خدمات هاستینگ اماراتی HostSailor

پرداخت خدمات ارزان قیمت هاستینگ اماراتی HostSailor

زمان مطالعه 3 دقیقه

بسیاری از ایرانی‌ها برای ساخت وب سایت خود به دنبال هاست خارجی هستند که با توجه به قیمت دلار، هم برایشان ارزان تمام شود و هم ایرانی‌ها را مشمول تحریم نکرده باشند. در این مقاله به خدمات هاستینگ اماراتی HostSailor می‌پردازیم که تا حدود زیادی نیاز ایرانی‌ها را رفع می‌نماید.

معرفی شرکت HostSailor

شرکت HostSailor ابتدا با هدف ارایه خدمات تخصصی VPS در امارات و در شهر دوبی راه اندازی شد و ادامه هم خدمات هاستینگ و سرورهای تخصصی را در وبسایت خود ارایه کرد. این شرکت خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته را برای کاربرانش فراهم دیده است.

یکی از اهداف این شرکت ارایه خدمات ارزان قیمت است که کشورهایی که مردمشان درآمد کمی دارند، بتوانند از خدمات بین‌المللی بهره ببرند. همانطور که انتظار می‌رود بیشتر مشتریان این سایت از کشور هند و کشورهای آفریقایی می‌باشد و البته با توجه به نرخ دلار کنونی، ایرانی‌ها هم از روز به روز بر مشتریان این سایت افزوده می‌شوند.

قیمت هاستینگ اماراتی HostSailor

خدمات هاستینگ اماراتی HostSailor

خدمات سایت HostSailor به سه دسته اصلی تقسیم بندی می‌شود که شامل موارد زیر است:

۱) خدمات VPS:

مهمترین خدمات این شرکت، خدمات VPS است. این شرکت VPSهای مربوط به کشورهای هلند و رومانی را در پلن‌های مختلفی ارایه می‌دهد.

قیمت VPSها با حداقل ۱/۹۹ دلار درماه شروع می‌شود که دارای VPS پایدار SSD و HDD می‌باشد. همچنین بکاپ هفتگی هم برای مشتریان انجام می‌گیرد.

۲) خدمات هاستینگ:

هاستینگ SSD در ۵ پلن مختلف ارایه می‌شود که ارزانترین و مناسبترین قیمت آن ۰/۹۵ دلار در ماه می‌باشد که اگر با دیگر خدمات هاستینگ خارجی مقایسه کنید بسیار مقرون به صرفه است. از سوی دیگر اکانت ایمیل نامحدود و رایگان به همراه تاییدیه SSL رایگان را هم به همراه دارد.

سرورهای هاستینگ در کشورهای هلند یا رومانی قرار دارند و کاربر بنابه تقاضایش می‌تواند هر کدام را انتخاب کند؛ همچنین تفاوت پلن‌ها در حجم دیسک خلاصه می‌شود.

۳) خدمات سرور اختصاصی:

خدمات سرور اختصاصی سایت HostSailor هم محبوب می‌باشد. این نوع سرور‌های اختصاصی برای شرکت‌های بزرگ و یا شرکت‌هایی که به شبکه درون سازمانی نیاز دارند بسیار مناسب است. سرورها از حملات DDoS محافظت می‌شوند و سه نوع پلن مربوط به سرور اختصاصی ارایه می‌شود. دو پلن مربوط به سرور در هلند و یک پلن مربوط به سرور در کشور رومانی است. حداقل قیمت از پلن ۶۸/۰۴ دلاری شروع می‌شود.

هزینه خدمات هاستینگ اماراتی HostSailor

پرداخت هزینه خدمات سایت HostSailor

یکی از مهمترین و جالب‌ترین امکانات این سایت، درگاه‌های پرداخت متنوع آن است. درگاه‌ها به نوعی در نظر گرفته شده‌اند که هر فرد از مدرنترین کشور دنیا، تا دور افتاده‌ترین یا ضعیف‌ترین کشور دنیا امکان پرداخت را داشته باشد. به همین دلیل پرداخت در این سایت بسیار راحت می‌باشد. جالب است بدانید که این سایت درگاه پرداخت بیت‌کوین و انواع متفاوتی از آلت کوین‌ها را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

در صورتی که قصد خرید خدمات هاستینگ اماراتی HostSailor را دارید، می‌توانید با کمک مجموعه اول پرداخت، از خدمات پرداخت ارزی با پی پال یا پرداخت ارزی با پرفکت مانی یا وب مانی بهره ببرید.

پرداخت ارزی با پی پال

پرداخت ارزی با وبمانی

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی