تاریخ ایردراپ همستر کمبات

تاریخ ایردراپ همستر کمبات | تاریخ لیست شدن همستر کمبات

زمان مطالعه 4 دقیقه

در دنیای هیجان انگیز و جذاب بازی‌های ارزهای دیجیتال، همستر کامبت به عنوان یک ستاره بزرگ و به عقیده خیلی ها به عنوان نات کوین بعدی ظاهر شده است. این بازی کلیکی که تقریبا 3 ماه پیش راه‌اندازی شد، توجه فعالان بازار ارز دیجیتال را به خود جلب کرده است. این بازی تنها در عرض 11 روز، 1 میلیون بازیکن جمع آوری کرد و از آن زمان این تعداد رو به افزایش بوده است. در گذشته هیچکس فکرش را هم نمیکرد که بتوان از ضربه زدن روی صفحه گوشی درآمد کسب کرد ولی در حال حاضر، همستر کمبت بیش از 8 میلیون کاربر دارد، با 3 میلیون بازیکن فعال روزانه که به طور متوسط تقریبا یک ساعت در روز را در بازی صرف می کنند. این بازی و ارز همستر حالا یک رقیب جدی برای نات کوین به حساب می آیند. در این پست به بررسی تاریخ ایردراپ همستر کمبات می پردازیم.

لیست شدن همستر کمبات چه اهمیتی دارد؟

همستر کامبت پروژه جدید تلگرام با همکاری صرافی بینگ ایکس است. در این بازی کاربران می توانند، با بازی کردن، توکن جمع آوری کنند. یکی از انگیزه‌های اصلی کسانی که در بازی همستر کامبت تلگرام فعال هستند این است که این ارز در صرافی های مختلف لیست شود تا بتوانند پول واقعی به دست آورند. درست مانند اتفاقی که برای نات کوین افتاد!

همستر فقط یک بازی برای سرگرمی است و برای اینکه در این بازی سکه جمع کنید نیازی نیست که هزینه یا سرمایه گذاری کنید. اگر همستر کمبات لیست شود، که به احتمال زیاد این اتفاق می افتد، ارزش امتحان کردن را دارد. لیست شدن همستر در صرافی‌ها و امکان فروش سکه‌های این بازی میتواند درآمد واقعی برای بازیکنان به ارمغان بیاورد. توجه داشته باشید که وقتی همستر لیست شود نه تنها شما میتوانید سکه های خود را بفروشید، بلکه سرمایه گذاران جدید هم میتوانند وارد بازار این ارز شوند. این اتفاق باعث افزایش تقاضا و حجم معاملات ارز همستر و رشد آن خواهد شد.

تاریخ ایردراپ همستر کمبات

تاریخ ایردراپ همستر کمبات

همانطور که اشاره شد این بازی با صرافی هایی مانند BingX همکاری کرده است و پس توکن آنها ممکن است به زودی در این صرافی لیست شود. اگر این اتفاق بیفتد، خرید و فروش توکن‌های همستر آسان تر می شود و هیجان بیشتری را هم برای تازه‌ کارها و هم برای کهنه‌کاران ارزهای دیجیتال ایجاد کند. از آنجایی که بازی در بلاک چین TON ساخته شده است، بهتر است هرچه زود اقدام به راه اندازی یک کیف پولی که از این شبکه پشتیبانی میکند نمایید.

تاریخ لیست شدن همستر کمبات

کارشناسان و تحلیلگران پیش بینی کرده اند که همستر حدود دو ماه دیگر، یعنی مرداد ماه، در صرافی ها لیست میشود اما این پیش بینی فقط احتمال است و قطعی نیست.

صحبت ها درباره لیست شدن همستر کامبت دهان به دهان در حال انتقال است. در ابتدا، هر بازیکن بازی را با حدود سه دوست به اشتراک گذاشت، اما با افزایش محبوبیت بازی، این تعداد به 15 اشتراک برای هر بازیکن افزایش یافته است. ویژگی های درون بازی که بازیکنان را به دعوت دوستان تشویق می کند، مطمئناً نقش بسیار زیادی در این رشد سریع داشته است.

تاریخ ایردراپ همستر کمبات

تاریخ ایردراپ همستر کمبات

تاریخ عرضه:

25 مارس 2024
1 میلیون بازیکن در 11 روز
در مجموع 8 میلیون بازیکن
3 میلیون کاربر فعال روزانه
میانگین زمان بازی روزانه 52 دقیقه
سهام اولیه هر بازیکن 3
سهام فعلی هر بازیکن 15
این آمار نشان دهنده موفقیت و محبوبیت روزافزون بازی همستر تلگرام است که لیست شدن آن را محتمل تر میکند. چون همه کاربران این بازی در حال حاضر منتظر لیست شدن همستر در صرافی‌ها هستند تا بتوانند سکه‌هایی که برای خود به دست آورده اند را نقد کنند.

همستر کامبت پروژه ای پویا است. این بازی در حال کار بر روی شراکت با نام‌های بزرگ در حوزه کریپتو و بازی است. هدف این اتحادها گسترش دامنه بازی و افزودن ویژگی های بیشتر برای بازیکنان است. با همکاری با رهبران صنعت، همستر کمبت قرار است رشد کند و با دنیای بازی های رمزنگاری سریع همراه شود. با زیر نظر گرفتن این به‌روزرسانی‌ها، بازیکنان می‌توانند بیشترین بهره را از تجربه بازی خود ببرند و حتی ممکن است جوایز زیادی کسب کنند. آینده همستر کمبت به اندازه نبردهایی که ارائه می دهد هیجان انگیز و غیرقابل پیش بینی اما امید بخش است.

ایردراپ همستر کمبات چه زمانی است؟

ایردراپ همستر کمبت رایگان است و برخلاف ایردراپ های دیگر، بدون صرف هزینه ای می توانید تنها با بازی کردن از آن سود کسب کنند.

در پایان فصل بازی، یک توکن با ارزش واقعی ایجاد خواهد شد و بین بازیکنان ایردراپ می شود. هر بازیکن به نسبت درآمدی که از بازی داشته است یعنی تعداد سکه‌هایی که به دست آورده میتواند در ایردراپ همستر کمبات توکن واقعی دریافت کند. در واقع ایردراپ همستر کمبات راهی است که دارایی‌های داخلی بازی به ارز دیجیتال واقعی تبدیل می کند و پس از لیست شدن ارز همستر در صرافی ها بازیکنان میتوانند سکه های خود را بفروشند و به دلار تبدیل کنند.

تاریخ ایردراپ همستر کمبات

تاریخ ایردراپ همستر کمبات

تاریخ ایردراپ همستر هنوز اعلام نشده است و در حال حاضر برداشت توکن های درون بازی امکان‌پذیر نیست. به محض انتشار هر اطلاعیه و خبر جدیدی این مقاله به روز رسانی خواهد شد. شایعاتی در مورد ایردراپ آینده و راه اندازی توکن واقعی این بازی وجود دارد. در حالی که جزئیات هنوز مشخص نیست، از بازیکنان خواسته می شود تا آنجا که می توانند سکه جمع کنند.

امتیاز 5/5 - از 1 رای

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تومان (IRT)
()
پرداخت می‌کنید
()
تومان (IRT)
دریافت می‌کنید
1 = IRT
خرید آنی ووچر پرفکت مانی
اپلیکیشن اول پرداخت
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه