احتمال رسیدن ریپل به ۱ دلار

احتمال رسیدن ریپل به ۱ دلار

زمان مطالعه < 1 دقیقه

شرکت ریپل مجوز اصلی یک مؤسسه پرداخت را در سنگاپور دریافت کرده است. قیمت ارز دیجیتال XRP در واکنش به این خبر، بیش از ۳ درصد افزایش یافت و از مقاومت ۰٫۵ دلاری عبور کرد. در این پست به بررسی احتمال رسیدن ریپل به ۱ دلار می پردازیم.

احتمال رسیدن ریپل به ۱ دلار

شرکت تابعه ریپل یعنی Ripple Markets APAC Pte Ltd، مجوز اصلی مؤسسه پرداخت را از مرجع پولی سنگاپور دریافت کرده است. این شرکت همچنین در توییتر اعلام کرده که به دنبال گسترش فعالیت‌های خود در منطقه آسیا و اقیانوسیه است.

لازم به ذکر است که سنگاپور، یک مرکز مالی پیشرو در جهان و دروازه‌ای مهم برای تجارت در آسیا و اقیانوسیه به شمار می‌رود. روز چهارشنبه، مقامات پولی سنگاپور با ارائه یک استاندارد مشترک برای مشخص کردن شرایط استفاده از ارزهای دیجیتال، گام بزرگ دیگری در این راستا برداشتند.

انتشار این خبر از یک طرف و افزایش خوش‌بینی‌ها در مورد پیروزی ریپل در دعوای حقوقی‌اش با کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، باعث شده که فعالان بازار، افزایش قیمت XRP تا ۱ دلار را پیش‌بینی کنند.

در این میان، تحلیل تکنیکال نمودار ریپل نیز از تشکیل یک الگوی فنجان و دسته برای این ارز دیجیتال خبر می‌دهد. در صورت تأیید این الگو، ریپل می‌تواند سطح ۰٫۷۶ دلار را هدف قرار دهد که نشان‌دهنده یک رشد تقریباً ۵۰ درصدی نسبت به سطوح فعلی است. همچنین، تحلیلگران معتقدند که بریک آوت به این بزرگی، می‌تواند خریداران بیشتری را به بازار فرابخواند (FOMO) و مسیر صعود ریپل به سمت ۱ دلار را هموارتر کند.

علاوه بر این، با توجه به اینکه قیمت XRP بالاتر از میانگین‌های متحرک قرار دارد و شاخص جریان پول (MFI) که ورود سرمایه به بازار XRP را نشان می‌دهد، انتظار می‌رود که شاهد یک آخر هفته صعودی برای این ارز دیجیتال باشیم.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT