما، توسط کارجویان بین المللی مورد استفاده قرار گرفته است، شرکت در آزمون PSI است. اگر به دنبال اطلاعات بیشتری در رابطه با این آزمون هستید، در ادامه همراه ما باشید.

آشنایی با کمپانی PSI

PSI یکی از کمپانی های خارج است که برای استخدام در کمپانی های خصوصی و دولتی راه حل های خوبی پیش روی شما می گذارد. چرا که شما می توانید با شرکت در دوره های آموزشی این موسسه و شرکت در آزمون PSI موفق به دریافت یک گواهینامه بین المللی شوید، که گواهی برای اثبات توانمندی های شما خواهد بود.

دوره های آموزشی و تست های این مجموعه به گونه ای طراحی شده اند که با استانداردهای بسیاری از کمپانی های بخش خصوصی و دولتی هم خوانی داشته و در نتیجه فرصت پیدا کردن یک کار با ویژگی های مطلوب را در اختیارتان قرار می دهد.

آزمون PSI
آزمون PSI

خدمات کمپانی PSI

همان طور که گفته شد خدمات این کمپانی را به طور کلی می توان در دو بخش آموزشی و برگزاری آزمون قرار دارد. بنابراین سرویس های ارائه شده توسط این کمپانی در ۶ دسته زیر قرار می گیرند:

برگزاری های آزمون های ارزیابی:

 پنج آزمون ارزیابی متفاوت که مهارت های مختلف حرفه ای را اندازه گیری می کنند.

 مصاحبه ویدئویی: 

شرکت در مصاحبه ویدئویی برای تایید صلاحیت رفتاری شما قبل از انجام مصاحبه اصلی

شبیه سازی وضعیتی:

 شبیه سازی سناریوهای واقعی در محل کار برای ارزیابی نحوه عملکرد نامزدها

سرویس های مدیریتی:

 با استفاده از برخی از تکنیک های خاص آموزشی و توسعه ای، کارفرمایان به سادگی می توانند متوجه میزان توانمندی شما در حل مسائل مختلف شوند و توانایی مدیریتی شما را بسنجند.

خدمات مشاوره:

 با استفاده از این خدمات، به کارفرمایان این فرصت داده می شود تا راه حل های هوشمندانه ای را طراحی کرده، توسعه داده و در نهایت پیاده سازی کنند.

خدمات آزمون اجرایی:

 کارفرمایان این فرصت را خواهند داشت تا با کاندیداها به گونه ای در ارتباط باشند تا به راحتی توانمندی های اجراییشان را بسنجند.

پست های مرتبط
اخذ ویزای آذربایجان، آسان و ارزان

چرا آذربایجان مقصد خوبی است اگر اهل گردشگری و سفر باشید قطعا کشور آذربایجان به عنوان یک گزینه ی عالی بیشتر بخوانید

مجمع عمومی اقتصاد ،نام 12 کشور با سواد دنیا را منتشر کرد
مجمع

مقدمه برای هرکس می تواند جالب و قابل توجه باشد که با سوادترین مردم دنیا در کدام کشورها زندگی می بیشتر بخوانید

آشنایی با آزمون PSI

کمپانی PSI پنج آزمون متنوع که هرکدام جنبه ای خاص از توانایی های یک کارجو را نمایان می کنند، برگزار می کند. که البته پیش از شرکت در هر یک از آنها می توانید از آزمون آمادگی که به صورت رایگان برگزار می شود شرکت کنید.

آزمون های True-to-Life پی اس آی ، به گونه ای برگزار می شوند که توانایی های شما در لحاظ واقعی از شرایط کاری بسنجند. بنابراین شما به صورت مجازی در شرایطی قرار داده می شوید که باید نحوه برخورد خود را در هر کدام از آنها به کارفرما به بهترین شکل نشان دهید.

آزمون True-to-Life یکی دیگر از آزمون های این کمپانی است که به صورت حرفه ای، مهارت های متنوع شما را مورد سنجش قرار می دهد. این آزمون ترکیبی از مهارت های مختلف شما، مانند مهارت های زبانی، درک مطلب، حل مسئله ریاضی، درک نمودارها، برنامه نویسی و … .

آزمون شخصیتی و رفتاری PSI

آزمون شخصیتی و رفتاری یکی دیگر از انواع آزمون PSI است. با شرکت در این آزمون کارفرما به خوبی متوجه می شود که شما تا چه اندازه برای کمپانی وی دست آورد خواهید داشت و تا چه اندازه می توانید مشتری را راضی نگهدارید.

آزمون مهارت های کامپیوتری PSI

آزمون مهارت های کامپیوتری، یکی دیگر از انواع آزمون PSI است که برای سنجش مهارت های دیجیتالی و کامپیوتری شما برگزار می شود. با توجه به این که این روزها برای انجام بسیاری از کارهای مختلف نیاز به کار با کامپیوتر است، داشتن مهارت بالا در این زمینه چندان انتظار زیادی نیست. پس سعی کنید مهارت هایتان را از کار با کروم گرفته تا نرم افزار اکسل به بهترین شکل نشان دهید.

در نهایت با شرکت در آزمون امنیت و خدمات عمومی می توانید توانایی های خود را در یک محیط عمومی و تحت شرایط مختلف مانند سر و صدای زیاد نشان دهید. تا این اطمینان را به کارفرما بدهید که در هر شرایطی می توانید بهترین خود را به اجرا بگذارید.

آزمون PSI
آزمون PSI

نحوه برگزاری آزمون psi

در حال حاضر این آزمون به دو صورت آنلاین و حضوری در برخی از مراکز خاص برگزار می گردد. که البته باید به خاطر داشته باشید که این آزمونها در سیستم عامل های مک قابل اجرا نیستند.

همراهان گرامی، امیدواریم که با آزمون PSI و انواع آن آشنا شده باشید. شما می توانید با شرکت در این آزمونها، رزومه بهتری برای مهاجرت از طریق ویزای کار آماده کنید. پس اگر قصد شرکت در این آزمون را دارید، به خاطر داشته باشید که با استفاده از خدمات ارزی اول پرداخت می توانید هزینه این آزمون را پرداخت نمایید.

خدمات اول پرداخت

اول پرداخت ارائه دهنده خدمات پرداخت آنلاین ویژه دانشجویان، برنامه نویسان، فریلنسرها و سایر کاربران ایرانی است که شامل:

خرید از فروشگاه های خارجی ، افتتاح حساب های بین المللی ، ارائه درگاه های خارجی ، صدور و شارژ کارت های اعتباری ویزا و مستر ، تعیین وقت سفارت ، ثبت نام آزمون های دانشجویی ، پرداخت هزینه هاست، شارژ حساب وب مانی،فعالسازی حساب های کاربری ویژه برنامه نویسان و نقد کردن درآمد های ارزی آنها می شود.

مجموعه اول پرداخت نظر به استقبال کاربران ایرانی برای خرید و سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال هم چون بیت کوین ، اتریوم و .. و عدم دسترسی آنها به اکسچنجر های بین المللی امکان خرید و فروش این دسته از محصولات را نیر برای کاربران ایرانی فراهم نموده است.

امتیاز 5/5 - از 3 رای
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید