انتقال پول با پی پال

انتقال پول با پی پال به همراه راهنمای تصویری

زمان مطالعه 3 دقیقه

PayPal یک سیستم مالی بین المللی چند ملیتی است که در حال حاضر به عنوان بزرگترین شبکه مالی مجازی آنلاین دنیا معرفی شده است. بعد از افتتاح حساب در این کیف پول بین المللی و وریفای کردن حساب پی پل خود، حساب پی پال شما آماده ارسال و دریافت پول از سایر حساب های پی پال است. لذا شما می توانید از این به بعد، براحتی مقدار ارز مورد نظر خود را به سایر اکانت های پی پالی ارسال نمایید. دقت نمایید که به هیچ وجه با آی پی ایرانی برای انتقال پول با پی پال اقدام نکنید. در این مقاله با اول پرداخت همراه باشید.

مراحل انتقال پول با پی پال :

گام اول:

برای انتقال پول با PayPal خود ، ابتدا وارد سایت پی پال شده و بر روی گزینه log in کلیک کنید.

Vpayment | انتقال پول با پی پال ، انتقال ارز ، ارسال پول

گام دوم:

همانطور که صفحه حساب کاربری خود در پی پال را مشاهده می کنید در دو نقطه آن، امکان ارسال پول وجود دارد. دکمه Send money یا Send and Request را انتخاب نمایید.

Vpayment | انتقال پول با پی پال ، انتقال ارز ، ارسال پول

گام سوم:

با انتخاب گزینه ارسال پول، به صفحه زیر هدایت می شوید. همانطور که مشاهده می کنید در مکان مشخصی که علامت گذاری شده است اکانت آی دی پی پال شخص گیرنده پول را وارد نمایید و سپس Next را بزنید.

گام چهارم:

در صفحه جدید باید مشخص کنید که چه مقدار ارز به ایمیل گیرنده ارسال شود. در قسمت Recipient gets مقدار و ارزی که باید شخص گیرنده پول دریافت نمایید (مثلا ۱۰۰ دلار) را وارد نمایید، سپس در قسمت You transfer ، نوع واحد ارزی که میخواهید از حساب شما کسر گردد را وارد نمایید (مثلا واحد usd یا دلار) تا سیستم مقدار پولی که از شما کم می شود را بر اساس نرخ تبدیل خود پی پال (Convertion rate) نشان دهد. در انتها دکمه Continue را بزنید.

سپس در همین صفحه فاکتور ارسال پول شما نمایش داده می شود. همانطور که ملاحظه می کنید برای این ارسال پول با پی پال ، نیم دلار به عنوان کارمزد از حساب پی پال کسر میگردد. معمولا ارسال بصورت PayPal Balance طریقه ارسال خوب و توصیه شده است. در انتهای دکمه Send money now را بزنید.

Vpayment | انتقال پول با پی پال ، انتقال ارز ، ارسال پول

گام پنجم:

در صفحه نشان داده شده در زیر، مشاهده میکنید که ارسال پول شما با موفقیت انجام شده است.

Vpayment | انتقال پول با پی پال ، انتقال ارز ، ارسال پول

رسید این پرداخت را می توانید در ایمیل ارسال شده از طرف پی پال ببینید. در این ایمیل میتوانید ID انتقال ارز، نام و ایمیل شخص دریافت کننده را مشاهده کنید.

Vpayment | انتقال پول با پی پال ، انتقال ارز ، ارسال پول

به همین راحتی شما انتقال ارز خود را به شخص مورد نظر خود انجام دادید.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه