آپدیت جدید کیف پول رابین‌ هود

آپدیت جدید کیف پول رابین‌ هود

زمان مطالعه 2 دقیقه

کیف پول صرافی محبوب رابین‌هود، ویژگی‌های جدیدی را برای پاسخگویی به تقاضاهای رو‌به‌رشد پایگاه کاربری خود معرفی کرده است. در پاسخ به بازخورد کاربران، کیف پول رابین‌هود پشتیبانی خود را به شبکه‌های مختلفی از جمله آربیتروم (ARB)، بیت کوین، اتریوم، دوج کوین، اپتیمیزم (OP) و پالیگان گسترش داده است و اکنون، کاربران را قادر می‌سازد که این ارزهای دیجیتال را نگهداری، ارسال و دریافت کنند. در این پست به بررسی ویژگی های آپدیت جدید کیف پول رابین‌ هود می پردازیم.

خرید و فروش آنی اتریوم

آپدیت جدید کیف پول رابین‌ هود

علاوه بر این، این صرافی مبادلات درون‌برنامه‌ای خود را برای شبکه اتریوم معرفی کرده که به کاربران منتخب اجازه می‌دهد به بیش از 200 توکن برای مبادله دسترسی داشته باشند. از زمان عرضه عمومی آن در شش ماه پیش، کیف پول رابین‌هود با کاربرانی از بیش از 140 کشور جهان مورد استقبال قرار گرفته است.
معرفی مبادلات درون‌برنامه‌ای اتریوم در کیف پول رابین‌هود برای کاربران علاقه‌مند به امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) قابل توجه است. کاربران اکنون می‌توانند بدون نیاز به نگه داشتن اتریوم در کیف پول خود با حوزه دیفای تعامل داشته باشند. در عوض، هزینه‌های شبکه به‌طور خودکار از توکن‌هایی کسر می‌شود که کاربران قبلاً در اختیار دارند. به این ترتیب، فرآیند مبادله ساده‌تر و در دسترس‌تر می‌شود.
یوهان کربرات، مدیر کل رابین‌هود کریپتو، بر تعهد این صرافی به ساده‌سازی تجربه حوزه دیفای و گسترش پشتیبانی از شبکه‌ها و توکن‌های مختلف تاکید کرد. طراحی کاربرپسند و ویژگی‌های قدرتمند کیف پول رابین‌هود با هدف دسترسی به فناوری وب 3 برای مخاطبان گسترده‌تر است.
کیف پول رابین‌هود بر امنیت و حریم خصوصی تاکید دارد و تضمین می‌کند که کاربران با نگه داشتن کلیدهای خصوصی، کنترل کاملی بر دارایی‌های خود دارند. این کیف پول همچنین دارای یک مرورگر وب 3 برای اتصال مستقیم به برنامه های غیرمتمرکز (dapps) است. کیف پول رابین‌هود همچنین بر اهمیت ذخیره ایمن عبارت بازیابی و عدم اشتراک گذاری آن با شخص دیگر تاکید می‌کند؛ زیرا این صرافی هرگز به عبارت اولیه کاربر دسترسی ندارد.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT