قابلیت On and Off Ramps پی پال

بررسی قابلیت On and Off Ramps پی پال

زمان مطالعه 2 دقیقه

شرکت پی پل اعلام کرد قابلیت آن اند آف رمپس (On and Off Ramps) را برای مشتریان آمریکایی خود فعال کرده است. با استفاده از این ویژگی، شهروندان آمریکایی می‌توانند ارزهای دیجیتال خود را مستقیما به دلار تبدیل کرده (و بالعکس) و پرداخت‌های خود را انجام دهند. در این مطلب به قابلیت On and Off Ramps پی پال می پردازیم.

قابلیت On and Off Ramps پی پال

قابلیت On and Off Ramps امکان استفاده از پلتفرم پرداختی پی پل را برای کیف پول‌ها، برنامه‌های غیرمتمرکز و بازارهای NFT فراهم می‌کند و بدین شکل راهی کارآمد برای پرداخت با ارزهای دیجیتال ایجاد می‌شود. علاوه بر این، کاربران با استفاده از این قابلیت می‌توانند از سرویس مدیریت کلاهبرداری و کنترل‌های امنیتی پی پل استفاده کنند.

پیش از این قابلیت On Ramps برای کاربران فعال شده بود و کاربران می‌توانستند با کارت‌های اعتباری پی پل در کیف پول متامسک رمزارز خریداری کنند. اما قابلیت Off Ramps به صورت برعکس عمل می‌کند و کاربران می‌توانند رمزارز خود را به اعتبار پی پل تبدیل کنند. این ویژگی در حال حاضر تنها در آمریکا در دسترس است.

به گفته شرکت پی پل، شرکت‌های وب ۳ می‌توانند با استفاده از این قابلیت به پی پل متصل شده و تعداد کاربران خود را گسترش دهند. کاربران آمریکایی می‌توانند از طریق این قابلیت، مستقیما ارزهای دیجیتال کیف پول خود را به دلار تبدیل کرده و با موجودی خود در اپلیکیشن پی پل تراکنش‌های مورد نظر خود را انجام دهند.

پی پل در رابطه با این قابلیت جدید می‌گوید:

با استفاده از این قابلیت، کاربران آمریکایی می‌توانند ارزهای دیجیتال را در اپلیکیشن پی پل مستقیما از کیف پول خود به دلار تبدیل کرده و با استفاده از آن خرید کنند، پول ارسال کنند، پس‌انداز کنند یا آن را به کارت‌های اعتباری خود منتقل نمایند.

در حال حاضر، قابلیت On and Off Ramps برای شرکت‌های وب ۳ در دسترس قرار گرفته و کاربران می‌توانند از آن در کیف پول متامسک (Metamask) استفاده کنند.

امتیاز دهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی