شبکه BNB بایننس اعلامیه مهمی را در 19 ژوئن منتشر خواهد کرد که در آن یک تیزر ویدئوی به انتشار راه‌حل بلاک‌چین لایه 2 اشاره می‌کند. آخرین نوآوری، اکوسیستم لایه 2 با کارایی بالا با ظرفیت بالا و پردازش تراکنش کم‌هزینه، با گس 100 میلیون است. شبکه BNB از کاربران خواسته است تا در مورد رونمایی در 19 ژوئن گمانه‌زنی کنند؛ زیرا سرنخ‌های کمی قبلاً در ویدئوی تیزر ذکر شده است. در این پست به بررسی اطلاعیه مهم صرافی بایننس می پردازیم.

اطلاعیه مهم صرافی بایننس

این اعلامیه به دنبال اجرای موفقیت‌آمیز ارتقای هارد فورک لوبان است که نهایی شدن سریع، امنیت افزایش‌یافته و قابلیت اطمینان تراکنش را معرفی کرد.

اگرچه آخرین اعلام شبکه BNB بسیار قابل پیش‌بینی بوده است، قیمت رمزارز BNB در 24 ساعت گذشته 6 درصد و در یک هفته 12 درصد کاهش یافته و در حال حاضر در قیمت 233 دلار معامله می‌شود. این کاهش قیمت را می‌توان به شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه صرافی بایننس و Binance.US و مدیر عامل این صرافی، چانگ‌پنگ ژائو، به دلیل تقلب و نقض قوانین اوراق بهادار، نسبت داد.

قیمت BNB از زمان طرح دعوی 25 درصد کاهش‌یافته است. CoinGape Markets پیش‌بینی کرده است که قیمت BNB در معرض ریسک کاهش بیشتر است.

انتشار راه‌حل بلاکچین لایه 2 می‌تواند به این شبکه کمک کند تا پروژه خود را توسعه دهد و پردازش تراکنش را بهبود بخشد و آن را برای سرمایه‌گذاران جذاب‌تر کند. با این حال، باید دید بازار به این اعلامیه چه واکنشی نشان خواهد داد و آیا به کاهش اخیر قیمت BNB کمک خواهد کرد یا خیر.

امتیاز دهید
کارشناس سئو و تحلیل ارزهای دیجیتال ؛ علاقه مند به تکنولوژی و اخبار روز دنیای فناوری

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید